Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Sprzedaż auta - gdzie ?

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    221

    Domyślnie

    Oho, widzę że koledzy maja duże doświadczenie sprzedażowe - ja niewielkie - średnio sprzedaje auto raz na 6 lat
    Nie chce popełniać błędów handlarzy i pisać bajek ani dawać fotek ze świecącym silnikiem tylko czysty real.
    Jak to nie zachęca do trudno, będzie skup.
    Ale dzięki za rady [emoji106]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Była 145 boxer, 159 selespeed, 147 JTD rosso skóra i 159 SW 1.9 QTRONIC '08, będzie nowa AR? - zobaczymy....

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Marcin20vt
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR Giuletta QV
    Postów
    66

    Domyślnie

    Tu nie chodzi o to żebyś bajki opowiadał, silnik plakował, tylko skupił się na pozytywnych stronach auta. To jak rozmowa kwalifikacyjna Swoje słabe strony też trzeba przedstawić ale w odpowiedni sposób.

    Ja miałem ogrom aut, uwierz mi że jak w rozmowie telefonicznej powiedziałem człowiekowi, że żyjemy w XXI wieku i w kilka sekund mogę zrobić kilka zdjęć wad / usterek oraz dodatkowych zdjęć na życzenie i wysłać za pomocą popularnej aplikacji, to klient nabierał zaufania i wiedział że rozmawia z człowiekiem a nie handlarzyną co mówi że " igła, lala perełka, nie ma drugiej takiej, wie Pan trzeba przyjechać i zobaczyć " a jak zadajesz niewygodne pytania to mówi " Panie ja to z placu wziąłem nie wiem, nic nie wiem trzeba by sprawdzić ... " i nie jest w stanie przedstawić stanu opon, zawieszenia, uszkodzonych elementów, historii itp.

    A w skupie to pewnie zaproponują Ci 10 /12 tysięcy... za tyle to ja mogę zabrać
    " Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem " - Mark Twain

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    przeczytałem to ogłoszenie i tak na szybko, to po tym gdy piszesz o pękniętej oponie i wymienionym zderzaku to oczami wyobraźni widzę coś takiego:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa-romeo-159-18-tbi-2010-507_1.jpeg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	185.7 KB
ID:	258380

    Auto ma ponad 10 lat, to byłby cud gdyby z którejś strony nie było lakierowane. Nikt normalny tego nie oczekuje. Może za bardzo się nad tym rozwodzisz.

    Napisałeś "wymieniony wahacz" to wygląda jakby ktoś oszczędzał na aucie - wymienił jeden zamiast pary - może lepiej w ogóle tego nie pisać.

    Na koniec, nie wiem jaka jest średnia cena 159 1.9 JTDm 2008, ale mam wrażenie że 22 to dość dużo. (Nie jest tak, że w wyszukiwarce na olx czy otomoto, Twoje ogłoszenie jest tym najdroższym? Takie są często pomijane, przez potencjalnych kupujących - u nas każdy chce 10 letnie auto z przebiegiem 150 tys km, bezwypadkowe i za 15 tys PLN - taki rynek.)
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał variatore Zobacz post
    Oho, widzę że koledzy maja duże doświadczenie sprzedażowe - ja niewielkie - średnio sprzedaje auto raz na 6 lat
    Nie chce popełniać błędów handlarzy i pisać bajek ani dawać fotek ze świecącym silnikiem tylko czysty real.
    Jak to nie zachęca do trudno, będzie skup.
    Ale dzięki za rady [emoji106]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Cześć, zostałem tu skierowany z facebookowych Alfaholików - szukam AR159 właśnie w automacie ale bez ciśnienia, najpierw muszę sprzedać mojego (ble) CMaxa.
    Masz ją jeszcze? Jaka jest teraz cena, skoro chcesz ją już oddawać do skupu?

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał MateuszMateusz Zobacz post
    Cześć, zostałem tu skierowany z facebookowych Alfaholików - szukam AR159 właśnie w automacie ale bez ciśnienia, najpierw muszę sprzedać mojego (ble) CMaxa.
    Masz ją jeszcze? Jaka jest teraz cena, skoro chcesz ją już oddawać do skupu?
    Chcę ją oddać do skupu nie bo jest złomem, tylko napaliłem się na hybrydę a toyota nie przyjmuje sprowadzanych starych alf - żona chce zmienić auto już i tyle.
    Czyli o czynnik żeński.
    Najgorsze jest to, że mogę ją oddać w rozliczeniu u VW ( tak, wiem..) ale NAPRAWDĘ nie chcę jeżdzić VW....
    Nie chcę zaśmiecać wątku, jak coś to pisz na priv.
    Zresztą jak nie masz ciśnienia...

  6. #16
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Jak jest różnica w cenie toyoty bez hybrydy z tym samym silnikiem?
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kareze
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulietta 1,4MA 150KM, MiTo 1,4MA 135KM TCT
    Postów
    13

    Domyślnie

    Żeby nie zakładać oddzielnego tematu, wrzucę tutaj: czy macie jakieś pomysły, gdzie wystawić Giuliettę, jeżeli mam do oddania (cesja umowy) wynajem długoterminowy obowiązujący jeszcze przez 15 miesięcy? Wystawiłem ofertę cesji na otomoto i Gumtree, ale jak dotąd zainteresowanie nikłe, domyślam się jednak, że na tych portalach ludzie szukają raczej aut do kupienia niż wynajmu i pewnie bardziej prywatnie niż na firmę albo działalność. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł, jak dotrzeć że swoją ofertą do potencjalnie bardziej zainteresowanych wynajmem?

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał variatore Zobacz post
    Chcę ją oddać do skupu nie bo jest złomem, tylko napaliłem się na hybrydę a toyota nie przyjmuje sprowadzanych starych alf - żona chce zmienić auto już i tyle.
    Czyli o czynnik żeński.
    Najgorsze jest to, że mogę ją oddać w rozliczeniu u VW ( tak, wiem..) ale NAPRAWDĘ nie chcę jeżdzić VW....
    Nie chcę zaśmiecać wątku, jak coś to pisz na priv.
    Zresztą jak nie masz ciśnienia...
    Poszło PW, jednak nie wiem czy dotarło, bo nie mam żadnego potwierdzenia w skrzynce "wysłane"
    Jeśli poszło 3x to przepraszam za spam. Czekam na odpowiedź

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    221

    Domyślnie

    Moje ogloszenie i tak za niedługo zniknie, chyba co bym nie napisał i jak dokładnie to i tak bedzie źle
    Nieważne, co do ceny jaką podałem to dla mnie to było oczywiste że jest to jakaś pozycja startowa a nie że tyle chce dostać - sorry za wprowadzenie w błąd.
    Kończąc temat sprzedam za 16 tyś i mniej Info na priv, zdjecia tez na maila bo tu wchodzą do góry nogami.

    I nie, nie sprzedaję ledwo jeżdzącego trupa - dwa dni temu robiłem przegląd i wyszło mi tylko łaczniki stabilizatora tył luz i zapieczony zacisk przód lewy ( brembo zapieczone ?).

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    podstawa to zdjęcia i dobre ogłoszenie, dla tej grupy cenowej otomoto w pakiecie z olx
    moge na priv pokazać jak wygląda skuteczne ogłoszenie i jak przygotowany do zdjęć musi być samochód

    jeździłeś Toy hybrid? dla mnie to całkowita porażka i nieakceptowalne samochody... wyjąca skrzynia, spalanie w trasie - sorry, to nie dla mnie
    auta kojarzą mi się z ludźmi których krawaty są sztywniejsze niż pal Azji krawatów posiadam zero sztuk
    ...

Podobne wątki

  1. Sprzedaż auta - dzwina oferta
    Utworzone przez lutador w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 08:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory