Strona 438 z 445 PierwszyPierwszy ... 338388428429430431432433434435436437438439440441442443444445 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,371 do 4,380 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #4371
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    I o czym to świadczy? Bo już się gubię.
    No o niczym, dziwie się pisaniu tutaj o wrażeniach z jazdy po chipie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #4372
    Użytkownik Rowerzysta Avatar alehandro
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giuelietta 1.6 jtdm
    Postów
    258

    Domyślnie

    Wszystko ogranicza się do tego, że jedynym realnym konkurentem dla Giuli jest BMW3.
    Do Cupry Leona czy Formentora nie ma co porównywac.
    Zwłaszcza do Formentora, który za oferowane pieniądze naprawdę nie ma w tej chwili konkurenta. Stelvio będzie lepiej zrobione, ale z tą mocą i wyposażeniem wyraźnie droższe - warto rzucić okiem choćby na zakup kontrolowany gdzie zostały te auta zestawione ze sobą.
    https://www.youtube.com/watch?v=3ONYFcsmGK0

    Na chwilę obecną kol. zalezi Alfa ma i będzie mieć ciężkie życie, które nieco podratowały terminy dostaw (korzystniejsze niż u konkurencji), ale jak dobre Giulia i Stelvio nie są (a są) to jak patrzę na Tonale, które miało być cukiereczkiem (a zewnętrznie to....) to niestety nie widzę światełka w tunelu.

    Co do koncernu VAG - nie ma co rozważać co by zrobili z AR bo z mojej perspektywy wogóle nie potrzebują tej marki u siebie.
    Wszystkiego właściwie czego się dotknęli prosperuje. Lambo czy Bugatti dostały technologię, która sprawiłą, że legendy motoryzacji w końcu zaczęły jeździć jak należy i oprócz sportu z najwyższej półki w najostrzejszych wersjach oferują luksus ludziom, którzy go pragną i stac ich na niego. AR mogła zyskać bo stanęła by pod flagą, tóra choćby wizerunkowo pomogła by uwiarygodnić ich trwałość (nieważne czy dla VAGa to prawda czy nie - ludzie w to wierzą).

  3. #4373
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał alehandro Zobacz post
    Wszystko ogranicza się do tego, że jedynym realnym konkurentem dla Giuli jest BMW3.
    Do Cupry Leona czy Formentora nie ma co porównywac.
    Zwłaszcza do Formentora, który za oferowane pieniądze naprawdę nie ma w tej chwili konkurenta. Stelvio będzie lepiej zrobione, ale z tą mocą i wyposażeniem wyraźnie droższe - warto rzucić okiem choćby na zakup kontrolowany gdzie zostały te auta zestawione ze sobą.
    https://www.youtube.com/watch?v=3ONYFcsmGK0

    Na chwilę obecną kol. zalezi Alfa ma i będzie mieć ciężkie życie, które nieco podratowały terminy dostaw (korzystniejsze niż u konkurencji), ale jak dobre Giulia i Stelvio nie są (a są) to jak patrzę na Tonale, które miało być cukiereczkiem (a zewnętrznie to....) to niestety nie widzę światełka w tunelu.

    Co do koncernu VAG - nie ma co rozważać co by zrobili z AR bo z mojej perspektywy wogóle nie potrzebują tej marki u siebie.
    Wszystkiego właściwie czego się dotknęli prosperuje. Lambo czy Bugatti dostały technologię, która sprawiłą, że legendy motoryzacji w końcu zaczęły jeździć jak należy i oprócz sportu z najwyższej półki w najostrzejszych wersjach oferują luksus ludziom, którzy go pragną i stac ich na niego. AR mogła zyskać bo stanęła by pod flagą, tóra choćby wizerunkowo pomogła by uwiarygodnić ich trwałość (nieważne czy dla VAGa to prawda czy nie - ludzie w to wierzą).
    Zgadzam się z Tobą, to uczciwa i obiektywna teza. Z drugiej strony doposażone Stelvio lata w okolicy 240-250 tys zł i są od ręki, a Formentor VZ to kwestia tez 240-250 tys zł, od ręki ich naprawdę mało. Uczciwie mówiąc to Formentor ma lepsze osiągi i wyposażenie ( nowocześniejszy jest ), Alfa lepsze wykonanie.
    Dla każdego coś miłego. Stelvio/Giulia po lifcie to może być bardzo ciekawa opcja, bo zrobiły się nieco przestarzałe na tle konkurencji ( BMW 3 LCI, Mercedes C ).


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4374
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Napisałeś, ze byle Skody maja lepsze osiągi, bo są po chipie. Porównujmy serie jak już


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To co pisałeś wcześniej było na temat BMW, a Skoda, to skoda

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Zgadzam się z Tobą, to uczciwa i obiektywna teza. Z drugiej strony doposażone Stelvio lata w okolicy 240-250 tys zł i są od ręki
    Pokaż mi to "od ręki" to doposażone Stelvio w tej cenie. Tylko fizycznie, nie w wirtualnym cenniku.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  5. #4375
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    To co pisałeś wcześniej było na temat BMW, a Skoda, to skoda

    - - - Updated - - -



    Pokaż mi to "od ręki" to doposażone Stelvio w tej cenie. Tylko fizycznie, nie w wirtualnym cenniku.
    Od ręki, takich sztuk jest kilka na otomoto, wystarczy poszukać. Nie napiszesz mi, ze to golas.

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6EEUGd.html

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6EEfbN.html


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #4376
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Tylko przy tych super cenach trzeba jeszcze wziąć takie zapisy pod uwagę - "Oferta ważna z finansowaniem i ubezpieczeniem dealera."
    I nagle czar ceny pryska

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  7. #4377
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Tylko przy tych super cenach trzeba jeszcze wziąć takie zapisy pod uwagę - "Oferta ważna z finansowaniem i ubezpieczeniem dealera."
    I nagle czar ceny pryska

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Paradoksalnie np. Reiski Bydgoszcz, gdzie kupiłem swoją Veloce współpracował z PKO Leasing, który dał bardzo dobre warunki. Choć fakt, tutaj uwiązują. Stąd może nienajgorsze ceny. A będzie tylko drożej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #4378
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Od ręki, takich sztuk jest kilka na otomoto, wystarczy poszukać. Nie napiszesz mi, ze to golas.

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6EEUGd.html

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6EEfbN.html


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Z tego co widać to nie koniecznie jest cena auta ?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Tylko przy tych super cenach trzeba jeszcze wziąć takie zapisy pod uwagę - "Oferta ważna z finansowaniem i ubezpieczeniem dealera."
    I nagle czar ceny pryska

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie to miałem na myśli.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Paradoksalnie np. Reiski Bydgoszcz, gdzie kupiłem swoją Veloce współpracował z PKO Leasing, który dał bardzo dobre warunki. Choć fakt, tutaj uwiązują. Stąd może nienajgorsze ceny. A będzie tylko drożej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dlatego aktualnie bez potrzeby generowania kosztów zakup takiego auta to trochę strzał w stopę, nie uważasz ???
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  9. #4379
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Z tego co widać to nie koniecznie jest cena auta ?

    - - - Updated - - -



    Dokładnie to miałem na myśli.

    - - - Updated - - -



    Dlatego aktualnie bez potrzeby generowania kosztów zakup takiego auta to trochę strzał w stopę, nie uważasz ???
    Niektórzy i tak kupią, bo potrzebują.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #4380
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Niektórzy i tak kupią, bo potrzebują.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Przepraszam,że się wtrące, ale możesz napisać jakie warunki miałeś z PKO leasing?Jeśli to nie tajemnica to czy duże były koszta operacyjne leasingu itd?

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory