Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1681
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Cytat Napisał fatcartman Zobacz post
    Też mi się wydaję że to jakaś prowokacja. Bo jeżeli faktycznie ktoś o 5.57 rano (jeden z poprzednich postow użytkownika Spk) wchodzi na forum jakiejś marki- już nie koniecznie AR- żeby ją bezsensownie oczerniac i nikt mu za to nie płaci to ja już nie wiem po co można to robić..
    Może to troll motoryzacyjny? Są trolle polityczne, którym się płaci za każdy krytyczny post o opozycji, to równie dobrze innowacyjność koncernu VAG-a (a robi przecież bardzo innowacyjne infoitaimenty) mogła doprowadzić do powstania takiego tworu- pieniądze stosunkowo niewielkie, a dużo krzyku i wrzawy że VAG-i najlepsze a Alfy najgorsze, wśród potencjalnych klientów szukających nowych aut. Przecież "piąta kolumna" i tego typu rzeczy są w tych środowiskach od dawna.

  2. #1682
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    W samej Europie wzrost sprzedaży U lexusa od stycznia do października-sprzedali 65tys aut!Jakim trzeba być egoista Zeby pisac takie farmazony.W 6mc sprzedali na całym świecie 360tys pojazdów.Nawet na Niemieckim rynku maja wzrosty.
    Ostatnio edytowane przez alfons159 ; 13-11-2019 o 14:53

  3. #1683
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super
    Postów
    102

    Domyślnie

    Ile? 65? W Europie? Chyba nie:

    http://carsalesbase.com/european-car-sales-data/lexus/

    Sprzedaż IS-a to mniej niż połowa sprzedaży Giulii w Europie, nadrabiaja w USA i u siebie w Japonii.

    http://carsalesbase.com/european-car...exus/lexus-is/

    Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

  4. #1684
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Gadki-szmatki, bez znaczenia. Nie jestem fanem Skody i raczej jej nie kupię, właśnie dlatego, że jeździ tym każdy handlowiec i mnie takie owczy samochodowy pęd nie kręci, ale... Widzieliście nową Octavię IV gen.? To zobaczcie i porównajcie z ofertą Alfy Romeo Giulii.

  5. #1685
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,547

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfons159 Zobacz post
    W samej Europie wzrost sprzedaży U lexusa od stycznia do października-sprzedali 65tys aut!Jakim trzeba być egoista Zeby pisac takie farmazony.W 6mc sprzedali na całym świecie 360tys pojazdów.Nawet na Niemieckim rynku maja wzrosty.
    Do końca września sprzedali ok. 42 tysięcy sztuk w Europie. Chcesz powiedzieć, że nagle w październiku sprzedali 23 tysiące?

  6. #1686
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,796

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Gadki-szmatki, bez znaczenia. Nie jestem fanem Skody i raczej jej nie kupię, właśnie dlatego, że jeździ tym każdy handlowiec i mnie takie owczy samochodowy pęd nie kręci, ale... Widzieliście nową Octavię IV gen.? To zobaczcie i porównajcie z ofertą Alfy Romeo Giulii.
    Co nadzwyczajnego w tej nowej Octavii? W końcu przednie drzwi zyskały miękkie wykończenie (tylne dalej twarde niczym w Pandzie) i większy ekran multimediów...Mnie to nie rajcuje, zazdroszczę tylko jednego - napędu plug-in hybrid.

  7. #1687
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Do końca września sprzedali ok. 42 tysięcy sztuk w Europie. Chcesz powiedzieć, że nagle w październiku sprzedali 23 tysiące?
    Lexus sprzedaje się coraz lepiej.Niema jak przywoływać najstarszy model który W przyszłym roku będzie miał nastepce.Lexus zbliża się do magicznego miliona sprzedanych aut w ciągu 360dni.Klapki na oczach czasami warto zdjąć.Tonale ma jedynie szansę wywindowac słupki sprzedaży w górę,bo giulette usmierca.

  8. #1688
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,547

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfons159 Zobacz post
    Lexus sprzedaje się coraz lepiej.Niema jak przywoływać najstarszy model który W przyszłym roku będzie miał nastepce.Lexus zbliża się do magicznego miliona sprzedanych aut w ciągu 360dni.Klapki na oczach czasami warto zdjąć.Tonale ma jedynie szansę wywindowac słupki sprzedaży w górę,bo giulette usmierca.
    Ale to nie zmienia faktu, że z tymi 65 tysiącami napisałeś bzdurę...

    - - - Updated - - -

    Poza tym pisałeś wcześniej:

    Cytat Napisał alfons159 Zobacz post
    Przeciez lexusy sprzedają się bardzo dobrze.W stanach bmw I audi nie mają szans
    a tymczasem, w 2018 roku to jednak BMW w US sprzedało większą ilość samochodów 311 tysięcy BMW vs 298 tysięcy Lexusów.

  9. #1689
    Użytkownik Rowerzysta Avatar meiss
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    159 1,9 JTDm 16v, 156 2.0 T.S.
    Postów
    297

    Domyślnie

    Dopytam jeszcze te 7-8 sprzedanych nowych samochodów , to w Europie czy na wszystkich kontynentach?

  10. #1690
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Zobaczcie jakie systemy ma nowa octawia. Przepasc do takiej premium AR...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory