Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1211
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Jeśli auto ciągle walczy z mocą na kołach i tymi samami kołami jeszcze musi zmieniać kierunek jazdy to tak bardzo często bywa to niebezpieczne. Clarkson się myli, Kuzaj też tylko nasz Alfisti zawsze ma racje!

  2. #1212
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał salatin Zobacz post
    Oczywiscie po ogladniecie tego przejazdu https://www.youtube.com/watch?v=zVw7cTdMFIQ
    Czekałem właśnie kiedy jakiś forumowy specjalista od szybkiej jazdy w ciasnych zakrętach (na miejskiej drodze najlepiej) to skomentuje... Chyba jednak to GTA wcale tak źle się nie prowadzi
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #1213
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    No i się mozesz nie doczekać bo ja jednak wolę opierać się na opini ludzi bardziej kompetentnych ode mnie. Najśmieszniejsza jest w tym wszystkim ta hipokryzja, teraz próbuje się umniejszać znaczenie prowadzenia Alfy Romeo i krytykujących wyśmiewa od specjalistów szybkiej jazdy po miejskiej drodze gdzie jeszcze kilka stron wstecz podniecano sie tutaj rozkladem masy 50/50 i karbonowym walem w sedanie i SUV do jazdy na codzien piejąc z zachwytu nad prowadzeniem (pewie odczuwalny m stojac w korku) , a ludzi których nie interesuje karbonowy wal nazwano motojanuszami...

  4. #1214
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Uderz w stół... chociaż nie miałem na myśli akurat Ciebie
    Przy okazji nie odwracaj kota ogonem, wycinasz słowa z kontekstu, a pomijasz meritum.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  5. #1215
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Meritum jest takie, że dla fanatyków w Alfie liczy się to co akurat dany model oferuje i tak czytając twoje posty można wywnioskować, że w 147GTA najważniejszy jest wygląd i dźwięk, a prowadzrnie jest dalszoplanowe. No bo pewnie przecież hh nie robi się na tor. Natomiast rozklad masy, karbonowy wal i prezyzja prowadzenia w zakrętach sa na pierwszym planie w suvie i sedanie bo pewnie każdy ich wlasciciel po drodze do biura przejeżdża przez superos

  6. #1216
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Większość tych najwięcej prujących się o super prowadzeniu i czasach na torze nigdy nawet nie była tam na choćby szkoleniu z bezpiecznej jazdy, a co dopiero polatać bokiem. Tacy to właśnie forumowi wyścigowcy gawędziarze

  7. #1217
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Z nazwy GTA to Gran Tourismo, a nie hothatch. Tylko ile może być GT w hatchbacku dla bogatszego ludu z większym silnikiem?

    Co do bywania na torze i sportową jazdę to [MENTION=78156]Takumi[/MENTION] trafił w 10. Nie dotyczy to wszystkich, rzecz jasna, ale zdecydowana większość jeździ Alfami na tor tak samo jak jeździ nimi dla przyjemności - w ogóle. To zwykłe dupowozy do pracy i z powrotem do których nagle dorabia się ideologię.

  8. #1218
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    No mnie się zdarzyło jechać i Alfą (i to transaxlem i Giulią, więc mam porównanie do 147 czy Giulietty) i Porsche i Lambo...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #1219
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Natomiast rozklad masy, karbonowy wal i prezyzja prowadzenia w zakrętach sa na pierwszym planie w suvie i sedanie bo pewnie każdy ich wlasciciel po drodze do biura przejeżdża przez superos
    Tutaj chodzi bardziej o to, że jadąc do pracy gość sobie myśli "mam karbonowy wał jestem zaje..sty" a tak naprawdę w mieście nie ma to żadnego znaczenia

  10. #1220
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Natomiast rozklad masy, karbonowy wal i prezyzja prowadzenia w zakrętach sa na pierwszym planie w suvie i sedanie bo pewnie każdy ich wlasciciel po drodze do biura przejeżdża przez superos
    Tak jak każdy właściciel hh w tym i TY jeździ codziennie przed praca na tor.


    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Tutaj chodzi bardziej o to, że jadąc do pracy gość sobie myśli "mam karbonowy wał jestem zaje..sty" a tak naprawdę w mieście nie ma to żadnego znaczenia
    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    To zwykłe dupowozy do pracy i z powrotem do których nagle dorabia się ideologię.
    To po co samochody maja wiecej niż 60KM przeciez do jazdy po mieście więcej nie trzeba i po co w ogóle tyle różnych marek i modeli jak samochód dla kazdego to zwykły dupowóz, który ma przejechać z punktu A do B.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    a ludzi których nie interesuje karbonowy wal nazwano motojanuszami...
    A juz myślałem że sie wyleczyłes z tego kompleksu i stwierdzam że powinienem Cie przeprosić bo boję się o Ciebie. Przepraszam że nazwałem Cie motojanuszem.
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory