Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1881
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Tak odnośnie tego Mustanga to od kilki dni na grupach Mustangów fanboye mają niezły ścisk tyłka po tej prezentacji

  2. #1882
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 Q-TRONIC FWD
    Postów
    244

    Domyślnie

    Taa, też mam jakieś profile motoryzacyjne polajkowane i pod newsami o tym mustangu jest taki wylew Januszerii motoryzacyjnej, że głowa mała.

    KURŁA TYLKO V8 I SMRUD Z RURY WYDECHOWEJ CHRUM KWI KIEDYŚ TO BYŁY SAMOCHODY TERAZ TO NI MA SAMOCHODÓW 6O KUNIA Z 2 LITRÓW TO BYŁ SILNIK A NIE TE DAŁNSAJZYNGI

    I tak w zasadzie pod każdym newsem z testem nowego suva z małym silnikiem czy jakimkolwiek innym w zasadzie newsem xD
    Ostatnio edytowane przez Wloczykij ; 19-11-2019 o 22:17

  3. #1883
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Ostatni raz jezdzilem samochodem bez gwarancji jakies 15 lat temu. Koniec gwarancji - nastepny samochod
    Ja nie pytałem w jaki sposób eksploatujesz swoje auta, tylko czy uważasz, że ma to jakiś wpływ na awaryjność? Poza tym, ja nie twierdzę, że VW ma Ci się nie podobać, czy nie ma zalet, ale zrozum, że wcale ten Twój VW nie jest taki cudowny jak Ci się wydaje i wolny od wad.
    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Tyle mowicie o emocjach i wrazeniach z jazdy, nie dopuszczajac mysli ze to zacofanie produktu powoduje ze sprzedaz spadla na pysk
    Ale to Ty nie dopuszczasz myśli, że użytkownicy Alf nie są ślepymi fanatykami i mają zdolność obiektywnej oceny czegokolwiek, nie przyjmujesz do wiadomości również tego, że dla niektórych ludzi aspekty, które są dla Ciebie najważniejsze, dla innych wcale nie są i chyba nic by się nie stało gdybyś to uszanował
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 19-11-2019 o 22:33

  4. #1884
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Nie uogólniaj. Nie każdy ma parcie na suvy czy cyfrowe zegary.
    Moze nie, ale tych co chca analogi, xenony czy niskie auta jest juz tak malo ze albo fani tych archaicznych rozwiazan beda placic po 0,5 mln pln za autko typu corsa (maly wolumen vs koszty opracowania i produkcje winduja cene) albo przeprosza sie z terazniejszoscia i kupia nowoczesnego suva.

  5. #1885
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Tak odnośnie tego Mustanga to od kilki dni na grupach Mustangów fanboye mają niezły ścisk tyłka po tej prezentacji
    Nie wiem co rozumiesz przez ścisk tyłka, ale jeżeli ktoś jest bardziej tradycjonalny i jednak może widząc jakim był Mustang przez kilkadziesiąt lat ciężko mu się od razu przestawić, a widząc raz, że zmianę rodzaju nadwozia, dwa rodzaju napędu, trzy tablet ala Tesla nie pieje z zachwytu, to od razu musi mieć ścisk tyłka? Ja osobiście nie wiem czemu kompletnie różne auto nazwali Mustang? No nie wiem to tak jakby Bic Maca zaczęli robić z kiełków jarmużu, albo kolejny model Casio G-schocka byłby zegarkiem garniturowym

  6. #1886
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ale to Ty nie dopuszczasz myśli, że użytkownicy Alf są ślepymi fanatykami i nie mają zdolności obiektywnej oceny czegokolwiek, nie przyjmujesz do wiadomości również tego, że dla niektórych ludzi aspekty, które są dla Ciebie najważniejsze, dla innych wcale nie są i chyba nic by się nie stało gdybyś to uszanował
    Ja to szanuje. To raczej co niektorzy nie moga zrozumiec ze to zacofanie produktu powoduje ze marka zwinie sie z rynku za chwile i nie bedzie komu dostarczac tych emocji w prymitywnym opakowaniu ku uciesze garstki fanow czekajacych az te wynalazki beda mialy po 10 lat zeby je od niemca kupic, bo zeby taki biznes utrzymac sa dwie drogi: duza sprzedaz za normalna cene lub mala ilosc za duza cene. Wydaje mi sie ze wlasciciele marki wybiora trzecie: likwidacja. Duze wolumeny jak widac nie wyszly bo sa zerowe. A duze ceny powoduja usmiech politowania na twarzach potencjalnych klientow, ktorzy wybrali konkurencje.

  7. #1887
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie wiem co rozumiesz przez ścisk tyłka, ale jeżeli ktoś jest bardziej tradycjonalny i jednak może widząc jakim był Mustang przez kilkadziesiąt lat ciężko mu się od razu przestawić, a widząc raz, że zmianę rodzaju nadwozia, dwa rodzaju napędu, trzy tablet ala Tesla nie pieje z zachwytu, to od razu musi mieć ścisk tyłka? Ja osobiście nie wiem czemu kompletnie różne auto nazwali Mustang? No nie wiem to tak jakby Bic Maca zaczęli robić z kiełków jarmużu, albo kolejny model Casio G-schocka byłby zegarkiem garniturowym
    Rynek sie zmienil i klienci maja wywalone na marke, emocje itd. Ma byc nowoczesnie i nikt (oprocz fanatykow ktorzy nie zdolaja swoimi chudymi portfelami utrzymac takich modeli) nie zwraca uwagi na takie duperele jak prowadzenie czy rozklad masy. Jest eclipse cross, bedzie mustang cross i nowe pokolenie ma gdzies ze byl jakis bullit czy inne legendy, bo to bylo tak dawno temu ze Ci ktorzy beda kupowac nowego mustanga urodzili sie w czasach kiedy juz byl internet! To jest taka zmiana ze przeora wszystko. Juz teraz okazuje sie ze setki lat wiary i pracy w budowanie marki stalo sie wysilkiem bez znaczenia. Ostatnie badania zachowan klientow pokazuja brak przywiazania do marki co wlasnie AR doswiadcza - liczy sie produkt z obojetnie jakim znaczkiem. Marketingowcy AR maja po 70 lat i wciaz zyja sciganiem sie po torze kiedy nowego pokolenia to kompletnie nie interesuje. Za to omawiana nawet tutaj ostatnio reklama passata po liftingu idealnie wpisuje sie w nowoczesnego klienta ktory kupuje swietne ultra nowoczesne narzedzie (tak, samochod dla wszystkich to narzedzie). Zrodlem emocji samochod pozostal dla promila klientow i dla nich samochodow sie nie produkuje.

  8. #1888
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie wiem co rozumiesz przez ścisk tyłka, ale jeżeli ktoś jest bardziej tradycjonalny i jednak może widząc jakim był Mustang przez kilkadziesiąt lat ciężko mu się od razu przestawić, a widząc raz, że zmianę rodzaju nadwozia, dwa rodzaju napędu, trzy tablet ala Tesla nie pieje z zachwytu, to od razu musi mieć ścisk tyłka? Ja osobiście nie wiem czemu kompletnie różne auto nazwali Mustang? No nie wiem to tak jakby Bic Maca zaczęli robić z kiełków jarmużu, albo kolejny model Casio G-schocka byłby zegarkiem garniturowym
    Tak ścisk tyłka bo inaczej tego nazwać nie można. Poczytaj komentarze i ich poziom. Druga sprawa czy Ford wycofuje Mustanga z V8 i w jego miejsce wstawia Mustanga SUVa z elektrykiem? Nie, robią po prostu osobny model. Dlaczego Mustang? Moze chcą wydzielić submarkę? Przecież jak komuś nie pasuje to po prostu auta nie kupuje po co wylewać żale w internetach? Takie same żale były jak Porsche zrobiło SUVa, takie same jak Lambo. Taki sam ścisk tyłka będzie jak Ferrari wypuści swojego SUVa. Dla mnie to jest zupełnie niezrozumiałe tak się spinać bo coś się mija z moim światopoglądem. Nie odpowiada nie kupuje biorę zwykłego Mustanga z V8, proste i bezstresowe

    Co do Casio mają serie G-Shock Mr-G zobacz na ceny
    https://casiocdn.com/gshock-v2/resou...ner_2v3_hd.jpg
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 19-11-2019 o 22:55

  9. #1889
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Tak ścisk tyłka bo inaczej tego nazwać nie można. Poczytaj komentarze i ich poziom. Druga sprawa czy Ford wycofuje Mustanga z V8 i w jego miejsce wstawia Mustanga SUVa z elektrykiem? Nie, robią po prostu osobny model. Dlaczego Mustang? Moze chcą wydzielić submarkę? Przecież jak komuś nie pasuje to po prostu auta nie kupuje po co wylewać żale w internetach? Takie same żale były jak Porsche zrobiło SUVa, takie same jak Lambo. Taki sam ścisk tyłka będzie jak Ferrari wypuści swojego SUVa. Dla mnie to jest zupełnie niezrozumiałe tak się spinać bo coś się mija z moim światopoglądem. Nie odpowiada nie kupuje biorę zwykłego Mustanga z V8, proste i bezstresowe

    Co do Casio mają serie G-Shock MG.R zobacz na ceny
    Ford ograniczyl juz mocno produkcje V8, powod - brak popytu.

  10. #1890
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Co do Casio mają serie G-Shock Mr-G zobacz na ceny
    Ło matko i córko... Wypadłem ostatnio nieco z kwestii zegarkowych, cena powala

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory