Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1401
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Nie wiem, zapytaj ASO w Gdyni. Może dlatego, że w Olsztynie to ASO Fiat, a w Gdyni ASO AR? Nie mam pojęcia.



    Oczywiście masz rację, w zwykłym serwisie za wymianę oleju jeśli jest płyta pod silnikiem to dopłacam ok. 25zł. Ale wymiana rozrządu wolnossącym w 1.4 95KM za 1000zł? Pytałem skąd ta cena, na co w odpowiedzi uzyskałem, że wymiana to 5 rbh + płyn chłodniczy.



    Fajny ten Passat Nawet oleju, filtrów czy klocków hamulcowych nie trzeba zmieniać, że o serwisie klimatyzacji nie wspomnę
    Pakiet przegladow za free na 5 lat + 5 lat/150kkm gwarancji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #1402
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Nie wiem, zapytaj ASO w Gdyni. Może dlatego, że w Olsztynie to ASO Fiat, a w Gdyni ASO AR? Nie mam pojęcia.



    Oczywiście masz rację, w zwykłym serwisie za wymianę oleju jeśli jest płyta pod silnikiem to dopłacam ok. 25zł. Ale wymiana rozrządu wolnossącym w 1.4 95KM za 1000zł? Pytałem skąd ta cena, na co w odpowiedzi uzyskałem, że wymiana to 5 rbh + płyn chłodniczy.



    Fajny ten Passat Nawet oleju, filtrów czy klocków hamulcowych nie trzeba zmieniać, że o serwisie klimatyzacji nie wspomnę
    Pakiet przegladow + gwarancja na 5 lat/150kkm. Kosztem jest tylko ubezpieczenie, paliwo i opony. Reszta za free. W touaregu mam teraz dokladnie tak samo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #1403
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Czyli rozumiem, że mój rozsądny wybór to nudziarstwo? Na to powiem Ci, że wole taką nudę niż doprowadzanie przez N czasu i wydanie N złotych na doprowadzenia "nienudnego" auta do stanu używalności
    Dla mnie tak. Nie potrafisz zrozumieć że ktos może to lubić i mieć z tego mega satysfakcję?
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  4. #1404
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Ty kupiłes Meganke z rozsądku a Ja chcem spełnić swoje marzenie o posiadaniu Busso i wkład rzędu 10k mnie nie przeraża. Rozsądek w motoryzacji jest nudny i nie dla mnie, co innego w innych dziedzinach życia.
    Chlopie. Mowi sie i pisze „chcĘ”!!!!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #1405
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Dla mnie tak. Nie potrafisz zrozumieć że ktos może to lubić i mieć z tego mega satysfakcję?
    Potrafię ale nie nazywam Cię nudziarzem tylko dlatego, ze masz inne poglądy. Rozumiem jeszcze gdybyś mi wytykał nudziarstwo gdybym miał Meganke 1.6.... anie czekaj tez masz 1.6... więc wróć 1.5DCi albo 1.2TCe no ale na taką się nie zdecydowałem

  6. #1406
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Chlopie. Mowi sie i pisze „chcĘ”!!!!
    Sprawdzam Twoją czujnosć Panie Miodek )

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Potrafię ale nie nazywam Cię nudziarzem tylko dlatego, ze masz inne poglądy.
    Myslę że nie potrafisz zrozumieć. Nie nazwałem Cie nudziarzem więc wyluzuj. Samochód stworzony na tor jeździ codziennie po bułki i do pracy - czy to nie jest nudne dla Ciebie - do takiej jazdy wystarczyłoby Ci 1.6.
    Ostatnio edytowane przez esco1982 ; 29-10-2019 o 21:21
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  7. #1407
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Samochód stworzony na tor jeździ codziennie po bułki i do pracy - czy to nie jest nudne dla Ciebie - do takiej jazdy wystarczyłoby Ci 1.6.
    Kwintesencja dyskusji na tym forum. Ponad 100 stron biadolenia o wyjątkowości alfy i dlaczego ludzie decydują się na AR. O wrażeniach z jazdy, prowadzeniu, osiągach itp itd tylko po to aby ta sama osoba co się nad wrażeniami z jazdy tak spuszczała stwierdziła, ze Hothatch czyli auto z definicji łączące praktyczność i sportowe osiągi, które jest stworzone do jazdy po pułki jak i do jazdy na tor jest nudne bo na co dzień wystarczy 1.6... straciłem wiarę w miłośników AR

  8. #1408
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Pakiet przegladow za free na 5 lat + 5 lat/150kkm gwarancji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    https://www.volkswagen.pl/pl/oferty-...rzegladow.html

    Nie za darmo, na 4 lata, maksymalnie 120 tys., nie widzę nigdzie informacji o wymianie klocków na przykład (czy też serwisie klimatyzacji) - jesteś jakimś wyjątkowym klientem?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #1409
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Kwintesencja dyskusji na tym forum. Ponad 100 stron biadolenia o wyjątkowości alfy i dlaczego ludzie decydują się na AR. O wrażeniach z jazdy, prowadzeniu, osiągach itp itd tylko po to aby ta sama osoba co się nad wrażeniami z jazdy tak spuszczała stwierdziła, ze Hothatch czyli auto z definicji łączące praktyczność i sportowe osiągi, które jest stworzone do jazdy po pułki jak i do jazdy na tor jest nudne bo na co dzień wystarczy 1.6... straciłem wiarę w miłośników AR
    Kwintesencja wszystkich HH - kupić droższą wersję modelu z dużą moca i używać go jak zwykłe 1.6. Jedź tym samochodem na tor i poczuj adrenalinę!!! Kupiłes ten samochód żeby jedźić od swiateł do swiateł i cieszyć się że objeżdżasz zwykłe samochody czasami jakiegos pryszczatego małolata w zdezelowanej BMW?
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  10. #1410
    Użytkownik Świeżak Avatar destikero
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    159 SW TI 2.4 JTDm Q-Tronic
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Kwintesencja wszystkich HH - kupić droższą wersję modelu z dużą moca i używać go jak zwykłe 1.6. Jedź tym samochodem na tor i poczuj adrenalinę!!! Kupiłes ten samochód żeby jedźić od swiateł do swiateł i cieszyć się że objeżdżasz zwykłe samochody czasami jakiegos pryszczatego małolata w zdezelowanej BMW?
    Salony AR powinny być ulokowane wyłącznie przy torach i na trasach rajdów... I w standardzie klienci powinni otrzymywać pakiet darmowych dostaw bułek, bo im przecież po bułki jeździć nie wypada...
    156 2.0 TS / 147 1.9 JTD / 156 FL 1.9 JTD
    159 SW TI Q-Tronic 2.4 JTDm

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory