Strona 103 z 445 PierwszyPierwszy ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1021
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Ty się tu martwisz za nas wszystkich chyba..., nic się nie bój, Alfa miała już wiele takich momentów (już Mussolini ją ratował) i jakoś przetrwała, ciesz się lepiej swoim pastuchem z aktywnymi ledami, kartą sim- pozwalającą mu być online, wirtualnym kokpitem, wielością systemów do jazdy w korku. Z tego co piszesz, wynika że nie rozumiesz i nie czujesz jakie zalety ma Alfa i chyba tego już nie zrozumiesz.., cóż , każdy powinien mieć auto jakie mu pasuje , miło że na takie trafiłeś. Mogę Ci powiedzieć że miałem okazje jeździć tym cudem, które posiadasz i jak dla mnie, więcej przyjemności sprawia mi stara 156 1,8 TS (którą chyba nie tak jak trzeba serwisowałeś skoro była taka awaryjna), że nie wspomnę o GT 3,2 . Poza tym, zupełnie nie rozumiem co tu w ogóle robisz; "News o wynikach sprzedaży AR zainspirował mnie do wpisu na tym forum. Myśle ze przyczyna takich spadków sprzedaży jest niedopasowanie zaawansowania produktu do obecnego rynku. 3 lata temu szukałem nowego samochodu segm. D. Obejrzałem wszystko co rynek miał do zaoferowania w tym Gulie. I muszę z przykrością przyznać ze jest to model archaiczny. Brak lamp ledowych aktywnych (są tylko xenony), infotainment sprzed epoki, wciąż analogowe liczniki, brak systemów. Moj wybór padł na Passata B8 220 TSI DSG. Nigdy nie miałem auta niemieckiego, do tej pory jeździłem japońskimi, ale np Mazdę 6 odrzuciłem po jeździe próbnej, podobnie z uwagi na archaiczność konstrukcji i kompletny brak dynamiki - niestety silniki tylko wolnossące. Passat ma możliwość włożenia karty Sim przez co auto jest non stop online, virtualny cockpit zamiast analogowych liczników, korki, ceny paliw na trasie za granica, street view i Google earth w infotainmencie, aktualizacje map, rewelacyjne reflektory aktywne full led, pełno systemów do jazdy w korku itd. Gulia przy tym samochodzie to prawdziwy archaizm. Technicznie Passat jest wykonany świetnie, gwarancja 5 lat/150kkm i do momentu oddania go nie miałem z nim żadnego problemu - jeździłem tylko na przeglądy. Nie wiem tez skąd ta opinia o oleju, bo ten nie brał go wcale.........."
    A, jeszcze..., chyba jakieś emocje musi w Tobie ta Alfa budzić, skoro po zakupie auta, które Ci bardzo pasuje, wciąż tu jeszcze piszesz, -to nic nowego- szczęśliwi posiadacze VAG-ów przeżywają widok Alf na drogach, efektem takich emocji bywają np. wcale nieśmieszne dowcipy o Alfach (a może spróbowałbyś wymyślić jakiś nowy, śmieszniejszy, bo ten o tych co się rano w serwisie widzieli, to nie dość że wcale nieśmieszny, to jeszcze oklepany strasznie).
    Ostatnio edytowane przez alfist ; 04-10-2019 o 23:22

  2. #1022
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Na miejscu fiata ubijalbym AR juz teraz:

    https://www.best-selling-cars.com/eu...ds-and-models/

    Za chwile beda mniej od lexusa sprzedawac.
    a na miejscu VAG ubijałbyś już Porsche? bo też ma gigantyczny spadek , i sprzedaje mniej od Jaguara?

  3. #1023
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Nie karmcie trolla.

  4. #1024
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Nie karmcie trolla.
    Ale ma wirtualne zegary

  5. #1025
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    slask
    Auto
    Giuletta
    Postów
    95

    Domyślnie

    Moja Giulietta w ciągu pół roku 3 raz w serwisie - 34 tyś przebiegu. Jak dla mnie porażka. Jakby nie Internet i to forum to wczoraj zamówiłem by lawetę bo zaświeciła się kontrolka silnika a byłem 200 kilometrów od domu. Prawdopodobnie winny 3 letni akumulator...
    Chyba mam pecha.... Niestety ale każdemu kto będzie chciał kupować Giuliette będę odradzał - chyba że będzie jeździł po bułki do sklepu i do kościoła.

  6. #1026
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Potworne...co za pech.., chyba powinieneś zmienić na coś mniej awaryjnego..

  7. #1027
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    Cytat Napisał :-) Zobacz post
    Moja Giulietta w ciągu pół roku 3 raz w serwisie - 34 tyś przebiegu
    Moja ma 129 tyś i osiem lat i była w serwisie kilka razy---na wymianę oleju ,klocków, rozrządu, płynu hamulcowego,płynu w chłodnicy,zamiany kół zima lato ....chyba też jest awaryjna
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  8. #1028
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Też raczej do wymiany, bo taki np. Volkswagen Passat B8 220 DSG to w ogóle nie potrzebuje żadnego serwisu. Wystarczy tylko kupić i jeździć- nic więcej (a jak mu się wsadzi kartę SIM, to w ogóle jest online...)

  9. #1029
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    slask
    Auto
    Giuletta
    Postów
    95

    Domyślnie

    Czy ja tu piszę o jakieś SIM karcie?? Samochód ma dojchać bez żadnych atrakcji do celu a jak są jakieś ułatwienia które wspomagają jazdę w trasie na pewno na plus. Być może mam pecha. Szkoda że sprzedałem swoje poprzednie auto - niestety przebieg zbliżał się do 200tys a potem wiadomo ciężko sprzedać.

  10. #1030
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Też raczej do wymiany, bo taki np. Volkswagen Passat B8 220 DSG to w ogóle nie potrzebuje żadnego serwisu. Wystarczy tylko kupić i jeździć- nic więcej (a jak mu się wsadzi kartę SIM, to w ogóle jest online...)
    I ma wirtualne zegary...

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory