Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #2661
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał :-) Zobacz post
    W kwocie 220 tys to audi S3. Ktoś wspomniał o elektronicznych zegarach, że takie coś w sportowym aucie w ogóle nie ma sensu: https://youtu.be/TU0awDN2DsM
    W Giuliettcie w ogóle marzną uszczelki w tylnich drzwiach - podczas ostatniego wypadu w góry nie mogłem otworzyć ostatnio taką sytuację miałem w poczciwym Seicento. Pozdro
    Skonfigurowalem sobie S3 identycznie jak passata. Prawie wszystko z passata jest dostepne w audi tylko z innymi nazwami. Cena ponad 300k pln wiec sorry ale daj inna propozycje do kwoty 220k pln brutto. Ok s3 ma o 80ps mocniejszy silnik, bo ja wzialem paska tsi 220 ps ale byl tez 280 ps drozszy o ok 30k pln wiec to wciaz taniej od s3 i nie zapominaj ze passat jest wiekszy i wygodniejszy i tutaj powinno sie wziac s4 do porownania ale kwota znaczaco rosnie.

    Jaka jest kolejna propozycja za 220k pln lepsza od passata?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #2662
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał :-) Zobacz post
    W Giuliettcie w ogóle marzną uszczelki w tylnich drzwiach - podczas ostatniego wypadu w góry nie mogłem otworzyć
    cholera, mało tego jak nie zatankujesz to może Ci się nawet paliwo skończyć...

  3. #2663
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    No to ciekawe czy Kubica pomoże w sprzedaży Alf


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #2664
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Kubica plus Orlen...napewno będzie głośniej o Alfa Romeo a co za tym idzie...

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  5. #2665
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    220k pln lepsza od passata?
    Pytanie retoryczne, bo przecież każdy wie, że nic nie jest lepsze od Passata

  6. #2666
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    Co kierowcy Alf maja do passatów ? Po prostu w co drugim zdaniu, musi się pojawić jaki to passat jest zły i w ogóle.

  7. #2667
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    Co kierowcy Alf maja do passatów ? Po prostu w co drugim zdaniu, musi się pojawić jaki to passat jest zły i w ogóle.
    A czytał kolega wyżej? Czy wyrywa z kontekstu? Po prostu powiedziałem to co kolega Spk chciał usłyszeć i upewnić go w tym co już i tak wie

  8. #2668
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    Co kierowcy Alf maja do passatów ? Po prostu w co drugim zdaniu, musi się pojawić jaki to passat jest zły i w ogóle.
    Myślę, że nie wpitalają się namolnie na fora passatowskie jak ten kolo tutaj . Dla mnie pasek nie jest złym autem, ale to przedmiot użytkowy, nic więcej. Passat, octavia, corolla, fabia, astra..... to OK auta, ale jazda autobusem tez jest OK.

  9. #2669
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    No właśnie tu leży Twój problem wydatek 200-300zł na paliwo czy 5zł na bułki porównujesz do wydatku 200 000 zł na samochód to pokazuje jak bardzo jesteś oderwany od rzeczywistości albo po prostu nigdy tyle nie wydawałeś na auto i nie wiesz, że standardy zakupu auta nowego za taką kwotę odbiegają od zakupu starej alfy w dizlu od mirka handlarza
    Wczoraj kupiłem skarpetki Versace za 319 zł, bawiłem się na Sylwestrze za 6000 zł, na aukcji charytatywnej wydałem drugie tyle a dziś swoją piękną Alfą Giulią wracałem do domu i dalej nie rozumiem dlaczego ktoś miałby się ślinić i poklepywać mnie po pleckach tylko dlatego, że mam sianko ??? Skarpetki poszły do kosza bo na boso lepiej się tańczy

  10. #2670
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    Wczoraj kupiłem skarpetki Versace za 319 zł, bawiłem się na Sylwestrze za 6000 zł, na aukcji charytatywnej wydałem drugie tyle a dziś swoją piękną Alfą Giulią wracałem do domu i dalej nie rozumiem dlaczego ktoś miałby się ślinić i poklepywać mnie po pleckach tylko dlatego, że mam sianko ??? Skarpetki poszły do kosza bo na boso lepiej się tańczy
    No i znów pokazujesz jak jesteś oderwany... to nie dlatego maja Cię poklepywać bo masz sianko tylko dlatego, ze to sianko chcesz zostawić u nich. Producent jakiegokolwiek towaru powinien zarabiać na jego sprzedaży (ewentualnym serwisie ale najpierw to trzeba produkt sprzedać) i powinien szanować klienta. Alfa zarabia (albo raczej nie zarabia) na takich ludziach jak ta Agnieszka, którą chciała u nich zostawić 200Kzł, a która poczuła się olana i poszła do konkurencji. Jak sprzedawcy Alfy byli tak zagorzali w sprzedaży jak internetowi fanatycy w obronie marki to myślę, ze sprzedaż szła by zdecydowanie lepiej. To tak jak byś na tym sylwestrze za 6k cały wieczór musiał chodzić i dopraszać się coś do jedzenia i picia, a w kuchni to najlepiej dali by Ci składniki żebyś sobie coś sam zrobił bo oni w sumie to nie mają czasu.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 01-01-2020 o 15:17

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory