Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Z ostatniej chwili....FCA anuluje kilka planowanych nowych modeli w tym GTV i....

  1. #31
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Jak się okazało to nie nowy widelec tylko przerobiona buda 4C z upchnietym nowym silnikiem Maserati. Nadwozie służy ponoć tylko do testów nowego silnika.

  2. #32
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Całkiem sensowne połączenie, szkoda tylko że będzie to model bardzo elitarny (ale już za kilka miesięcy). Prawdziwie rasowa Alfa, taki samochód może być znacznie skuteczniejszą reklamą dla Alfy niż kosztujące krocie napisy na samochodach formuły jeden. W artykule apelują już o spokój- dotyczy to fanów ale i zapewne antyalficznych trolli :-).

  3. #33
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    To nie będzie Alfa, nie wiadomo też czy to bedzie ostateczny wóz Maserati narazie to jest tylko wół do testowania silnika. Być moze finalnie auto dostanie karoserię pełnoprawnego GT, a nie wydmuszkę typu 4C

    P.S. końcówki wypowiedzi oczywiście nie mogłeś sobie darowac dzień bez zaczepnego posta widać dla niektorych dniem straconym.

  4. #34
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No właśnie z treści artykułu nie wynikało czy to skorupa do testowania nowego silnika Maserati czy że to niby ma być auto, raczej obstawiałbym to pierwsze

  5. #35
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Ja również tak myślę, robienie Maserati na bazie 4C to byłby kolejny strzał w stopę w wykonaniu FCA. Mam nadzieje, ze tylko testują technologię pod Alfieri czyli następce Gran Turismo.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 25-11-2019 o 16:24

  6. #36
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Wielki silnik w skorupce 4C to byłaby porażka. Nowy Widelec na bazie starej już konstrukcji tak samo. Zresztą Maserati to wozy luksusowe, a o 4C można powiedzieć wiele rzeczy ale na pewnie nie to, że jest luksusowa. I nie ma nawet w niej miejsca żeby ten luksus jakoś upchnąć. Decyzje FCA nie powalają na kolana, ale aż tak głupi to chyba nie są.

    Nowa Alfa to też raczej nie będzie 4C jest wycofywana, a 6C (8C bo już nie wiem ile tych cylindrów miało być) i Gtv są przecież oficjalnie wycofane. To co, to miałby byc B-UV

    To raczej platforma testowa. Jeżdżąca hamownia silnikowa pewnie.

Podobne wątki

  1. Przesunięte premiery nowych modeli
    Utworzone przez mackul w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 11:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory