Strona 17 z 445 PierwszyPierwszy ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #161
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Spk-ty ciągle nie możesz przyjąć do wiadomości że są ludzie, dla których cyfrowe wyświetlacze, ledy itp. nie są w aucie najważniejsze , wolą za to przyjemność z jazdy indywidualizm i ciekawą stylistykę, ci ludzie są w stanie zaakceptować takie minusy Alfy jak nieco większą awaryjność, problemy z serwisem i inne, - to jest klientela Alfy. Zrozum to wreszcie i przestań gadać jak nakręcony, bo to się już robi nudne. Co do awaryjności, zapewne nie uwierzysz, ale moja 156 1,8 do 150.000 km też nie miała żadnej awarii. A tak z ciekawości spytam, miałeś kiedyś jakąś Alfę? Jeździłeś nią?

  2. #162
    Użytkownik Świeżak Avatar azi
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    159 1.9 16V JTDm
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    są ludzie, dla których cyfrowe wyświetlacze, ledy itp. nie są w aucie najważniejsze , wolą za to przyjemność z jazdy indywidualizm i ciekawą stylistykę, ci ludzie są w stanie zaakceptować takie minusy Alfy jak nieco większą awaryjność, problemy z serwisem i inne, - to jest klientela Alfy.
    Coraz mniej tej klienteli jak widać po sprzedaży więc jak FCA nie zmieni podejścia na target bardziej masowy to za niedługo zawiną Alfę z rynku.

  3. #163
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Mnie jako fana marki, martwi to, że te nowe modele stają się coraz mniej charakterystyczne jeśli chodzi o cechy Alfy- stają się podobne do konkurencji. Dlatego jak wcześniej pisałem, wolę starsze Alfy. FCA próbuje zadowolić wszystkich, ale coś nie tak robi- to nie wychodzi.

  4. #164
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Miałem kilka VW - zawsze nowe i nigdy nIe brały ani grama oleju. Poprzednio diesle ale od 2013 turbobenzyny. Passaty B7 i B8, żona ma tiguana 230 ps dsg a ja zmieniłem paska B8 (miał 150kkm) na nowego tourega znowu diesla, bo na przełomie 18/19 nie mieli jeszcze benzyny. Samochody całkowicie bezawaryjne, dopracowane i w żadnym wypadku nie biorą oleju nawet po długiej jeździe autostrada.
    przestań pisać głupoty i czarować rzeczywistość- nawet przedruki zachodniej prasy piszą że współczesne TDI TSI czy DSG to guano- jednorazowe wynalazki das auto. tyle w temacie. KAŻDEGO kogo znam z TSI miał problem z rozrządem czy braniem oleju. Podobnie nie znam właściciela wehikułu z DSG który by tego dziadostwa nie naprawiał (u kuzyna w G VII 1.6 TDI 5 razy wymieniano skrzynie DSG) Jeszcze przez grzeczność trzeba wspomnieć o ..korozji. a wynalazki typu ogromnie panele wyswietlaczy- za to bym nie dał homologacji bo jak może otrzymać je auto w którym trzeba sie zatrzymać aby ustawić nawiew w menu. idiotyzm i tyle.
    Wiec pisanie o bezawaryjności czy innych bzdetach możesz opowiadać komu innemu.
    to jak czarowanie mazdy że już jest wolna od rdzy.

  5. #165
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    przestań pisać głupoty i czarować rzeczywistość- nawet przedruki zachodniej prasy piszą że współczesne TDI TSI czy DSG to guano- jednorazowe wynalazki das auto. tyle w temacie. KAŻDEGO kogo znam z TSI miał problem z rozrządem czy braniem oleju. Podobnie nie znam właściciela wehikułu z DSG który by tego dziadostwa nie naprawiał (u kuzyna w G VII 1.6 TDI 5 razy wymieniano skrzynie DSG) Jeszcze przez grzeczność trzeba wspomnieć o ..korozji. a wynalazki typu ogromnie panele wyswietlaczy- za to bym nie dał homologacji bo jak może otrzymać je auto w którym trzeba sie zatrzymać aby ustawić nawiew w menu. idiotyzm i tyle.
    Wiec pisanie o bezawaryjności czy innych bzdetach możesz opowiadać komu innemu.
    to jak czarowanie mazdy że już jest wolna od rdzy.
    To jakim cudem VAG jeszcze coś sprzedaje i do tego takie ilości? To jest hegemon. Jeszcze raz powtarza, ze nie miałem żadnego problemu z autami VAG, a co alfy to owszem była kiedyś nowa 156 1.8 - prawdziwe awaryjne guano. Silnik się rozleciał, bo napinacz rozrządu był z... plastiku. O innych problemach szkoda pisać. Nigdy więcej włoszczyzny.

  6. #166
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Spk to zmień forum. Po co tu jesteś jak nie chcesz już nigdy kuoic Alfy? Żeby jątrzyc? Bo twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tego forum.

  7. #167
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Już mówiłem nie karmić trolla... Sam zdechnie

  8. #168
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    To ktos z tego forum najpewniej wypisuje te brednie.
    Jezdzi od lat VW i specjalnie zarejestrowal sie na forum alfy, chwile po tym gdy powstal taki a nie inny temat. Pewnie

  9. #169
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Magil przecież 159 jest oparta na płycie podłogowej Epsilon, tej samej na której powstała Vectra (Signum),Alfa Spider, Brera, Fiat Croma, Cadillas BLS,i jakiś tam Saab.
    Więc jakieś cechy wspólne z Oplem chyba posiada...
    Nic podobnego. Z takich rewelacji potem biorą się plotki i pomówienia Jedyne co ma wspólnego 159 i Vectra to niektóre elementy zespołu napędowego (skrzynia biegów, niektóre elementy silników - na czym bardziej skorzystał Opel).

  10. #170
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    (...)smiejscie sie z virtualnego cockpitu, ale ja, podobnie jak wielu innych nie kupi juz auta bez tego rewelacyjnego dodatku. Maja go juz wszyscy w branzy tylko nie FCA. Jak zawsze do tylu o lata. Mogliby poswiecic te wszystkie koniczynki i to idiotyczne V6 2.9 ktore stoja w salonach niesprzedane od 2016 roku a zamiast tego dac v.cockpit(...)
    Człowieku, coś się uczepił tak tych cyfrowych wyświetlaczy?! Przecież to kwestia gustu, jeden woli jak mu się wskazówka obraca, inny woli wyświetlacz jak w telefonie.. W Toyocie Yaris prędkościomierz na wyświetlaczu był pewnie już jakieś 10 lat temu. Czy to robi jakąkolwiek różnicę?? Mnie osobiście tylko wkurzało.

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory