Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Czy w tą 156 GTA warto iść?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Inny
    Postów
    9

    Domyślnie Czy w tą 156 GTA warto iść?

    Panowie!
    Jestem na tym forum nowy. Mam sentyment do marki Alfa Romeo. A moim marzeniem sprzed kilku lat był zakup AR 156 GTA Dziś widzę, że nie jest proste zadanie. Ale, jest jeden człowiek który sprzedaje AR 156 GTA czarną (jest na OLX-prośba wyszukajcie jej, bo nie mogę jeszcze dodawać linków. Czy moglibyście się wypowiedzieć, czy na "start" ten egzemplarz jest warty zainteresowania? Póki co, jeszcze nie rozmawiałem ze sprzedającym. Kolega mieszka ode mnie 300 kilometrów, więc czeka mnie potencjalnie wycieczka. Prośba do Was o czyste sugestie w tym temacie. Czy dla przykładu, warto kupić a później wpompować parę tysięcy żeby "jeździło" to auto? Czy podana cena jest adekwatna/atrakcyjna?

    Wszystko co Wam przyjdzie do głowy, będzie mile widziane )

  2. #2
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Niedawno zakładałem temat ze szczegółowymi pytaniami: https://www.forum.alfaholicy.org/147...n_156_gta.html. Jeśli chodzi o tą czarną to rozmawiałem wstępnie z właścicielem. Mam VIN. Mogę ją obejrzeć.

    - - - Updated - - -

    PS. Cena tej czarnej jest zaskakująco dobra, zwłaszcza w porównaniu z dobrze prezentującymi się egzemplarzami zza granicy (ceny od 15 do 40 tys. euro).

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    https://m.olx.pl/oferta/alfa-romeo-g...ition=9&page=1
    Czy to ten egzemplarz?
    Osobiście uważam, że jeśli ktoś ma budżet i nie szuka GTA jako daily to zawsze warto. Na tym samochodzie już się nie straci, chociaż ja szukałbym sedana.
    Cena z ogłoszenia jest niezła, pytanie w jakom stanie samochód i serce, bo remont Busso potrafi pochłonąć nawet połowę wartości...
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #4
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    https://m.olx.pl/oferta/alfa-romeo-g...ition=9&page=1
    Czy to ten egzemplarz?
    Osobiście uważam, że jeśli ktoś ma budżet i nie szuka GTA jako daily to zawsze warto. Na tym samochodzie już się nie straci, chociaż ja szukałbym sedana.
    Cena z ogłoszenia jest niezła, pytanie w kalorii stanie samochód i serce, bo remont Busso potrafi pochłonąć nawet połowę wartości...
    Pozdrawiam.
    Rafał
    O tej właśnie pisałem ja, jak coś, nie wiem jeszcze jak założyciel tematu. Egzemplarz o tyle dla mnie ciekawy, że pod nosem.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Inny
    Postów
    9

    Domyślnie

    Tak, to ten model. Ok, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Czy faktycznie po numerze VIN dużo się dowiemy? I czy ta cena 28 k? Nie nosi przypadkiem jakiś niespodzianek? -wiem, że nikt nie jest jasnowidzem. Nie mam niestety pojęcia jakie są potem koszty, do doprowadzenia do stanu bardzo dobrego. Cenię sobie stan idealny pojazdu, więc do takiego chciałbym doprowadzić.
    Ale słucham dalej, waszych spostrzeżeń.
    P.s jest ten kolega który sprzedaje tu na forum dwa egzemplarze w sedanie. Ale ceny od 59 k...hmm?

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    231

    Domyślnie

    hmm, jakiś czas temu na otomoto była wystawiona srebrna GTA z selespeed (do inwestycji) za prawie 50 tys. zł
    Tutaj połowa tej ceny. Nie skreślałbym jej, ale zalecałbym dokładną weryfikacje

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Inny
    Postów
    9

    Domyślnie

    Dobra. To teraz tak. Czy jest ktoś na forum (waszym zdaniem) z kim można byłoby pojechać (odpłatnie) na oględziny tego pojazdu? Czy jechać z tym pojazdem najlepiej do ASO na sprawdzenie?

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Heh... Ja niby mam blisko ale obecnie to może być problem po tych obostrzeniach, które już są i które dojdą po świętach. Jak chcesz to pisz na PW. Podam ewentualnie miejsca i bolączki, na które trzeba zwrócić uwagę. Cena bdb ale po opisie i kilku zdjęciach widać, że jest czarna i ma koła

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Inny
    Postów
    9

    Domyślnie

    Belfer->
    Puściłem Ci info na priv, zerknij proszę czy dotarło

  10. #10
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartin Zobacz post
    Dobra. To teraz tak. Czy jest ktoś na forum (waszym zdaniem) z kim można byłoby pojechać (odpłatnie) na oględziny tego pojazdu? Czy jechać z tym pojazdem najlepiej do ASO na sprawdzenie?
    Można podjechać do ASO w Rzeszowie, ale lepiej wcześniej zadzwonić, bo zwykle jest tam spory ruch.

Podobne wątki

  1. [159] Cyz warto
    Utworzone przez hubert.janowski w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-03-2013, 12:28
  2. Co warto obejrzeć w Poznaniu lub gdzie warto przysiąść?
    Utworzone przez Pietia w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 15:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory