Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71

Temat: Alfa do 10 tysięcy

  1. #41
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Giulietta 1.4 170KM TCT '13
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    To już możesz zacząć się dziwić, bo ten boxer "wisi" na internecie od wielu miesięcy Na giełdzie klasyków też była, znów jest, z nową datą ogłoszenia.

    Serio? No to jestem zdziwiony pewnie za 18 - 18.5 jest do wzięcia. Piękne auto, na wiosenne i letnie niedziele super sprawa.

  2. #42
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Alfą 159
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tiagra Zobacz post
    Serio? No to jestem zdziwiony pewnie za 18 - 18.5 jest do wzięcia. Piękne auto, na wiosenne i letnie niedziele super sprawa.
    Siemanko, jestem nowy nie bardzo wiem jak utworzyć post( obsługuje tylko przeglądarkę na telefonie ) poszukuje alfy 159 Q4 do 24 tysięcy, polift. Ciężko trafić cokolwiek podejmować w ogóle temat z takim budżetem ?

  3. #43
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    A części do tych aut są tak samo dostępne jak do 147 i 156?
    Bez problemu, części jest masa do wyboru. Ale znaleźć zadbana to sztuka. Każdy model im starszy tym będzie bardziej styrany. Chyba ze kupisz zeby sobie zrobić i jeździć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Pytam, bo z takim boxerem to już są chyba problemy. Ktoś np. sanek przedniego zawieszenia szukał bardzo długo. A i części silnikowe i osprzętu pewnie inne i ciężej z dostępnością, bo tych silników było mniej chyba niż TS czy jtd.

  5. #45
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Alf do 10 tysięcy raczej nie warto w ogóle brać....

  6. #46
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Warto, jeśli są w dobrym stanie. A przy starszych modelach jest możliwe że się na takie w takich pieniądzach trafi.

  7. #47
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    No super deal w 2020 roku kupować do jazdy na co dzień jakieś auto z drugiej połowy lat 1990... Szczególnie AR, które przecież "słynęły" z niezawodności.
    Ja wiem że to forum fanatyków, ale zastanówcie się czasem co polecacie i komu.

  8. #48
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Właśnie...to forum fanatyków (i nie tylko) i czasem ktoś kto jest "obok" tematu nigdy nie zrozumie sensu kontrowersyjnych decyzji. Kierując się Twoim tokiem myślenia, żadne auto, które ma już kilka lat w metryce nie jest godne zakupu, bo coś tam będzie mu dolegać bądź ma jakieś niedociągnięcia. Na szczęście są osoby, które widzą sens w przywracaniu świetności starszym modelom. Zapytam na koniec - miałeś/masz Alfę? Wypowiadasz się na tym forum w krytyczny sposób, a ja się zastanawiam na jakiej podstawie?Masz jakieś doświadczenia lub wiedzę czy tylko własne widzimisię?

  9. #49
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Do niektórych nie dociera że obecna motoryzacja jest zabijana przez nowe normy ekologiczne i parcie księgowych oraz że stylistyka obecnych aut jest raczej na kiepskim poziomie. To ostatnie akurat nie jest winą tylko producentów ale i nowej mody czy gustów klientów (np. moda na SUV-y). Jeśli ktoś nie miał kontaktu z autami powstałymi przed nastaniem nowej mody i przepisów nawet nie będzie wiedział o co chodzi. Tak sobie myślę czasem widząc ceny nowych aut typu jakaś biedna Dacia, Skoda czy Kia jaki jest sens wydawania takich kwot, za które można kupić kilkunastoletnie, prawdziwe auto, wyremontować je i cieszyć się wygodną jazdą jeszcze przez długi czas. Jeszcze za różnicę tych kwot wystarcza czasem na paliwo na okres kilku lat. A że starsze auta nie mają cyfrowych pierdół i zbędnych asystentów? I dobrze, bo to psuje całą radość z jazdy autem, które taka radość daje.
    I jeszcze jedna sprawa, zauważcie że to na forum Alfy włażą tacy , którzy się dziwią, krytykują -jak tak można, przecież to głupie, nielogiczne kupować takie auta itp. Alfiści tego nie robią- nie tłumaczą żadnym "volkswageniarzom" czy innym swoich racji. To też o czymś świadczy- tak działa na niektórych widok Alf na ulicach.
    Ostatnio edytowane przez alfist ; 06-03-2020 o 20:34

  10. #50
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Do niektórych nie dociera że obecna motoryzacja jest zabijana przez nowe normy ekologiczne i parcie księgowych oraz że stylistyka obecnych aut jest raczej na kiepskim poziomie. To ostatnie akurat nie jest winą tylko producentów ale i nowej mody czy gustów klientów (np. moda na SUV-y). Jeśli ktoś nie miał kontaktu z autami powstałymi przed nastaniem nowej mody i przepisów nawet nie będzie wiedział o co chodzi. Tak sobie myślę czasem widząc ceny nowych aut typu jakaś biedna Dacia, Skoda czy Kia jaki jest sens wydawania takich kwot, za które można kupić kilkunastoletnie, prawdziwe auto, wyremontować je i cieszyć się wygodną jazdą jeszcze przez długi czas. Jeszcze za różnicę tych kwot wystarcza czasem na paliwo na okres kilku lat. A że starsze auta nie mają cyfrowych pierdół i zbędnych asystentów? I dobrze, bo to psuje całą radość z jazdy autem, które taka radość daje.
    I jeszcze jedna sprawa, zauważcie że to na forum Alfy włażą tacy , którzy się dziwią, krytykują -jak tak można, przecież to głupie, nielogiczne kupować takie auta itp. Alfiści tego nie robią- nie tłumaczą żadnym "volkswageniarzom" czy innym swoich racji. To też o czymś świadczy- tak działa na niektórych widok Alf na ulicach.


Podobne wątki

  1. Alfa romeo 147 przedlift do 5/6 tysięcy.
    Utworzone przez Marq w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2018, 15:23
  2. 156 do 3-4 tysięcy
    Utworzone przez alfaziomek w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 12-05-2017, 12:09
  3. [Brera] Alfa Romeo Brera do 30 tysięcy
    Utworzone przez pedro12 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 27-08-2014, 14:30
  4. Alfa 147 do 9 tysięcy
    Utworzone przez KND147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 05-02-2012, 15:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory