Strona 43 z 445 PierwszyPierwszy ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #421
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Ale nie możesz człowieku zrozumieć, że mnie inni nie interesują.
    Temat dotyczy fatalnej sprzedaży Alfy Romeo i aby zrozumieć sedno sprawy trzeba mieć rozeznanie w rynku jeśli Cię to nie interesuje to nie wiem dlaczego zabierasz głos i robisz wywody co alfa miała w przeszłości?


    Widać, że się nie dogadamy bo Ty nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz alfaholikiem
    Pytanie czym jest alfaholik? Czy to analogia do alkoholika z tym, ze zamiast alkoholu jest alfa? Jeśli tak to fakt mimo posiadania Alf przez 8 lat nie jestem alko... tfu alfaholikiem

    a tym bardziej pasjonatem motoryzacji
    Nie, nie jestem, a dwie alfy i meganke w RS kupiłem bo "somsiad muwi rze fajnie jezdzom"


    Twoich wypowiedzi wynika, że samochód to dla Ciebie metalowa puszka na kołach jeżdżąca do przodu i do tyłu i skręcająca w prawo i lewo
    Widać, że czytasz to co chcesz przeczytać, a nie co jest napisane.


    a dla mnie i dla wielu innych to coś więcej.
    Czym jest dla Ciebie alfa 147 z 1.6 żeś taki jej miłośnik? Miałem Alfe 147 dłużej niż Ty jesteś na tym forum


    Masz fajny samochód i z fajną mocą
    Już mnie powoli nudzi wiec chętnie odsprzedam jakiemuś większemu miłośnikowi motoryzacji aby się nie marnowało u takiego motojanusza jak ja. Chętny?

    siedzisz cały dzień na forum i oczerniasz AR - wytłumacz mi co Ci to daje i co chcesz tym osiągnąć. Mam wrażenie że jakby jutro ogłosili upadłość to byś skakał z radości.
    W którym miejscu oczerniam Alf? Poproszę konkretne cytaty

    Żeby zrozumieć że AR nie chce być taka jak VW wystarczy obejrzeć reklamę Giulli i Stelvio - nikt tam się nie chwali waszym pie.... infoteiment i innymi pierdołami tylko pokazuje dwa piękne samochody na torze - kwintesencja motoryzacji!!!
    Pokazują dwie piękne wersje Q, których volumen sprzedaży niestety nie jest w stanie zapewnić dochodu i o tym jest ten wątek

    Wbrew temu co Ci się wydaje lubię AR dlatego po stokroć wołałbym aby sprzedali ją komuś kto by ją postawił na nogi niż ma być powtórka z Lanci.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 26-08-2019 o 19:17

  2. #422
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    234

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    No kwintesencja, której jak widać nikt nie chce.

    I właśnie to jest niesamowicie przykre, że jak to słusznie określiłeś nikt jej nie chce. Dlatego też właśnie powinna być tam współczesna technologia, najnowocześniejsze nowinki techniczne, bo tak pięknie opakowany produkt na to zasługuje, i musi sprostać wymaganiom obecnych czasów. Ja podobnie jak kolega Pływak jestem za niemieckim kapitałem, i wcale to nie oznacza, że życzę marce źle - wręćz przeciwnie. Vw jest jedyną właściwie niemiecką opcją, i jedyną w ogóle bo nie wierzę żeby zdecydowało się na to Bmw,czy Mercedes. Kwestie, i "sens" przejęcia przez Kie czy Hyundaia przemilczę. Ciekaw jestem, czy ktoś na tym forum wie, że Vw ma 90% udziałów w Italdesign.
    Ostatnio edytowane przez Rost29 ; 26-08-2019 o 19:22

  3. #423
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Ciekaw jestem, czy ktoś na tym forum wie, że Vw ma 90% udziałów w Italdesign.
    I, ze pan Walter de Silva ten od projektu tej Alfy co odniosła taki "sukces" już od ponad 20 lat pracuje dla VW

  4. #424
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    Może z innej beczki.
    To co będzie w zamiast samochodu ,które znamy robią już w Chinach.
    A WV i inni producenci spalinowych samochodów jak nie przestawią się na elektryki lub coś podobnego po prostu padną.
    Może dlatego FCA tak ostrożnie inwestuje w rozwój bo planują wzorem mercedesa BMW wejść w hybrydy czy czyste elektryki.
    Dzisiaj największą przeszkodą jest tani i pojemny akumulator.
    Chińczycy z powodzeniem wdrażają nowe technologiczne akumulatory i pakują je w swoje auta / współpracują z Mercedesem/
    i chwalą się zasięgiem ponad 400 km.A to dopiero początek.
    Tesla przy nich to archaizm.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  5. #425
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Elektryczna Alfa? Panieee to dopiero będzie lament "prawdziwych miłośników motoryzacji"

  6. #426
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    I właśnie to jest niesamowicie przykre, że jak to słusznie określiłeś nikt jej nie chce.
    Po prostu jest coraz więcej motojanuszy, którzy kupują auta nie dlatego, że są interesujące mechanicznie. Nadchodzi era infotainmentu i bezpłciowości.

  7. #427
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Pytanie czym jest alfaholik? Czy to analogia do alkoholika z tym, ze zamiast alkoholu jest alfa? Jeśli tak to fakt mimo posiadania Alf przez 8 lat nie jestem alko... tfu alfaholikiem
    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Czym jest dla Ciebie alfa 147 z 1.6 żeś taki jej miłośnik? Miałem Alfe 147 dłużej niż Ty jesteś na tym forum
    Ja Alfami jeżdżę od 15 lat więc.... Jeżeli przez ten czas nie potrafiłeś docenić właściwości jezdnych i wyglądu który wyróżnia ten samochód na ulicy to przykro mi ale nie pomyliłem się co do Ciebie.

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Już mnie powoli nudzi wiec chętnie odsprzedam jakiemuś większemu miłośnikowi motoryzacji aby się nie marnowało u takiego motojanusza jak ja. Chętny?
    Nie, na tą chwilę nie stać mnie na zakup i jeżdżenie co jakiś czas na tor bo do tego ten samochód został stworzony, do dojeżdżania do pracy wystarczy mi moja 147. Byłeś na torze swoją meganką?



    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Ciekaw jestem, czy ktoś na tym forum wie, że Vw ma 90% udziałów w Italdesign.
    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    I, ze pan Walter de Silva ten od projektu tej Alfy co odniosła taki "sukces" już od ponad 20 lat pracuje dla VW
    Jakoś tego nie widać w wyglądzie ich samochodów...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Nadchodzi era infotainmentu i bezpłciowości.
    Niestety już nadeszła i nic jej nie powstrzyma

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Elektryczna Alfa? Panieee to dopiero będzie lament "prawdziwych miłośników motoryzacji"
    A Ty dalej swoje, zabolało czy co?
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  8. #428
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Jeżeli przez ten czas nie potrafiłeś docenić właściwości jezdnych i wyglądu który wyróżnia ten samochód na ulicy to przykro mi ale nie pomyliłem się co do Ciebie.
    Po Brerze mam straszny uraz do "właściwości jezdnych" bo się okazało, ze francuski hatchback z pojedynczym wahaczem na przodzie, belką na tyle i elektrycznym wspomaganiem prowadzi się po-stokroć lepiej niż włoskie "coupe" ale gdyby mi to ktoś powiedział jak kupowałem alfe zabiłbym go śmiechem bo też byłem krótkowzroczny

    Nie, na tą chwilę nie stać mnie na zakup i jeżdżenie co jakiś czas na tor bo do tego ten samochód został stworzony, do dojeżdżania do pracy wystarczy mi moja 147. Byłeś na torze swoją meganką?
    Taki paradoks, ze byłem alfą w dizlu, a nie miałem czasu być Meganką w RSie. Jeżdżę nią codziennie do pracy

    Jakoś tego nie widać w wyglądzie ich samochodów...
    Bo Niemcy nie są głupi jak mają rzesze stałych klientów przyzwyczajonych do designu ich samochodów to nagle nie zmienią tego o 180 stopni ;]

    A Ty dalej swoje, zabolało czy co?
    Opinia internetowego anona? Chyba żartujesz
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 26-08-2019 o 20:17

  9. #429
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Po Brerze mam straszny uraz do "właściwości jezdnych" bo się okazało, ze francuski hatchback z pojedynczym wahaczem na przodzie, belką na tyle i elektrycznym wspomaganiem prowadzi się po-stokroć lepiej niż włoskie "coupe"
    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Taki paradoks, ze byłem alfą w dizlu, a nie miałem czasu być Meganką w RSie. Jeżdżę nią codziennie do pracy
    Jak można oceniać właściwości jezdne samochodu z mocą 300+ nie będąc nim ani razu na torze Miałeś 147 w dizlu i pojechałeś nią na tor

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Opinia internetowego anona? Chyba żartujesz
    A jednak... Kończę tą rozmowę bo widzę nie ma z kim i o czym... w dizlu )
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  10. #430
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Brerą też nie byłem na torze wiec pewnie nie mam racji, że prowadziła się kiepsko? Ty ile razy byłeś Alfą 1.6 na torze, że doceniasz jej właściwości jezdne? I dlaczego alfy z 1.4 i 1.6, a nie busso jako miłośnik motoryzacji? ;]

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory