Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1191
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Mnie się wydaje że ten temat powinien być już dawno zamknięty
    Ale to tylko moje zdanie.Pozdrawiam.

  2. #1192
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzemol Zobacz post
    Źle się dzieje z tą dzisiejszą młodzieżą
    Ten wywód i konkluzja na temat reklamy passka mi umknęła... Tak ogólnie Panowie, myślicie że naprawdę można osiągnąć aż taki "poziom" bo aż ciężko uwierzyć, czy to po prostu mega troll, który ma chorą satysfakcję z tego co napisze bo aż to nieprawdopodobne, że to prawda

  3. #1193
    Użytkownik Znawca Avatar salatin
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    ALBA
    Auto
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.155 2.0 16V 97.
    Postów
    1,369

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wacenty Zobacz post
    Mnie się wydaje że ten temat powinien być już dawno zamknięty
    Ale to tylko moje zdanie.Pozdrawiam.
    Oczywiscie po ogladniecie tego przejazdu https://www.youtube.com/watch?v=zVw7cTdMFIQ
    Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 Bi Turbo
    166 3.0 V6 Q2-Jest 230KM 265NM B6+Eibach.Decat manifolds+Equal length pipes+ Ragazzon.
    155 2.0 16v -Jest.CSC Marmitte,B4

    164 3.0 V6 12v- Byla
    155 1.7 TS- Byla
    159 1.75 TBI Ti - 261KM 435Nm-Byla
    Lancia Kappa 2.4 TDS-Byla
    https://www.flickr.com/photos/188123998@N07/albums

  4. #1194
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ten wywód i konkluzja na temat reklamy passka mi umknęła... Tak ogólnie Panowie, myślicie że naprawdę można osiągnąć aż taki "poziom" bo aż ciężko uwierzyć, czy to po prostu mega troll, który ma chorą satysfakcję z tego co napisze bo aż to nieprawdopodobne, że to prawda
    Ten przedstawiciel młodzieży (jak i właściciel Passata) zapewne noszą rurki.
    [MENTION=31189]jersey[/MENTION] serio porównujesz Giulię do swojej Kii? Przecież to kompletnie bez sensu.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  5. #1195
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Jako samochód 1:1 to nie ma sensu, ale jako rozważany wybór to dlaczego nie? Co prawda Giulię rozważałem na długo zanim na serio postanowiłem pozbyć się 166, ale zawsze. A skoro testowałem do zakupu Abartha i MX-5 obok Ceeda to czemu nie Giulię? Przywilej bycia singlem że można kupić do jeżdżenia to co odpowiada, a nie to co potrzebne dla rodziny

  6. #1196
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Był już kiedyś chyba ktoś taki na forum, w sensie full opcja i za każdym razem nie zapomniał tego zaznaczyć, dyga ci jak to napiszesz? Cholera zapomniałeś wspomnieć o cyfrowych zegarach...
    Zaznaczyłem to, bo w pełnej opcji dostaje się wszystko to czego AR nie ma i nie będzie miała w opcji za dopłatą, a jest kluczowe dla klientów wybierających samochód. Karbonowe wały, vectoring, tylni napęd i takie tam pierdoły są dla 99,9999% klientów kompletnie nieistotne. Czasy na Nurburgring również.

    Matrycowe ledy, autonomiczna jazda 2 i 3 poziomu 99,9999% klientów pożąda w samochodzie i oczekuje.

  7. #1197
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Zaznaczyłem to, bo w pełnej opcji dostaje się wszystko to czego AR nie ma i nie będzie miała w opcji za dopłatą, a jest kluczowe dla klientów wybierających samochód. Karbonowe wały, vectoring, tylni napęd i takie tam pierdoły są dla 99,9999% klientów kompletnie nieistotne. Czasy na Nurburgring również.

    Matrycowe ledy, autonomiczna jazda 2 i 3 poziomu 99,9999% klientów pożąda w samochodzie i oczekuje.
    Takie mamy czasy niestety. Szmery bajery, a gość w rurkach żeby wymienić żarówkę jedzie do ASO. Czekaj... nie musi umieć wymieniać żarówki, bo ma lampy LEDowe*... Lenistwo matką wynalazków, ale niestety wychowuje społeczeństwo ludzi technicznie ułomnych i wygodnych. Ale przestań się już produkować, bo 99,9999% alfistów to akurat nie interesuje.

    *Żarówkę i LEDy podałem jako przykład. Uważam, że reflektory LEDowe to bardzo dobre rozwiązanie.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  8. #1198
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Szmery bajery, a gość w rurkach żeby wymienić żarówkę jedzie do ASO.
    Wiesz, ja do tej pory wymieniałem zawsze sam, ale, jeśli wytrzymają jeszcze 5 tys. km w Julce, to przy następnym przeglądzie poproszę, żeby mi wymienili. Raz, że gimnastyka jest niemożebna, to gdzieś tu na forum przeczytałem, że samego drucika się nie dostanie, jeśli się go pognie albo zgubi,więc trzeba kupować cały klosz używkę i sztukować. No super pomysł. Pamiętam, jak będąc posiadaczem samochodu od pół roku (Clio 1. generacji) wymieniałem żarówkę na stacji. Nawet nie wiedziałem, jakie są typy, wymontowałem i powiedziałem, że chcę taką samą. Praktycznie zero pojęcia o motoryzacji, może pierwszy raz maskę tam podnosiłem. Wymiana trwała może minutę. Jeszcze w 307-ce (rocznik 2003) zajmuje może 2 minuty. Ale to co zrobili np. w Giulietcie (to generalnie problem nowych samochodów), to jest jakaś kpina.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Dzisiaj mialem fajna sytuacje. Leci reklama passata po lifcie. Reklamuja IQ Drive, systemy, blyskaja matrixy, w srodku pokazany v.cockpit, duze ekrany. Pytam nastolatka: co sadzisz o tym samochodzie? (Troche tendencyjne, bo mialem paska B8 full) odp: super bo do wszystkiego sie nadaje. Zaraz po passacie lecie ta okrutna reklama alf gdzie cala paleta modelowa alfy kreci baczki na torze. Ponawiam to samo pytanie do nastolatka. Pada odpowiedź: chyba tylko do driftu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No i super. Gdyby Alfa miała produkować takie samochody jak Passat, to dla mnie może nie istnieć. Kupię sobie BMW.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    To jest archaizm.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Samochód to archaizm. To jest tak dojrzały produkt, że spełnia swoją funkcję wzorcowo. Doklejanie mu różnych pierdół nie poprawia jakości jazdy nim. Może asystenci jazdy są fajni - powiem Ci za miesiąc, jak odbiorę nowego Peżota. Ale cały infotainment i ekrany to dla mnie żadna wartość w samochodzie. Ekranów zamiast analogowych zegarów wręcz nie cierpię.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Lepszy samochod dla mas? Przeciez jak kupowalem nowego paska b8 full opcja w 2016 to mial wiecej bajerow jak alfa bedzie miala po lifcie.
    No i jest na MQB. Jak jakaś furmanka. Co kto lubi.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał salatin Zobacz post
    Oczywiscie po ogladniecie tego przejazdu https://www.youtube.com/watch?v=zVw7cTdMFIQ
    Woooow, ktoś się ściga 147 w 2016!!! Szacunek, serio, tak trzeba żyć .

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Jako samochód 1:1 to nie ma sensu, ale jako rozważany wybór to dlaczego nie? Co prawda Giulię rozważałem na długo zanim na serio postanowiłem pozbyć się 166, ale zawsze. A skoro testowałem do zakupu Abartha i MX-5 obok Ceeda to czemu nie Giulię? Przywilej bycia singlem że można kupić do jeżdżenia to co odpowiada, a nie to co potrzebne dla rodziny
    Kurde, czekaj... Jak Ceed zwyciężył z MX-5? Serio pytam .

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Zaznaczyłem to, bo w pełnej opcji dostaje się wszystko to czego AR nie ma i nie będzie miała w opcji za dopłatą, a jest kluczowe dla klientów wybierających samochód. Karbonowe wały, vectoring, tylni napęd i takie tam pierdoły są dla 99,9999% klientów kompletnie nieistotne. Czasy na Nurburgring również.

    Matrycowe ledy, autonomiczna jazda 2 i 3 poziomu 99,9999% klientów pożąda w samochodzie i oczekuje.
    Dlatego takie pierdoły możesz wygłaszać na forum VW, tam Ci na pewno wszyscy przyklasną. Tu jest forum AR i jesteśmy w tych 0,0001% .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #1199
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Kurde, czekaj... Jak Ceed zwyciężył z MX-5? Serio pytam .
    Normalnie. Wsiadłem, przejechałem się. Spociłem się na wyższym progu zwalniającym, jebnąłem głową w dach (a mam 171 cm wzrostu), a że jazda sama w sobie mnie nie zachwyciła w ogóle to i zrezygnowałem. Jedynym plusem tego wozu to uroda.

  10. #1200
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Najpierw koniecznie naucz sie poprawnej wymowy i pisowni: „chcem” naprawde???
    Mój błąd. Musze powiedzieć że mi zaimponowałeś - przeczytałeś całą wypowiedź i znalazłeś błąd ale i tak wiem że jesteż zwykłym internetowym trollem, który bardzo chciałby mieć AR ale z jakiś powodów musi jeździć Passeratti A co do reklamy AR to wlasnie tak powinno sie reklamowac samochody - pokazywać ich piękno a nie chwalic się jak duży tablet udało się wsadzić do auta. A najlepszy jest tekst na końcu reklamy nowego "Paska" - "dla zajętych życiem" - FB, Instagram i inne głupoty... CO TO MA WSPÓLNEGO Z SAMOCHODEM???
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory