Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Czy w tą 156 GTA warto iść?

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Inny
    Postów
    9

    Domyślnie

    i tak zrobię. Musze po prostu połączyć wizytę z ASO Rzeszów No to co? Będę się odzywał co dalej. Napiszcie mi jeszcze proszę. Przy założeniu, że stan samochodu będzie przyzwoity, to jaki koszt będzie mnie czekał (orientacyjnie) żeby doprowadzić to auto do porządku?

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Jeśli stan będzie przyzwoity to nie będzie wydatków, kosztowne są części i remonty silnika i skrzyni biegów, trzeba też zwrócić uwagę na korozje- rejon tylnych wnęk kół, podłoga. W silniku przede wszystkim trzeba zobaczyć olej i chłodziwo czy są czyste, w skrzyni zwrócić trzeba uwagę czy biegi przełączają się bez zgrzytów (synchronizatory). Należałoby spytać czy jest oryginalny mechanizm różnicowy, bo przy tym przebiegu może lada moment eksplodować (wymiana na nowy lub Q2). A w ogóle to trzymam kciuki

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    Można podjechać do ASO w Rzeszowie, ale lepiej wcześniej zadzwonić, bo zwykle jest tam spory ruch.
    Można... ale raczej bym odpuścił. Skasują za przegląd a podejrzewam, że nikt z nich nie zna bolączek 156 GTA. Już tam kilka osób posłałem po diagnozę nieco prostszych aut i za każdym razem z marnym efektem. Obiecałem sobie, że następnym razem ich nie polecę. Chyba, że tam teraz pracuje ktoś traktujący zawód serwisanta ASO z nieco większym zaangażowaniem.

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Można... ale raczej bym odpuścił. Skasują za przegląd a podejrzewam, że nikt z nich nie zna bolączek 156 GTA. Już tam kilka osób posłałem po diagnozę nieco prostszych aut i za każdym razem z marnym efektem. Obiecałem sobie, że następnym razem ich nie polecę. Chyba, że tam teraz pracuje ktoś traktujący zawód serwisanta ASO z nieco większym zaangażowaniem.
    Otóż to, lepiej poszukać w okolicy kogoś specjalizującego się w danej marce albo we włoskich autach, niestety na dzisiaj ASO nadają się do wymiany oleju podczas gwarancji a czasem nawet i to ich przerasta, niezależnie od marki...

  5. #15
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Można... ale raczej bym odpuścił. Skasują za przegląd a podejrzewam, że nikt z nich nie zna bolączek 156 GTA. Już tam kilka osób posłałem po diagnozę nieco prostszych aut i za każdym razem z marnym efektem. Obiecałem sobie, że następnym razem ich nie polecę. Chyba, że tam teraz pracuje ktoś traktujący zawód serwisanta ASO z nieco większym zaangażowaniem.
    Dobrze wiedzieć. Niby ciągle szukają nowego serwisanta.

Podobne wątki

  1. [159] Cyz warto
    Utworzone przez hubert.janowski w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-03-2013, 12:28
  2. Co warto obejrzeć w Poznaniu lub gdzie warto przysiąść?
    Utworzone przez Pietia w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 15:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory