Temat: Auta elektryczne i ogólnie powszechna elektryfikacja

  1. #3281
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzyk Zobacz post
    Widzę, ża dalej dyskutujecie ze zwykłym samonakręcającym się trolem Tomtrzem, który powiela wciąż te same brednie i traktuje rozmówców jak dzieci.

    (...)

    Dajcie sobie już z nim spokój. Z ludźmi oderwanymi od rzeczywistości, którzy karmią się linkami tworzonymi pod nich samych nie dyskutujcie. Gość liznął trochę wiedzy z linków i bryluje na forach. Podejrzewam, że jego zderzenie z jakąkolwiek realną pracą tworzącą realną wartość zakończyłoby się płaczem, depresją i wizytą u psychologa.
    Do tego od dawna namawiam i widze, że Ty też doszedłeś do podobnych wniosków.
    Problem w tym, że on zawsze odpowie. Dołoży znów kilka usmieszków i zawsze odpowie.
    Jego opinia MUSI ZAWSZE BYĆ OSTATNIA. Jedynie unika tematu linków do Płaskiej Ziemi.
    Nie odpowiada, jakim kluczem sie kieruje, linkując nieustannie mądrości z netu.
    Nie zna słynnego cytatu z Lema: "nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu".

    Można by tym podsumować ale Tomtrz i na to odpowie On po prostu MUSI. To jest jak dewiacja. Sami zobaczycie))

  2. #3282
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci...prawie/3hqg8kq
    Tymczasem trwa budowanie infrastruktury dla aut EV.....Bareja byłby dumny.

  3. #3283
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzyk
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio MY21 200KM
    Postów
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci...prawie/3hqg8kq
    Tymczasem trwa budowanie infrastruktury dla aut EV.....Bareja byłby dumny.
    Wymowny obrazek do powyższego artykułu: "Stacja ładowania nieczynna". Chciałoby się dodać: "Najbliższa czynna stacja ładowania we Wrocławiu."
    Nie chcę Tesli nawet jeśli będzie w rosso i z busso.

  4. #3284
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    JEST: Giulia Veloce Ti MY21, 166 FL 3.2, BYŁY: 166 2.0TS, 156 1.8TS
    Postów
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Problem w tym, że on zawsze odpowie.
    Eee - problem?
    Z mojej perspektywy to jest zabawne - jego argumenty można sprowadzić tak naprawdę do jednego: jakoś się zrobi i wszystkie problemy są do pokonania (albo zignorowania) albo ich nie ma.

    Gość opowiada opowiada urocze bzdury. :
    Zgadzam się z wpisem u góry, że jakby dać mu do zrobienia coś bardziej poważnego niż nakręcenie filmu w TikToku to polegnie - i pewnie będą temu winni wszyscy inni tylko nie on.

  5. #3285
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał IRC Zobacz post
    jakoś się zrobi i wszystkie problemy są do pokonania (albo zignorowania) albo ich nie ma.
    No tak, wiadomo, ze życie działa na zasadzie prawa kononowicza - nie będzie niczego

    Jak czegoś nie ma, to znaczy, ze nigdy nie będzie. Ale to prawo działa tylko w Polsce, bo na zachodzie się da.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  6. #3286
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    JEST: Giulia Veloce Ti MY21, 166 FL 3.2, BYŁY: 166 2.0TS, 156 1.8TS
    Postów
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    No tak, wiadomo, ze życie działa na zasadzie prawa kononowicza - nie będzie niczego
    Tak, tak - wiem. Wszystko albo nic, czarne albo białe. Jasne. Sięgaj gwiazd, "sky is the limit".
    ... i to twoje "rozumienie": "Jak czegoś nie ma, to znaczy, ze nigdy nie będzie."
    To, że nikt nie mów, że "nigdy" nie ma znaczenia, ale Tomtrz tak to "rozumie".

    ... powiesz czemu ciągle nie kupujesz elektryka, czy pominiesz niewygodne kwestie, tak jak lubisz?

  7. #3287
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał IRC Zobacz post
    To, że nikt nie mów, że "nigdy" nie ma znaczenia, ale Tomtrz tak to "rozumie".
    no tak, jak zwykle, kiedy stajecie twarzą w twarz z logiką, to juz sie powoli rakiem trzeba wycofywać z rzuconych na wiatr stwierdzeń. Więc jednak nie to, ze sie nie da. Da się, kiedyś, ale nie powiem kiedy bo 30 lat to przeciez tak mało, w sumie nic. No kiedyś, jak sobie arbitralnie uznam
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  8. #3288
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    JEST: Giulia Veloce Ti MY21, 166 FL 3.2, BYŁY: 166 2.0TS, 156 1.8TS
    Postów
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    kiedy stajecie twarzą w twarz z logiką, to juz sie powoli rakiem trzeba wycofywać
    ty i logika

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Da się, kiedyś, ale nie powiem kiedy bo 30 lat to przeciez tak mało, w sumie nic. No kiedyś, jak sobie arbitralnie uznam
    Jakie "30 lat"?? Administracyjne zakaz ma być, przecież, za 12 lat - nie umiesz liczyć do 12?

    Znów sobie odpowiadasz i komentujesz swoje wypociny - to ty sobie arbitralnie uznajesz, że się uda to wszystko w 12 lat "bo tak". ty "wiesz" Dobrze, że cię tutaj mamy.
    Ja nie wiem

    Takie rzeczy "wiesz" - ale kiedy mowa o tym kiedy sobie kupisz elektryka - to już nie wiesz - nawet w swoich sprawach nie potrafisz zdecydować, ani nawet się określić w sprawie intencji.

    To da się kupić elektryka? W twoim przypadku to "Da się, kiedyś, ale nie powiesz kiedy, bo 30 lat to przeciez tak mało, w sumie nic" żeby się określić.

    To już chyba ja sobie prędzej kupię elektryka niż ty.

  9. #3289
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał IRC Zobacz post
    Jakie "30 lat"?? Administracyjne zakaz ma być, przecież, za 12 lat - nie umiesz liczyć do 12?
    ale rozumiesz, ze za 12 lat, wszystkie auta na drogach nie stana sie nagle elektryczne? Rozumiesz, ze zapotrzebowanie na energie dla nich, bedzie sobie spokojnie, kiedy elektryki beda zastepowac auta spalinowe, przez te 25-30 lat rosnąć, do docelowej wartości? Wiesz moze tez moze, jak wyglada obciazenie sieci w nocy, kiedy zwykle ładują się elektryki? Ja bym dał linka, ale ty przeciez wszystko wiesz bez linków, to na pewno zdajesz sobie z tego sprawę, nie?
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  10. #3290
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Linka, linka, daj linka.
    I odpowiedz wreszcie, czemu nie uznajesz za wiedzę linka do Płaskiej Ziemi?
    https://www.tfes.org/
    a moze coś z tej bajki?
    https://i.pl/tag/katastrofa-smolenska-nowe-fakty

    Tomtrz, twoja wiedza w całości pochodzi z linków. Ty nawet nie wiedziałeś, ze w historii Ziemi były zmiany klimatów i to niezliczone. Linka cbyba nie było?
    Dawaj linki. Walczysz z połową forum, bombarduj linkami. Dałem ci dwa linki wyżej, to wiedza, to prawda, to źrodło.
    I nadal inie wiemy, czemu jeździsz spaliniakiem. Tyle doskonałych elektryków, łatwych do ładowania, o dużych zasięgach, do kupienia.
    Tomtrz, co z Tobą?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Rozumiesz, ze zapotrzebowanie na energie dla nich, bedzie sobie spokojnie, kiedy elektryki beda zastepowac auta spalinowe, przez te 25-30 lat rosnąć, do docelowej wartości? Wiesz moze tez moze, jak wyglada obciazenie sieci w nocy, kiedy zwykle ładują się elektryki? Ja bym dał linka, ale ty przeciez wszystko wiesz bez linków, to na pewno zdajesz sobie z tego sprawę, nie?
    Cudowny świat Tomtrz.
    Dawaj linka, wiem, ze w lędźwiach cię pali, dawaj. Zrób sobie i nam tę przyjemność.

Podobne wątki

  1. Pozdrowienia dla Trójmiasta i alfaholików ogólnie!
    Utworzone przez indianinMat w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-02-2018, 23:25
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-04-2013, 21:10
  3. [147] Opinie, ogólnie klika pytań
    Utworzone przez scudettokrk w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-04-2009, 20:52
  4. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-01-2009, 21:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory