Temat: Auta elektryczne i ogólnie powszechna elektryfikacja

  1. #3241
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Edit (zły post zacytowałem pierwotnie, przepraszam) -chodzi mi o odniesienie do pojęcia "hejt" używanego gdzie się da bez pojęcia o jego znaczeniu :

    Nie moim zdaniem, tylko to po prostu trochę prymitywny sposób wypowiedzi. Typu "dobre i zle". Nic innego, żadnych innych bardziej adekwatnych do sytuacji pojęć.
    Hejtu żadnego nie ma. Hejt to nienawiść. Naprawdę spostrzegasz gdziekolwiek nienawiść do samochodu? Do technologii? Przepraszam ale nie wierzę. Nienawiść czyli "hejt" to jedna ze skrajnych emocji, takich granicznych . Jest po drodze i obok sporo innych. Więc można adekwatnie je nazwać.
    Nienawiść do samochodów...ludzie. Gdzie wtedy miejsce i nazwa dla emocji prawdziwie skrajnych? Turbo hejt? Boost-hejt? Nie wiem.

    Co do cen to żadne pudło. Co kogoś ciągnącego stelviem łódkę obchodzą ceny jakiego y czy 3 które się do tego nie nadaje? (Stelvio o ile musi być AR choc nie wiem czemu, bo Y czy 3 Alfami nie są)
    Jest sporo aut za ułamek ceny elektryków po prostu wygodniej i lepiej potrafiących więcej. Wkoło komina cudu nie trzeba żeby pojeździć 50 czy 80km to potrafi hulajnoga czy 126p.

    Edit 2 : autem nr 2 2 sprzedaży jest dacia . To oznacza że to auto spełniające niemal wszystkie potrzeby? Nie. Nikt tak nie uważa. Ludzie są różni, mają różne potrzeby odnośnie wykorzystania aut. Potrafią wybrać co dla kazdego dobre/optymalne. W biologii czy gospodarce siłę daje różnorodność. Wszelkie sztuczne ograniczenia prowadzą do osłabienia . Chwilowo jest fajnie. Mam fajnego rasowego pieska. No tylko że pożyje ułamek tego co kundel , cierpiąc.
    Wydaje mi się, że nigdy nie użytkowałeś żadnego normalnego, współczesnego EV więc nie wiesz o czym piszesz. Jeśli ktoś ciągnie łódkę codziennie i codziennie jeździ nad morze (zazdroszczę takim osobom jeśli istnieją) - to EV nie są dla nich obecnie w PL. Co do hejtu to wejdź proszę na Fb na dowolne ogłoszenie oferujące EV. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie z komentarzami i żaden z nich nie zawiera treści o paleniu się, ekokretynach, szrotach, elektrośmieciach, konieczności zakazania EV, zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV itp tekstów mniej lub bardziej wulgarnych - to wklej tu proszę link.
    Skoro nie rozumiesz pojęcia hejt - proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hejt
    Jeśli nie lubisz wchodzić w linki to pomogę: "Według słownika języka polskiego jest to obraźliwy i zwykle agresywny komentarz internetowy lub mówienie w sposób wrogi i agresywny na jakiś temat lub o jakiejś osobie." Czyli 1. Na jakiś temat. 2. Agresja. Czy mój sposób wypowiedzi jest nadal zbyt prymitywny dla ciebie?

  2. #3242
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    Wydaje mi się, że nigdy nie użytkowałeś żadnego normalnego, współczesnego EV więc nie wiesz o czym piszesz. Jeśli ktoś ciągnie łódkę codziennie i codziennie jeździ nad morze (zazdroszczę takim osobom jeśli istnieją) - to EV nie są dla nich obecnie w PL. Co do hejtu to wejdź proszę na Fb na dowolne ogłoszenie oferujące EV. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie z komentarzami i żaden z nich nie zawiera treści o paleniu się, ekokretynach, szrotach, elektrośmieciach, konieczności zakazania EV, zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV itp tekstów mniej lub bardziej wulgarnych - to wklej tu proszę link.
    Skoro nie rozumiesz pojęcia hejt - proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hejt
    Jeśli nie lubisz wchodzić w linki to pomogę: "Według słownika języka polskiego jest to obraźliwy i zwykle agresywny komentarz internetowy lub mówienie w sposób wrogi i agresywny na jakiś temat lub o jakiejś osobie." Czyli 1. Na jakiś temat. 2. Agresja. Czy mój sposób wypowiedzi jest nadal zbyt prymitywny dla ciebie?
    Po pierwsze najpierw nam zarzuciłeś hejt na właścicieli EV, a teraz piszesz o jakiś postach na Fb. Równie dobrze można ciebie jako białego mężczyznę oskarżyć o dyskryminację czarnych w USA.

    ps. mógłbyś się odnieść do postu odnośnie zasięgów? czy coś nahejciłem, czy mniej więcej zgadza to się z rzeczywistoscią?

  3. #3243
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzyk
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio MY21 200KM
    Postów
    462

    Domyślnie

    Stan permanentny sieci i stan chwilowy pogody:

    https://www.money.pl/gospodarka/wyst...45047552a.html

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    Jeśli ktoś ciągnie łódkę codziennie i codziennie jeździ nad morze (zazdroszczę takim osobom jeśli istnieją) - to EV nie są dla nich obecnie w PL.
    Ja jeżdżę z łódką dwa, czasem cztery razy do roku. To wystarczy, by nie chcieć elektryka.

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV
    To samo usłyszałem od Tomtrza tu na forum.
    Nie chcę Tesli nawet jeśli będzie w rosso i z busso.

  4. #3244
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Po pierwsze najpierw nam zarzuciłeś hejt na właścicieli EV, a teraz piszesz o jakiś postach na Fb. Równie dobrze można ciebie jako białego mężczyznę oskarżyć o dyskryminację czarnych w USA.

    ps. mógłbyś się odnieść do postu odnośnie zasięgów? czy coś nahejciłem, czy mniej więcej zgadza to się z rzeczywistoscią?
    Skoro w chwili sprzedaży po 3 latach (w pierwszym roku rozładował się aku - dzięki S&S - więc straciłem Trip A z 1-go roku) moja Veloce wyświetlała ponad 13l/100 - to jak łatwo obliczyć zasięg przy 58 l zbiorniku wynosił 446 km. Nad morze już nie jeżdżę, latam; w czasach gdy jeździłem - to było raz na kilka lat, więc nie kupowałem auta pod wyjazd nad morze ani teraz, ani wcześniej.
    Jeśli masz pytania dotyczące EV, chętnie odpowiem, może być priv czy tel. Tu ma forum - mam wrażenie - jest dużo spinki, sporo osób chce pokazać, że mają rację, zaś cała reszta jej nie ma, idą w emocje itp. Jeśli mieszkasz w okolicach Wwa - możemy się umówić, pokażę zalety i wady (też są!) EV. Myślę że wiele dezinformacji wynika z braku doświadczenia w użytkowaniu EV. Ja akurat używałem od nowości zarówno AR, jak i inne ICE (niemieckie, japońskie, koreańskie) no i obecnie EV. Miałem to szczęście, że przed zakupem mogłem potestować - członek rodziny takie auto kupił i mi użyczył.

  5. #3245
    Użytkownik Świeżak Avatar maurize
    Dołączył
    10 2021
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    Wydaje mi się, że nigdy nie użytkowałeś żadnego normalnego, współczesnego EV więc nie wiesz o czym piszesz. Jeśli ktoś ciągnie łódkę codziennie i codziennie jeździ nad morze (zazdroszczę takim osobom jeśli istnieją) - to EV nie są dla nich obecnie w PL. Co do hejtu to wejdź proszę na Fb na dowolne ogłoszenie oferujące EV. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie z komentarzami i żaden z nich nie zawiera treści o paleniu się, ekokretynach, szrotach, elektrośmieciach, konieczności zakazania EV, zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV itp tekstów mniej lub bardziej wulgarnych - to wklej tu proszę link.
    Skoro nie rozumiesz pojęcia hejt - proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hejt
    Jeśli nie lubisz wchodzić w linki to pomogę: "Według słownika języka polskiego jest to obraźliwy i zwykle agresywny komentarz internetowy lub mówienie w sposób wrogi i agresywny na jakiś temat lub o jakiejś osobie." Czyli 1. Na jakiś temat. 2. Agresja. Czy mój sposób wypowiedzi jest nadal zbyt prymitywny dla ciebie?

    W dzisiejszych czasach niestety każda krytyka nawet konstruktywna może być oskarżana o "hejt".
    Zaczęliśmy żyć w czasach gdzie poprawność polityczna zaczyna kneblować wolność wypowiedzi. Nie można nikogo, ani niczego skrytykować, bo ktoś to weźmie do siebie i poczuje się z tym źle. A przecież każdy musi być chwalony i "tolerowany", nawet jak robi głupoty i nie ma racji. Nie wolno mu tego wytykać. Społeczeństwo bardzo zmiękło psychicznie. Jeszcze 20 lat temu tak nie było.
    Ci którzy kupili elektryki i korzystają z "darmowego prądu" przecież nie mogą się przejmować i mieć wątpliwości. Swoją drogą nie ma czegoś takiego jak "darmowy prąd". Instalacja fotowoltaiczna i jej serwis kosztuje, miejsce na nią kosztuje, taka instalacja działa tylko jak jest słońce, magazyn energii też kosztuje, bateria do EV kosztuje, traci sprawność itd.

    Co do aut EV to nie chodzi o krytykę samej technologii tylko nachalnego promowania i wciskania na siłę. Elektryki MUSZĄ być dla każdego i na każdą okazję. A jeśli Ty myślisz samodzielne i uważasz, że jednak wolałbyś samochód spalinowy to zabronujmy Ci tego. Przecież politycy ustalą co jest dla nas dobre, my musimy być ślepo posłuszni. Lud będzie żył wg tego co oni ustalą, a oni sami nadal będą sobie latać prywatnymi samolotami i jeździć luksusowymi samochodami na które są furtki w programie FitFor55. Właśnie o to chodzi, że oni sami nie poniosą bezpośrednich konsekwencji w tym co ustalą dla reszty społeczeństwa.

    Elektryki są bardzo dobre do miasta. Jako małe miejskie samochody mogą być super. Jako miejskie trolejbusy są super. Nawet jako dostawczaki na krótkie dystanse mogą być OK. Ale wciskanie ich wszędzie (na dalekie trasy, na długie wyjazdy, do ciągnięcia przyczepek itd.) powoduje więcej szkody i nie dziwię się że ludzie się buntują.

    Pisałem to już wiele razy.
    Każda kolejna technologia wypierała wcześniejszą bo była lepsza. EV wypierają ICE przede wszystkim dlatego, że kolesie politycy i lobbyści tak zadecydowali. Dla koncernów też to jest na plus, bo jednak ludzie będą czasem musieli wymienić samochody. Elektryki na razie są mniej trwałe (i prawdopodobnie tak zostanie), czyli długofalowo trzeba je będzie częściej wymieniać. Stare samochody, sprzed kilkudziesięciu lat były w stanie osiągać bardzo duże przebiegi.

    Najlepiej by było gdyby technologie ICE i EV swobodnie konkurowały. Konkurencja to rozwój. Konkurencja zawsze zapewnia korzyść dla klienta.

  6. #3246
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał maurize Zobacz post
    Każda kolejna technologia wypierała wcześniejszą bo była lepsza. EV wypierają ICE przede wszystkim dlatego, że kolesie politycy i lobbyści tak zadecydowali.
    ile razy mozna powatarzać w kółko to samo? nie ma dzisiaj żadnego zakazu, a najchętniej kupowanym autem w europie, jest elektryk. Nie ma zakazu, ludzie kupili z własnej, nieprzymuszonej woli. Tez bedziesz opowiadał o tym, ze ci ludzie słyszeli głosy, jak kolega [MENTION=89350]Krzyk[/MENTION] ?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał maurize Zobacz post
    Elektryki są bardzo dobre do miasta. Jako małe miejskie samochody mogą być super.
    ???

    a jak ktos nie jest z miasta, to co, z automatu codziennie robi setki kilometrów? No nie, dojezdza najwyzej 30-50km do pracy i na wieksze zakupy do najblizszego miasta.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  7. #3247
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał maurize Zobacz post
    W dzisiejszych czasach niestety każda krytyka nawet konstruktywna może być oskarżana o "hejt".
    Zaczęliśmy żyć w czasach gdzie poprawność polityczna zaczyna kneblować wolność wypowiedzi. Nie można nikogo, ani niczego skrytykować, bo ktoś to weźmie do siebie i poczuje się z tym źle. A przecież każdy musi być chwalony i "tolerowany", nawet jak robi głupoty i nie ma racji. Nie wolno mu tego wytykać. Społeczeństwo bardzo zmiękło psychicznie. Jeszcze 20 lat temu tak nie było.
    Ci którzy kupili elektryki i korzystają z "darmowego prądu" przecież nie mogą się przejmować i mieć wątpliwości. Swoją drogą nie ma czegoś takiego jak "darmowy prąd". Instalacja fotowoltaiczna i jej serwis kosztuje, miejsce na nią kosztuje, taka instalacja działa tylko jak jest słońce, magazyn energii też kosztuje, bateria do EV kosztuje, traci sprawność itd.

    Co do aut EV to nie chodzi o krytykę samej technologii tylko nachalnego promowania i wciskania na siłę. Elektryki MUSZĄ być dla każdego i na każdą okazję. A jeśli Ty myślisz samodzielne i uważasz, że jednak wolałbyś samochód spalinowy to zabronujmy Ci tego. Przecież politycy ustalą co jest dla nas dobre, my musimy być ślepo posłuszni. Lud będzie żył wg tego co oni ustalą, a oni sami nadal będą sobie latać prywatnymi samolotami i jeździć luksusowymi samochodami na które są furtki w programie FitFor55. Właśnie o to chodzi, że oni sami nie poniosą bezpośrednich konsekwencji w tym co ustalą dla reszty społeczeństwa.

    Elektryki są bardzo dobre do miasta. Jako małe miejskie samochody mogą być super. Jako miejskie trolejbusy są super. Nawet jako dostawczaki na krótkie dystanse mogą być OK. Ale wciskanie ich wszędzie (na dalekie trasy, na długie wyjazdy, do ciągnięcia przyczepek itd.) powoduje więcej szkody i nie dziwię się że ludzie się buntują.

    Pisałem to już wiele razy.
    Każda kolejna technologia wypierała wcześniejszą bo była lepsza. EV wypierają ICE przede wszystkim dlatego, że kolesie politycy i lobbyści tak zadecydowali. Dla koncernów też to jest na plus, bo jednak ludzie będą czasem musieli wymienić samochody. Elektryki na razie są mniej trwałe (i prawdopodobnie tak zostanie), czyli długofalowo trzeba je będzie częściej wymieniać. Stare samochody, sprzed kilkudziesięciu lat były w stanie osiągać bardzo duże przebiegi.

    Najlepiej by było gdyby technologie ICE i EV swobodnie konkurowały. Konkurencja to rozwój. Konkurencja zawsze zapewnia korzyść dla klienta.
    Hej, ale nikt rozsądny nie utożsamia hejtu z konstruktywną krytyką. Tej ostatniej w PL jest mało, szczególnie nie doświadczysz jej w wykonaniu osób, które nigdy nie użytkowały EV i nie mają o nich pojęcia. Mówię o hejcie Suwerena (mainstream w PL) zresztą zastosowany przez ministra sprawiedliwości (wstawiłem tu wcześniej jego post). Tak jak pisałem - wejdź proszę na Fb na dowolne ogłoszenie oferujące EV. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie z komentarzami i nie będzie ani jednego o paleniu się, ekokretynach, szrotach, elektrośmieciach, konieczności zakazania EV, zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV - wrzuć to proszę. A z drugiej strony - wejdź proszę na ogłoszenie/ofertę ICE z komentarzami - jeśli tam będzie choć jeden komentarz wyśmiewający jego "nieekologiczność" - też proszę wrzuć. Mam nadzieję, że zdobędziesz się na taki obiektywny research - i jeśli tak - wówczas zrozumiesz o czym tu piszę.

  8. #3248
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    Hej, ale nikt rozsądny nie utożsamia hejtu z konstruktywną krytyką. Tej ostatniej w PL jest mało, szczególnie nie doświadczysz jej w wykonaniu osób, które nigdy nie użytkowały EV i nie mają o nich pojęcia. Mówię o hejcie Suwerena (mainstream w PL) zresztą zastosowany przez ministra sprawiedliwości (wstawiłem tu wcześniej jego post). Tak jak pisałem - wejdź proszę na Fb na dowolne ogłoszenie oferujące EV. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie z komentarzami i nie będzie ani jednego o paleniu się, ekokretynach, szrotach, elektrośmieciach, konieczności zakazania EV, zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV - wrzuć to proszę. A z drugiej strony - wejdź proszę na ogłoszenie/ofertę ICE z komentarzami - jeśli tam będzie choć jeden komentarz wyśmiewający jego "nieekologiczność" - też proszę wrzuć. Mam nadzieję, że zdobędziesz się na taki obiektywny research - i jeśli tak - wówczas zrozumiesz o czym tu piszę.
    ja się nie zgodzę z tym, że mainstream w PL nie chce.
    https://pspa.com.pl/wp-content/uploa...022_Raport.pdf

    mała grupka, ale za to silnie zmotywowanych, bo kierowanych negatywnymi emocjami, hejterów, potrafi narobić duzo hałasu. Antyszczepionkowców, czy innych roznego rodzaju szurów też jest garstka, ale wszędzie pełno herezji o szczepionkach itp itd. A ze to ludzie bardzo mocno emocjonalnie zaangażowani, to bardzo łatwo te emocje wykorzystać, media to robią bardzo chętnie, bo przeciez jak taki zobaczy "CAŁA PRAWDA O ELEKTRYKACH", to kliknie bez mrugnięcia okiem. Kazdy taki content to gwarancja kliknięć.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  9. #3249
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    Hej, ale nikt rozsądny nie utożsamia hejtu z konstruktywną krytyką. Tej ostatniej w PL jest mało, szczególnie nie doświadczysz jej w wykonaniu osób, które nigdy nie użytkowały EV i nie mają o nich pojęcia. Mówię o hejcie Suwerena (mainstream w PL) zresztą zastosowany przez ministra sprawiedliwości (wstawiłem tu wcześniej jego post). Tak jak pisałem - wejdź proszę na Fb na dowolne ogłoszenie oferujące EV. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie z komentarzami i nie będzie ani jednego o paleniu się, ekokretynach, szrotach, elektrośmieciach, konieczności zakazania EV, zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV - wrzuć to proszę. A z drugiej strony - wejdź proszę na ogłoszenie/ofertę ICE z komentarzami - jeśli tam będzie choć jeden komentarz wyśmiewający jego "nieekologiczność" - też proszę wrzuć. Mam nadzieję, że zdobędziesz się na taki obiektywny research - i jeśli tak - wówczas zrozumiesz o czym tu piszę.
    Znajdź mi jeden film o Alfie Romeo na YT, pod którym nie ma suchara o lawetach, porannych spotkaniach u mechanika etc.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    Skoro w chwili sprzedaży po 3 latach (w pierwszym roku rozładował się aku - dzięki S&S - więc straciłem Trip A z 1-go roku) moja Veloce wyświetlała ponad 13l/100 - to jak łatwo obliczyć zasięg przy 58 l zbiorniku wynosił 446 km.
    Tutaj tez mam wrażenie próbujesz trochę naginać rzeczywistość. tak jak pisałem wcześniej zasięg w ICE nie jest parametrem krytycznym, bo tankowanie trwa chwilę i można jechać dalej. W EV ładowanie trwa długo i to jest problem. już przemilczę, że poza dużymi miastami Polska powiatowa jest jedną wielką czarną dziurą jeśli chodzi o ładowarki. Jakiekolwiek ładowarki, szybkie to już w ogóle luksus.

  10. #3250
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    Wydaje mi się, że nigdy nie użytkowałeś żadnego normalnego, współczesnego EV więc nie wiesz o czym piszesz. Jeśli ktoś ciągnie łódkę codziennie i codziennie jeździ nad morze (zazdroszczę takim osobom jeśli istnieją) - to EV nie są dla nich obecnie w PL. Co do hejtu to wejdź proszę na Fb na dowolne ogłoszenie oferujące EV. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie z komentarzami i żaden z nich nie zawiera treści o paleniu się, ekokretynach, szrotach, elektrośmieciach, konieczności zakazania EV, zabrania praw rodzicielskich osobom posiadającym EV itp tekstów mniej lub bardziej wulgarnych - to wklej tu proszę link.
    Skoro nie rozumiesz pojęcia hejt - proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hejt
    Jeśli nie lubisz wchodzić w linki to pomogę: "Według słownika języka polskiego jest to obraźliwy i zwykle agresywny komentarz internetowy lub mówienie w sposób wrogi i agresywny na jakiś temat lub o jakiejś osobie." Czyli 1. Na jakiś temat. 2. Agresja. Czy mój sposób wypowiedzi jest nadal zbyt prymitywny dla ciebie?

    Agresywnie ktoś się odnosi do samochodów lub technologii ? naprawdę ?

    Czy może z wątpliwościami? albo w najgorszym wypadku z kpiną, drwiną - to nie jest agresja . Nie używam fb , więc może żyję w błogiej nieświadomości, ale ta decyzja nie wynika z niczego.

    Prymitywne - uproszczone delikatniej mówiąc bo jeszcze zostnę Hejterem - jest stosowanie pojęcia 'hejt' gdzie popadnie, na lewo i prawo, bez zrozumienia, w stosunku do każdej krytycznej uwagi.

    Krytyka nie jest niczym nagannym, agresja jest. Ja w tym wątku nigdzie agresji wobec samochodów czy technologii nie dostrzegam. Nie wiem gdzie ją (więc i hejt) spotkałeś.

    Co do istoty - nie trzeba codziennie ciągnąć łódki czy wyścigówki, wystarczy czasami, już była tu rozmowa na ten temat - auta spalinowe są uniwersalne, te na baterie -nie. Do swoich zastosowań super i nikt nigdzie nie jest tu wobec aut _agresywny_ - więc ich nie _hejtuje_ .

Podobne wątki

  1. Pozdrowienia dla Trójmiasta i alfaholików ogólnie!
    Utworzone przez indianinMat w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-02-2018, 23:25
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-04-2013, 21:10
  3. [147] Opinie, ogólnie klika pytań
    Utworzone przez scudettokrk w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-04-2009, 20:52
  4. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-01-2009, 21:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory