Strona 437 z 445 PierwszyPierwszy ... 337387427428429430431432433434435436437438439440441442443444445 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,361 do 4,370 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #4361
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Tu się zgadzam, a Cupra sama w sobie mi sie nie podoba ( szczególnie wnętrze, czuć jakąś taką plastikowość, jest dosyć brzydko w środku imo ). Jakby na sile chcieli stworzyć coś ze sportowym sznytem, co im się udało, ale oglądając recenzje tych aut nie jestem przekonany. Bardziej do mnie przemawia choćby Giulia Veloce niż Cupra Leon.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tylko taki Leon Cupra to odpowiednik tego, czego Alfa akurat nie ma (miała Giuliettę) , a nie Giulii . Tak jak w temacie, masz jedną z wielu odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Pablo. ; 18-05-2022 o 18:46
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  2. #4362
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Tylko taki Leon Cupra to odpowiednik tego, czego Alfa akurat nie ma (miała Giuliettę) , a nie Giulii . Tak jak w temacie, masz jedną z wielu odpowiedzi.
    W teorii Leon segment C, Giulia D, a w praktyce więcej miejsca w Seacie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #4363
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Tylko taki Leon Cupra to odpowiednik tego, czego Alfa akurat nie ma (miała Giuliettę) , a nie Giulii . Tak jak w temacie, masz jedną z wielu odpowiedzi.
    Miała i nie rozwijała ( taka tradycja marki) trwając w samouwielbieniu. I leony te giulietty qv - top hothatche Alfy ostatnich lat objeżdżają jak chcą mając w d jaki tam plastik. Gdyby jakieś giulie veloce odważyły się gdzieś startować (porównywalne moc do masy) wątpię by powalczyły. Może ? Ale nie wiemy bo nie startują, a leony tak i naprawdę potrafią być szybkie i trwałe na torach. Na wielu trackdayach jest ekipa z seat racing.
    Alfa corse null.

  4. #4364
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Miała i nie rozwijała ( taka tradycja marki) trwając w samouwielbieniu. I leony te giulietty qv - top hothatche Alfy ostatnich lat objeżdżają jak chcą mając w d jaki tam plastik. Gdyby jakieś giulie veloce odważyły się gdzieś startować (porównywalne moc do masy) wątpię by powalczyły. Może ? Ale nie wiemy bo nie startują, a leony tak i naprawdę potrafią być szybkie i trwałe na torach. Na wielu trackdayach jest ekipa z seat racing.
    Alfa corse null.
    Oczywiście, ja to wszystko wiem. Byle skoda z 2.0 TSi po programie ma lepsze osiągi
    Jeździłem niedawno nowym RS3, i jakoś nie widzę włoskiego odpowiednika dla tego wariata.
    A tutaj kolega napisał, że BMW są przeciętne, przecież to jakiś rodzaj upośledzenia umysłowego musi być. Marka, która ma pełną gamę super mocnych aut, od małego M2, do flagowej M8 , niestety mam wielu znajomych/klientów, którzy przesiedli się z AR do BMW i MB, z powodu braku następcy, ale nie znam nikogo, kto zrobił by to w 2 stronę.

    Alfa Romeo to bardzo fajne auta, ale zarządzanie tą marką zakrawa o kpinę po prostu
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  5. #4365
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Oczywiście, ja to wszystko wiem. Byle skoda z 2.0 TSi po programie ma lepsze osiągi
    Jeździłem niedawno nowym RS3, i jakoś nie widzę włoskiego odpowiednika dla tego wariata.
    A tutaj kolega napisał, że BMW są przeciętne, przecież to jakiś rodzaj upośledzenia umysłowego musi być. Marka, która ma pełną gamę super mocnych aut, od małego M2, do flagowej M8 , niestety mam wielu znajomych/klientów, którzy przesiedli się z AR do BMW i MB, z powodu braku następcy, ale nie znam nikogo, kto zrobił by to w 2 stronę.

    Alfa Romeo to bardzo fajne auta, ale zarządzanie tą marką zakrawa o kpinę po prostu
    Daruj sobie te wycieczki, bo nadal zupełnie nie rozumiesz w jakim kontekście pisałem o przeciętności. Ostatnio nawet usunięty został film z YT, gdzie Giulia Q pokonuje w teście BMW M3, ale co tam. Nie pisze o spektrum palety modeli, Alfa ma 2, aktualnie 3 modele, wiec nie wiem nad czym się spuszczasz. Pisanie o Skodzie po programie o czym ma świadczyć? Co ty ananasie porównujesz? Przecież bazowy Superb 280 koni ma osiągi jak Giulia Veloce. Jeszcze napisz, ze jak zrobisz w Skodzie tamto i owamto to ona robi coś lepiej. A o kompletnie zlagowanych skrzyniach DSG już zapomniałeś? Zapomniałeś o fatalnym zawieszeniu, gdzie na forum Superba co drugi zmienia na gwint KW lub ST? Nie, bo ty o tym nie masz zupełnie pojęcia, tak jak nie masz pojęcia o motoryzacji. Zainteresuj się, bo wstyd ciebie czytać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #4366
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Daruj sobie te wycieczki, bo nadal zupełnie nie rozumiesz w jakim kontekście pisałem o przeciętności. Ostatnio nawet usunięty został film z YT, gdzie Giulia Q pokonuje w teście BMW M3, ale co tam. Nie pisze o spektrum palety modeli, Alfa ma 2, aktualnie 3 modele, wiec nie wiem nad czym się spuszczasz. Pisanie o Skodzie po programie o czym ma świadczyć? Co ty ananasie porównujesz? Przecież bazowy Superb 280 koni ma osiągi jak Giulia Veloce. Jeszcze napisz, ze jak zrobisz w Skodzie tamto i owamto to ona robi coś lepiej. A o kompletnie zlagowanych skrzyniach DSG już zapomniałeś? Zapomniałeś o fatalnym zawieszeniu, gdzie na forum Superba co drugi zmienia na gwint KW lub ST? Nie, bo ty o tym nie masz zupełnie pojęcia, tak jak nie masz pojęcia o motoryzacji. Zainteresuj się, bo wstyd ciebie czytać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Masz rację, nie wiem po co ja tutaj piszę, przepraszam najmocniej .
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  7. #4367
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Masz rację, nie wiem po co ja tutaj piszę, przepraszam najmocniej .
    Pisz, ale co rusz pisanie, ze jestem upośledzony jest słabe. Auto po chipie zawsze lepiej jedzie, ale takich tu nie porównujemy.
    Ja mając Giulie Veloce widzę jedna spora wadę tego auta jak na segment D - jest niezwykle mała. Mało jest miejsca na tylnej kanapie ( a już szczególnie jak siedzi ktoś wyższy z przodu i fotel ). Wtedy z tylu na nogi jest ekstremalnie mało miejsca, bagażnik, a szczególnie jego próg jest tez bardzo mały. Osoby z dwójka większych dzieci lub dwójka małych dzieci, gdzie z tylu maja 2 obracane foteliki rwf nie kupią Giulii, bo choćby gondoli do bagażnika nie zmieszczą. Giulia jest chyba najmniejsza w klasie. Piękna, ale mała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #4368
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Auto po chipie zawsze lepiej jedzie, ale takich tu nie porównujemy.
    Bardzo Ciebie proszę, czytaj ze zrozumieniem. Nie wyrywaj półsłówek z kontekstu jak redaktorzy z miernych redakcji
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  9. #4369
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Przecież bazowy Superb 280 koni ma osiągi jak Giulia Veloce.
    I o czym to świadczy? Bo już się gubię.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  10. #4370
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Bardzo Ciebie proszę, czytaj ze zrozumieniem. Nie wyrywaj półsłówek z kontekstu jak redaktorzy z miernych redakcji
    Napisałeś, ze byle Skody maja lepsze osiągi, bo są po chipie. Porównujmy serie jak już


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory