Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: Z ostatniej chwili....FCA anuluje kilka planowanych nowych modeli w tym GTV i....

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie Z ostatniej chwili....FCA anuluje kilka planowanych nowych modeli w tym GTV i....

    Australijski servis ..https://www.caradvice.com.au/805137/...ver-cancelled/

    Fajna strona ....polecam dla angielskojezycznych.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar thunderbird
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Okolice Zamościa / Tarnobrzeg
    Auto
    AR 159 Sedan 2,0JTDM 170PS Nero Carbonio
    Postów
    214

    Domyślnie

    Czarno to widze. Q5 z dieslem 2.0 mozna kupic juz za 145tys PLN. Widac ze Niemcy maja kryzys i walcza o rynek.
    "...Alfa 159, the fact that you're breathing doesn't mean you're alive..."
    AR Stelvio 2,0 Multiair 200PS (2019-...)/Lexus IS200t 245PS (2016-2019) / AR 159 Sedan 2,0JTDM 170PS @206PS/420Nm Nero Carbonio (2011-2016) / AR 156 Sedan 2,4JTD CF3 140PS Nero fuoco (2008-2011)

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    680

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Jeśli nie zaczną robić liczb w sprzedaży, to każdy nowy model będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto.
    Tonale ratuje to, że to będzie Compass więc koszty podzielą się na pół.
    Już samo wejście w hybrydy będzie nie lada wyzwaniem dla budżetu FCA, a te mają się pojawić w przyszłym roku.
    Rynek zrobił się trudny, bo sama uroda już dawno nie wystarcza, a w czasach eko osiągi uzyskiwane ze spalin też są drugorzędne.
    Wydanie miliardów na badania i sprzedanie 100 tys. egzemplarzy to nie jest interes. Fuzja z PSA (Boże uchowaj Alfę) nie jest bez powodu.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Jak się nie zajmą marketingiem na rożnych płaszczyznach, który będzie sukcesywnie zmieniał obraz marki to nic z tego nie będzie...

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar thunderbird
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Okolice Zamościa / Tarnobrzeg
    Auto
    AR 159 Sedan 2,0JTDM 170PS Nero Carbonio
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaZzi_M Zobacz post
    Jak się nie zajmą marketingiem na rożnych płaszczyznach, który będzie sukcesywnie zmieniał obraz marki to nic z tego nie będzie...
    Swiete slowa. Ci co kupuja sercem juz kupili albo kupia bez reklamy. Dobijaja mnie reklamy Alfy powolujace sie na emocje. One tylko odstaraszaja potencjalnych skodziarzy i fanatykow panzerwagenow.
    Trzeba skupic sie na bezawaryjnosci, ktora Alfa ma od 15 lat bardzo dobra, oraz swietnych silnikach. Funkcjonalnosc tez nie jest zla.
    "...Alfa 159, the fact that you're breathing doesn't mean you're alive..."
    AR Stelvio 2,0 Multiair 200PS (2019-...)/Lexus IS200t 245PS (2016-2019) / AR 159 Sedan 2,0JTDM 170PS @206PS/420Nm Nero Carbonio (2011-2016) / AR 156 Sedan 2,4JTD CF3 140PS Nero fuoco (2008-2011)

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    No i przede wszystkim salony, w sensie podejście do Klienta. Jak kolega który się napalil na Stelvio opowiedział mi jak się umawia i prosi o jazdę próbną to ręce opadają... To też robi swoje, jakby mieli to czy sprzedadzą czy nie kompletnie w pompce

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No i przede wszystkim salony, w sensie podejście do Klienta. Jak kolega który się napalil na Stelvio opowiedział mi jak się umawia i prosi o jazdę próbną to ręce opadają... To też robi swoje, jakby mieli to czy sprzedadzą czy nie kompletnie w pompce
    Nie zawsze. Ja przy okazji jakiejś promocji miałem zarezerwowane stelvio w Opolu. Musiałem się przed ostateczną decyzją przejechać i u Zasady w Krakowie w ciągu godziny dali mi stelvio na jazdę próbną choć informowałem ich, że kupuję gdzieś indziej a u nich będę serwisował.

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    Nie zawsze. Ja przy okazji jakiejś promocji miałem zarezerwowane stelvio w Opolu. Musiałem się przed ostateczną decyzją przejechać i u Zasady w Krakowie w ciągu godziny dali mi stelvio na jazdę próbną choć informowałem ich, że kupuję gdzieś indziej a u nich będę serwisował.
    No u mnie też na szczęście wyglądało to inaczej, i na szczęście jak widać na Twoim przykładzie może być ok, ale już od dwóch osób osobiście, naprawdę wiarygodnych osób moich znajomych słyszałem właśnie takie jaja ze no słabo to wyglądało

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    98

    Domyślnie

    Nie będzie oferty, nie będzie sprzedaży.

    Już fakt braku wyboru modelu sprawia że ludzie będą omijać salon.

    Ktoś może chcieć kupić x5, pojdzie do BMW bo jest też x3 i się "przymierzy", jest też x4 i się "przymierzy". Sama możliwość tego wyboru sprawia że albo wchodzisz do salonu albo nie.

    Tak jak nie robisz zakupów w sklepie osiedlowym bo nie wiesz czy będzie wszystko czego potrzebujesz.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Najgorsze jest to że rezygnuja z giulietty, ktora napedzala sprzedaz, nie rozumiem tej marki.

Podobne wątki

  1. Przesunięte premiery nowych modeli
    Utworzone przez mackul w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 11:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory