Strona 52 z 445 PierwszyPierwszy ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #511
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    236

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    nawet Skoda robiła jakąś wersję L-cośtam Cement z audio Bang Olsen czy inny gang. Nie jestem w temacie Skody więc pewnie przekręciłem nazwę.
    Bang&Olufsen to Audi kolego, Vw to DynaAudio, nigdy by nie włożyli do Skody audio o wartości 30-40 tys. błagam Cię...

  2. #512
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Bang&Olufsen to Audi kolego, Vw to DynaAudio, nigdy by nie włożyli do Skody audio o wartości 30-40 tys. błagam Cię...
    VW nie ma tylko DynaAudio, w nowym Polo jest np. Beats.

    Nie każde B&O w Audi jest warte 30 tysięcy. Podstawowa wersja zaczyna się gdzieś przy 5

  3. #513
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    I dlatego te auta się nie sprzedają bo po co Ci Alfa jak zaraz będziesz musiał dokupić Skode bo jednak aktywnie sprzedasz czas i chcesz w weekend w góry zabrać rower. Zawsze miałem ubaw jak na tym forum ludzie w ten sposób tłumaczyli brak funkcjonalności alf. Pamiętam temat o uchwytach na kubki. Nie ma uchwytu bo w Alfie nie przystoi pić, a jeść to już w ogóle hańba! Auto dla dzentelmenów albo ludzi z tytułami szlacheckimi Sam upychałem do 147 i brery sprzęt narciarski (całe szczęście brerze bliżej do hatbacka niż do coupe), na grupie Brery są osoby robiące customowe uchwyty na rowery, a do dziś pamiętam jak kolega poprosił mnie o odebranie z jakiegoś centrum rolniczego kilku worków nasion do siewu. Mina pani, która zapytała gdzie to pakujemy byłą bezcenna jak wskazałem na brere Powiem wam, ze życie staje się prostsze jak sobie nie dorabiamy jakieś śmiesznej ideologi do swoich aut

    Megane 3 RS jest niby tym lepszym samochodem?
    Popadasz w śmieszność takimi wywodami jak powyższy. Leczenie traumy na forum Alfy, klasyka. Skoro alfy są takie do niczego to po co się tutaj wypowiadasz? Nikt normalny nie wchodzi na forum Skody, Seata czy Dacii by sobie poużywać jakie te samochody są do bani. To jest jednostka chorobowa.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  4. #514
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    Megane 3 RS jest niby tym lepszym samochodem?
    Popadasz w śmieszność takimi wywodami jak powyższy. Leczenie traumy na forum Alfy, klasyka. Skoro alfy są takie do niczego to po co się tutaj wypowiadasz? Nikt normalny nie wchodzi na forum Skody, Seata czy Dacii by sobie poużywać jakie te samochody są do bani. To jest jednostka chorobowa.
    Zdejmij w końcu te klapki z oczu bo już nie mówię o tym, ze nawet nie potrafisz z tymi klapkami czytać tego co ludzie piszą ale po prostu się kiedyś przewrócisz ;]

    P.S. Na gorszy bym nie zmienił
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 30-08-2019 o 19:26

  5. #515
    Użytkownik Świeżak Avatar azi
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    159 1.9 16V JTDm
    Postów
    122

    Domyślnie

    FCA nie ma pomysłu nie tylko na AR ale również i na Fiata. Ile to już lat tłuką te potworki 500 w 10 rodzajach. Tipo zrobiło trochę szumu na rynku ale od tamtej pory kompletnie nic się nie dzieje.

    Gdzie są elektryki, gdzie są hybrydy? Swego czasu byli pionierami w nowatorskich rozwiązaniach jak common rail czy downsizing ale od dłuższego czasu jedynie spoczywają na laurach.
    Ostatnio edytowane przez azi ; 30-08-2019 o 19:45

  6. #516
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    jeśli już piszemy o audio to... Dynaudio, zapewniam że więcej "a" tam nie ma

    ...a co złym samochodem jest Meg 3 RS? bez jaj, to udany hot hatch który zawieszeniowo i trakcyjnie bije najmocniejszą Giuliettę na każdym polu
    dlaczego ma się nie wypowiadać? może wchodzi na forum z sentymentu do marki tak jak ja a może z jakiegokolwiek innego - co to za różnica?
    forum powtórzę się po raz setny to nie miejsce stworzone tylko do klepania się po pleckach i zachwycania skleconymi w szopach "tjunami"
    domorosłych znawców motoryzacji tudzież logo na maskach z aliexpress
    ...

  7. #517
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    [MENTION=66302]opozycjonista[/MENTION] nie ma sensu tłumaczyć, ktoś kto nie chce zrozumieć i tak tego nie zrozumie

    Cytat Napisał azi Zobacz post
    FCA nie ma pomysłu nie tylko na AR ale również i na Fiata. Ile to już lat tłuką te potworki 500 w 10 rodzajach. Tipo zrobiło trochę szumu na rynku ale od tamtej pory kompletnie nic się nie dzieje.
    Oni chyba myślą, ze to się będzie wiecznie sprzedawać i Pandą oraz Tipo będą utrzymywać cały koncern

  8. #518
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    to prawda, na tym forum często się z tym spotykam
    ...

  9. #519
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Tak jest na każdym forum jakiejkolwiek marki nie tylko tutaj. Jak ktoś studiuje socjologie czy inna psychologię to ma dobry temat na prace naukową jak ludzie po zakupie auta marki X dorabiają sobie do niego ideologie i stają się jej fanatycznymi wyznawcami

  10. #520
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    Tesla jest chyba ponad średnią statystyczną w tej kwestii, tak słabo wykonany produkt a poziom fanatyzmu jak u rowerzystów - aktywistów
    ...

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory