Strona 430 z 445 PierwszyPierwszy ... 330380420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,291 do 4,300 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #4291
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał leod Zobacz post
    Nie zrozumiałeś mnie. Miałem na myśli klientów, odbiorców.
    Procentowo nawet cienko to wypada w stosunku do silników spalinowych.
    Trzeba spojrzeć na temat obiektywnie, a nie z perspektywy marketingu.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  2. #4292
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Pokaż te dane, bo normalnie rozwaliłeś mnie tą wypowiedzią
    Mam wielu znajomych związanych ze sprzedażą samochodów, i wszyscy mówią to samo, ale przecież zawsze ktoś wie lepiej ...
    Salony na siłą wciskają elektryki, bo nic innego nie mają, produkcja silników spalinowych na siłę jest zatrzymywana, przez chore opłaty EU.
    w 2021 10% sprzedanych aut to elektryki.Pod koniec 2021 co piąty samochód sprzedawany w Europie był elektryczny.Trend wzrostowy stale się utrzymuje.
    https://mycompanypolska.pl/artykul/e...le-rosnie/7975
    Ale skoro Twoi znajomi mówią inaczej to nie będe się kłócił...

  3. #4293
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    w 2021 10% sprzedanych aut to elektryki.Pod koniec 2021 co piąty samochód sprzedawany w Europie był elektryczny.Trend wzrostowy stale się utrzymuje.
    https://mycompanypolska.pl/artykul/e...le-rosnie/7975
    Ale skoro Twoi znajomi mówią inaczej to nie będe się kłócił...
    Ciekawe jak długo będzie taki trend?
    Wystarczy spojrzeć na Skandynawię i place pełne popsutych elektryków, żeby zrozumieć jakie to wszystko jest absurdalne i sztuczne. Dopłaty, kary, marketing... Przyjdzie taki moment, że to wszystko pier...nie, bo nie da się bez końca uciekać od rzeczywistości.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  4. #4294
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    [QUOTE=Pablo.;2318324]Pokaż te dane, bo normalnie rozwaliłeś mnie tą wypowiedzią

    Jesteś w dużym błędzie, chyba że patrzysz z perspektywy Polski, która jest 100 lat za murzynami w elektryfikacji i nie ma żadnego znaczenia z perspektywy podejmowania decyzji koncernow automotive.
    W Europie Tesla 3 bije rekordy popularności i sprzedała w 2021 r 140 tysięcy samochodów. Dla porównania Giulia 6 tysięcy... W USA i Azji sprzedaje się tego jeszcze więcej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	carindustry.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	75.0 KB
ID:	283564
    Ostatnio edytowane przez sailor_p ; 22-04-2022 o 20:20

  5. #4295
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał sailor_p Zobacz post
    W Europie Tesla 3 bije rekordy popularności i sprzedała w 2021 r 140 tysięcy samochodów
    Świetnie i do tego można sobie ustawić pierdzenie jako klakson, kwintesencja motoryzacji...
    Ten film i użytkownik jest esencją nadchodzącej przyszłości

    https://www.youtube.com/watch?v=cQTBFAgNGR0

    Chyba czas się zabierać z tego świata

  6. #4296
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    [QUOTE=sailor_p;2318385]
    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Pokaż te dane, bo normalnie rozwaliłeś mnie tą wypowiedzią

    Jesteś w dużym błędzie, chyba że patrzysz z perspektywy Polski, która jest 100 lat za murzynami w elektryfikacji i nie ma żadnego znaczenia z perspektywy podejmowania decyzji koncernow automotive.
    W Europie Tesla 3 bije rekordy popularności i sprzedała w 2021 r 140 tysięcy samochodów. Dla porównania Giulia 6 tysięcy... W USA i Azji sprzedaje się tego jeszcze więcej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	carindustry.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	75.0 KB
ID:	283564
    Polska jest też 100 lat za murzynami w dziedzinie pedyfikacji. Ale to chyba dobrze? Nie zawsze być 100 lat za murzynami to źle.

  7. #4297
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał leod Zobacz post
    Nie zrozumiałeś mnie. Miałem na myśli klientów, odbiorców.
    Dla tych mają znaczenie podatki i dopłaty . Elektryk fajna sprawa moment zawsze zmian olejów brak wycieków brak i te rzeczy.
    Ale np japońce głupie nie są i zawiązały spółe dla wyciskania że spalinowek ile wlezie przy spełnianiu norm i źle im nie idzie . A że mają potencjał równolegle rozwijać elektryki/hybrydy czemu nie. No ale oni wyznaczają trendy. Alfa zaspała dziesiątki lat temu i może tylko kopiować.

  8. #4298
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Chciałbym zauważyć, że tytuł tematu jest nieaktualny.
    Alfa pobija rekordy sprzedaży .
    Przynajmniej w Polsce.

  9. #4299
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    w 2021 10% sprzedanych aut to elektryki.Pod koniec 2021 co piąty samochód sprzedawany w Europie był elektryczny.Trend wzrostowy stale się utrzymuje.
    https://mycompanypolska.pl/artykul/e...le-rosnie/7975
    Ale skoro Twoi znajomi mówią inaczej to nie będe się kłócił...
    Tylko zastanów się DLACZEGO ???
    Po prostu nie ma samochodów spalinowych w sprzedaży, i moi znajomi z tego żyją, a nie czytam o tym w śmiesznych artykułach. To jest właśnie informacja dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym jak to wygląda na co dzień w salonach. Nikt tego badziewia nie chce kupować, ale jeśli ktoś koniecznie musi kupić samochód, to kupuje elektryka.
    W zeszłe lato kupowaliśmy opla dla rodziców, i co, i qfno, jeden dostępny silnik spalinowy (3 cylindrowy) w całej gamie, to jest qrwa jakiś żart. Dostępność samochodu minimum za 6-7 miesięcy. Elektryki stoją od ręki, do wyboru, do koloru. Nikt ich nie chce !!!!!!!! To sytuacja z salonu z okresu lipiec-sierpień zeszłego roku

    Finalnie kupiliśmy DEMO Croslanda, czy jak to tam się nazywa za 60kilka kpln, z silnikiem 1.2 , bo innych nie było, i nie będzie ....
    Statystyki sprzedaży elektryków są zestawiane ze sprzedażą spalinowych, których fizycznie nie ma , i tak się robi z ludzi DEBILI w EU

    - - - Updated - - -

    [QUOTE=sailor_p;2318385]
    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Pokaż te dane, bo normalnie rozwaliłeś mnie tą wypowiedzią

    Jesteś w dużym błędzie, chyba że patrzysz z perspektywy Polski, która jest 100 lat za murzynami w elektryfikacji i nie ma żadnego znaczenia z perspektywy podejmowania decyzji koncernow automotive.
    W Europie Tesla 3 bije rekordy popularności i sprzedała w 2021 r 140 tysięcy samochodów. Dla porównania Giulia 6 tysięcy... W USA i Azji sprzedaje się tego jeszcze więcej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	carindustry.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	75.0 KB
ID:	283564
    Napisałem wyżej, jaki jest powód bicia rekordów sprzedaży, dochodzi do tego coraz większy pęd za modą, i mamy to co mamy.
    Wiem, nie podążam za stadem, i mam inne podejście niż to kreowane wszędzie, ale nic na to nie poradzę, że żyję w PL, i tutaj elektryki są kompletnie bez sensu, z kilku róznych powodów.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Chciałbym zauważyć, że tytuł tematu jest nieaktualny.
    Alfa pobija rekordy sprzedaży ������.
    Przynajmniej w Polsce.
    Wliczając te sprowadzone z US, na 100%
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  10. #4300
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Tylko zastanów się DLACZEGO ???
    Po prostu nie ma samochodów spalinowych w sprzedaży, i moi znajomi z tego żyją, a nie czytam o tym w śmiesznych artykułach. To jest właśnie informacja dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym jak to wygląda na co dzień w salonach. Nikt tego badziewia nie chce kupować, ale jeśli ktoś koniecznie musi kupić samochód, to kupuje elektryka.
    Mój brat zamówił Mustanga E-macha.Odbiór za pół roku.Także pripagowanie teorii jakoby ludzie kupowali elektryki bo są "od ręki" a na spalinowe trzeba czekać nie jest zgodne z prawdą.A skoro artykuł uwzględniający światowe dane sprzedaży jest dla Ciebie śmieszny, no cóż....

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory