Strona 56 z 445 PierwszyPierwszy ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #551
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    FCA daje radę, 2016 rok bez przebiegu... elegancko
    podlinkuję, może ktoś się zlituje
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#9e1efafa65
    ...

  2. #552
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Ty masz jakies wloskie korzenie alfist? Bo podejscie takie samo jak w zarządzie FCA czyli dobra mina do złej gry. Moze gdyby zamiast zwalniać 4500 szeregowych niczemu winnych pracownikow zwolnili 10 wyżej postawionych odpowiedzialnych za ten stan rzeczy to coś by się ruszyło. Czy Tonale stanie sie hitem sprzedaży? Trudno powiedzieć , Giulia i stelvio tez nim miały być. Pozyjemy zobaczymy oby się udało. Ja tam czekam na hot hatcha lub coupe suvy i inne crossovery nie trafiają w moje gusta.
    Za to ty masz typowo polskie podejście, ,,znafca wszystkiego'' i forumowy krytyk FCA . Stary , walisz takie farmazony jakbyś co najmniej prezesem VW był, to co wypisujesz to są tylko i wyłącznie twoje wymysły i brednie, nie znasz się ani na marketingu ani tym bardziej na zarządzaniu a próbujesz tu wszystkim na siłę udowadniać ,,swoją filozofię''. Nie da się ciebie słuchać.

  3. #553
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    FCA daje radę, 2016 rok bez przebiegu... elegancko
    podlinkuję, może ktoś się zlituje
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#9e1efafa65
    Bo to diesel
    A tak na serio. Potrzymają jeszcze 20 lat i ludzie się będą o takie perełki zabijać! ()

  4. #554
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    i rzeby alfa była skodom w kombi z napisem superb z fajnym mienkim zawieszeniem w cenie szejsciesiont tysiency z napendem na tył ale nie w karbonie a z wałem z poloneza.a wtedy jom kupie.albo terz nie kupie bo włoskie sie psujo i na lawecie jeżdżo i nie kupie ałta sercem a rozumem, rzeby mnie s pónktu a do punktu b pszewiosła a i tak najlepsze niemieckie bo mentalnosci nie zmienisz, a ferrari to gófno bo ałdi lepsze.
    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    Bierta te skody kije hjundaje i passaty i jazdaaaaa pokazać inżynierom jakie alfy powinny być
    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    Za to ty masz typowo polskie podejście, ,,znafca wszystkiego'' i forumowy krytyk FCA . Stary , walisz takie farmazony jakbyś co najmniej prezesem VW był, to co wypisujesz to są tylko i wyłącznie twoje wymysły i brednie, nie znasz się ani na marketingu ani tym bardziej na zarządzaniu a próbujesz tu wszystkim na siłę udowadniać ,,swoją filozofię''. Nie da się ciebie słuchać.
    Świetnie, ze Ty wniosłeś sporo wiedzy do tematu swoimi wypowiedziami. Jak Ci przeszkadza nie słuchaj, a raczej nie czytaj. Kliknij ignoruj, nic prostszego chyba, że to dla Ciebie zbyt skomplikowane

  5. #555
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Moim zdaniem idą w dobrym kierunku. Stelvio i Giulia są charakterystyczne. Na wschodzie Polski ich widok nie jest codzienny. Dziś drogę zajechała mi szara Giulia Veloce (nie znam pakietów, ale miała na zewnątrz karbonowe elementy). Auto sztos. Zupełnie niepodobne do innych aut na ulicy. Może to i lepiej, że tych aut nie ma tyle co Passatów. Dzięki temu są w stanie za kazdym razem urywać dolną część ciała, gdy przyjeżdżają ulicą

    Za kilka lat sobie taką kupię.
    Rzecz jasna wyprodukowaną gdzieś teraz
    Ale gdyby było ich dużo to chyba lepiej bo częściej ukrywałaby dolna część ciała. Lepiej dużo ładnych kobiet czy mniej???

  6. #556
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Za kilka lat sobie taką kupię.
    Rzecz jasna wyprodukowaną gdzieś teraz
    Masz sporą szansę na taką z zerowym przebiegiem

    Z tym wyróżnianiem się nie przesadzajcie. To wcale nie są takie wyróżniające się wozy, nie mają nic charakterystycznego, więcej - przez światła dzienne są z przodu obłędnie podobne do Mazdy. Kiedyś przez dłuższy czas zastanawiałem się co za nowy SUV japońców za mną jedzie, zanim skapnąłem się, że to Stelvio. Dzisiaj w Pradze widziałem niebieską Giulię stojącą wśród Skód. I szczerze - gdyby nie obłędny błękitny kolor to nawet nie zwróciłbym uwagi.

    Może mam spaczony gust, ale nie rozumiem co takiego ludzie widzą w tych wozach, także od strony stylistyki. Są tak obłednie generyczne, że już prędzej w lusterku uwagę zwróci Mazda czy Skoda ze względu na wzornictwo świateł, niż AR.
    Ostatnio edytowane przez jersey ; 03-09-2019 o 21:22

  7. #557
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Może mam spaczony gust, ale nie rozumiem co takiego ludzie widzą w tych wozach, także od strony stylistyki
    sorki, ale chyba masz jednak spaczony gust

  8. #558
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    FCA daje radę, 2016 rok bez przebiegu... elegancko
    podlinkuję, może ktoś się zlituje
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#9e1efafa65
    I ta cena
    Za 3 letnie auto... może raczej płakać powinniśmy.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  9. #559
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Są tak obłędnie generyczne, że już prędzej w lusterku uwagę zwróci Mazda czy Skoda ze względu na wzornictwo świateł, niż AR.
    A w życiu. Też z dzisiaj, jazda w mieście, spory ruch, lusterko wsteczne zachlapane deszczem, ale Giulia z tyłu na dziennych światłach i swoim scudetto na tle innych aut wyróżniała od razu. Nie do pomylenia.

  10. #560
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Można się zastanawiać czy istnieje jakakolwiek wymiana korespondencji między centralą FCA a FCA Polska. Bo gdyby była, to ktoś by się zainteresował dlaczego pod koniec 2019 roku są jeszcze do sprzedania nowe auta z 2016. Pytanie czy Tam ktoś za nic nie odpowiada, czy Tu - pozostawię jako retoryczne.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory