Strona 93 z 445 PierwszyPierwszy ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #921
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    I nie traktuj jak gorszych tych, co wydali je na inne nowe auto niż Alfa.
    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Żaden nie jest gorszy - a tak jesteśmy traktowani (ja, Jersey i inni którzy kupili coś innego niż AR) na tym forum.
    No widzisz Ty czujesz że jesteś traktowany gorzej bo kupiłeś auto innej marki a Ja "czuję się gorszy" bo nie stać mnie na nowe auto i nie mów mi że nie było w tym temacie wypowiedzi w tym tonie. Jakbym traktowal gorzej ludzi bo jeżdżą/kupują auta innych marek to nie miałbym przyjaciół i rodziny. Każde ma swoje potrzeby i ograniczenia tak jak napisałeś i Ja to rozumiem i chyba każdy myślący człowiek to rozumie. Nie mogę tylko zrozumiec ludzi którzy jak mieli AR to ją wychwalali a jak przesiedli się na coś innego to jadą po AR jak się tylko da. Giullia jest taka jak wszyscy chcieli, powrót do korzeni - naped na tył, idealne rozlożenie masy 50/50, świetne prowadzenie, wersja Q góruje nad konkurencją a nagle słysze że nie sprzedaje się dobrze bo brakuje jej współczcesnych bajerów - ledów, asystentów itp. To teraz mi powiedzcie o co wam chodzi, jaka ma być ta AR? Taka jak VW? Czy powinna kroczyć swoją ścieżką? Szczerze jak AR ma byc mainstreamowa to już niech lepiej upadnie - takie jest moje zdanie, nie lubię miec tego samego co inni, lubię wyróżniać się w tłumie i tyle.
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  2. #922
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    To teraz mi powiedzcie o co wam chodzi, jaka ma być ta AR?
    Pisałem to już wielokrotnie.
    PRZEDE WSZYSTKIM
    Ma poszerzyć liczbę modeli i ich wersji nadwoziowych (ma wrócić do pięknych sportwagonów i coupe), ma drastycznie poprawić obsługę w serwisie i mocno poprawić sieć dealerską oraz marketing i PR.

    PÓŹNIEJ
    Nie ma być mainstreamowa. Ma iść swoją drogą. Dotyczy to również silników, wśród których 2.0turbo jest w tej chwili mainstreamowy właśnie i brak mu charakteru
    Niektórzy pisali też o designie - kiedyś wywoływał mocne WOW, teraz jest trochę lepszy od reszty... pozostaje lekki niedosyt.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  3. #923
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    ma drastycznie poprawić obsługę w serwisie
    Kiedy byłeś ostatnio w ASO? Ja chyba w czerwcu w Pol-Carze i 100% zadowolenia. Serio. Pewnie mógłbym się co najwyżej czepiać samochodów zastępczych, bo z tym zawsze było licho, ale miałem tylko przegląd okresowy, więc zrobili na miejscu.

    Dodatkowo podjechałem z pierdółką do lakierni też w Pol-Carze i tam już było 200% satysfakcji, bo naprawę, którą bym pewnie w Volvo ogarnął za 4 tys. zł, panowie zrobili mi w 10 minut za "co łaska". Rewelacja.
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 18-09-2019 o 13:17
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #924
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Ma poszerzyć liczbę modeli i ich wersji nadwoziowych
    Po co? Serio. Wypuścili SUV'a ,który słabo się sprzedaje w czasach gdzie wszyscy chcą je mieć (zaraza) i do w dodatku SUV'a ,który nie jeździ jak SUV i co czy ktos to docenił oprócz dziennikarzy? Myślisz że jakby Giullia miała wersję sportwagon to ludzie by się na nią rzucili - wątpie. Jest tyle kombi na rynku że AR byłaby trzecim albo czwartym wyborem a jeszcze postrzeganie marki jako awaryjna też nie pomaga. Ja tak nad tym wszystkim myślę to nie wiem czy dla AR jest jakiś ratunek bo co by nie zrobiła to i tak w tych czasach będzie za mało.
    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Dotyczy to również silników, wśród których 2.0turbo jest w tej chwili mainstreamowy właśnie i brak mu charakteru
    To fakt że wszyscy mają 2.0 TB chociaż w nowych modelach coraz ciężej i o taki silnik - jak widzę Superba z 1.0 to Ale za to nikt nie może się pochwalić 2.9 V6, ktore powstało we współpracy z Ferrari. Szkoda tylko że nie zrobili tez wersji wolnossącej, która pewnie byłaby tańsza ale stwierdzili pewnie że nie ma co iść na kompromisy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    ma drastycznie poprawić obsługę w serwisie
    W Olsztynie juz nie ma autoryzowanego serwisu AR ale jak był to jeździłem nawet ze swoją wcześniejszą 146 i zawsze byłem zadowolony (nawet kiedyś z ankietą do mnie dzwonili czy jestem zadowolony z usług). Nawet teraz jak został Fiat to jeżdżę i jest ok.Zawsze cos mi w gratisie zrobią i lubia pogadać o AR
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  5. #925
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Kiedy byłeś ostatnio w ASO? Ja chyba w czerwcu w Pol-Carze i 100% zadowolenia. Serio. Pewnie mógłbym się co najwyżej czepiać samochodów zastępczych, bo z tym zawsze było licho, ale miałem tylko przegląd okresowy, więc zrobili na miejscu.

    Dodatkowo podjechałem z pierdółką do lakierni też w Pol-Carze i tam już było 200% satysfakcji, bo naprawę, którą bym pewnie w Volvo ogarnął za 4 tys. zł, panowie zrobili mi w 10 minut za "co łaska". Rewelacja.
    No bardzo dawno nie byłem, cieszy mnie to co piszesz. Często jednak można przeczytać zgoła inne relacje, więc proces chyba jeszcze wciąż postępuje
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  6. #926
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    No ja bylem w ASO w zeszłym roku, po 5 dniach znowu się tam pojawiłem bo spartaczyli, później jeszcze zobaczyłem że połamali mocowanie rury do dolotu, niestety za późno żeby to wyegzekwować. Zapłaciłem oczywiście jakbym był w najlepszym serwisie na świecie. Więcej tam nie pojadę.

  7. #927
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    No bardzo dawno nie byłem, cieszy mnie to co piszesz. Często jednak można przeczytać zgoła inne relacje, więc proces chyba jeszcze wciąż postępuje
    Mamy w Poznaniu trochę szczęścia, bo Pol-Car jednak ogarnia. Jak raz byłem w ACM-ie (którego już na szczęście nie ma), to odniosłem zgoła inne wrażenie. Auto-Centrum w sumie ciężko mi oceniać, raz mi tylko malowali zderzak.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Zapłaciłem oczywiście jakbym był w najlepszym serwisie na świecie.
    Jeśli liczyli według oficjalnego taryfikatora, to i tak wyszedł ułamek cen Volvo czy BMW. A że u Pana Mariana taniej? Inna sprawa.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #928
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    To zależy od ASO. Nie trzymają równego poziomu. Ja byłem w życiu 3 razy w ASO i dwa razy w gratisie coś zepsuli, a trzecim razem wystawili rachunek za nic (którego po aferze nie zapłaciłem).

  9. #929
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    A
    Jaką prawdę napisał Anderson? Jeśli tak, to dlaczego nie odpowie poważnie na pytanie które mu zadałem, zamiast słać żałosne donosy do moderatora?
    Opinię można mieć, nawet głupią, ale warto by ją umieć jakoś wytłumaczyć, tym bardziej na forum DYSKUSYJNYM.

    Zresztą chyba dałem się sprowokować, bo jakie ma poglądy Anderson na forum, to każdy mniej więcej wie. Nie warto wchodzić w żadne dyskusje bo i tak nie dostanie się odpowiedzi na pytania, a jedynie powtórkę tego samego lub donosik.
    Domagasz się odpowiedzi i piszesz o forum dyskusyjnym? Jednocześnie sam się wykluczasz z możliwości otrzymania odpowiedzi, ponieważ w swojej wypowiedzi zaatakowałeś rozmówcę (w tym przypadku mnie), czyli złamałeś reguły cywilizowanej dyskusji.
    Co więcej, atakujesz dalej, tym razem zarzucając mi, że ośmieliłem sie zgłosić Twoj chamski post do moderatora. Po czym, co już brzmi doprawdy groteskowo, piszesz, że nie warto wchodzić w dyskusje.
    Niech każdy, kto chce sam wyciągnie wnioski z Twoich ataków na mnie i tzw. "dyskusji".

  10. #930
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Ja byłem w życiu 3 razy w ASO
    Pytanie kiedy. W Pol-Carze naprawdę dużo sie zadziało jakieś 12 - 18 miesięcy temu. Remont całej części dla klientów, wymiana ludzi + zmiana podejścia.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory