Strona 25 z 30 PierwszyPierwszy ... 15161718192021222324252627282930 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 293

Temat: E 90 vs 159

  1. #241
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Jeśli Cię irytuję to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno... Natomiast twoje posty "gościu" sugerują, że masz problemy czytania ze zrozumieniem... Sprężyny przeciez występują rowniez w aucie seryjnym wiec co za roznica czy byly seryjne czy eibacha? 19 calowe felgi również występowały w serii, radio tez w serii było wiec po wymianie tych elementów na nieseryjne ile doszło? 10-15kg? Ponadto FXX zaznaczył, że Brera, którą ważył nie byla zatankowana do pełna, a ta z mojego zdjęcia tak wiec juz na samym paliwie moze być ponad 50kg różnicy gdzie instrukcja Alfy podaje masę przy 90% baku. Nadal widzę bredzisz próbując udowodnić, że biale jest czarne, a czarne białe.

  2. #242
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Co do prowadzenia Mustanga to zdziwilnym sie jakby wersje z resorami piorowymi prowadzilyby sie lepiej od 159. Co prawda Alfami nie jezdzilem ale mialem okazje jezdzic Shelby 550 z 2012 i ten samochod jezdzil gorzej od kazdej Alfy, ktora prowadzilem do tej pory. Mustang to jest fascynujacy samochod z zupelnie innego powodu.

  3. #243
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    O mustangu tez widac masz pojecie rowne zeru. Resory piórowe haha Wypowiedź o tym, że mustang prowadzi sie gorzej dotyczyła mustanga takiego jak mam ja czyli S550... Powiedz, że jesteś trollem i tylko udajesz bo tracę wiarę w ludzi...

  4. #244
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Jeśli Cię irytuję to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno... Natomiast twoje posty "gościu" sugerują, że masz problemy czytania ze zrozumieniem... Sprężyny przeciez występują rowniez w aucie seryjnym wiec co za roznica czy byly seryjne czy eibacha? 19 calowe felgi również występowały w serii, radio tez w serii było wiec po wymianie tych elementów na nieseryjne ile doszło? 10-15kg? Ponadto FXX zaznaczył, że Brera, którą ważył nie byla zatankowana do pełna, a ta z mojego zdjęcia tak wiec juz na samym paliwie moze być ponad 50kg różnicy gdzie instrukcja Alfy podaje masę przy 90% baku. Nadal widzę bredzisz próbując udowodnić, że biale jest czarne, a czarne białe.
    Wasze precyzyjne pomiary i fakty sa co najwyzej zenujace. Sprezyny na nowe sobie w glowie powinienes wymienic.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    O mustangu tez widac masz pojecie rowne zeru. Resory piórowe haha Wypowiedź o tym, że mustang prowadzi sie gorzej dotyczyła mustanga takiego jak mam ja czyli S550... Powiedz, że jesteś trollem i tylko udajesz bo tracę wiarę w ludzi...
    Doedukuj sie kiedy w Mustangu zrezygniwano z resorow piorowych.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    O mustangu tez widac masz pojecie rowne zeru. Resory piórowe haha Wypowiedź o tym, że mustang prowadzi sie gorzej dotyczyła mustanga takiego jak mam ja czyli S550... Powiedz, że jesteś trollem i tylko udajesz bo tracę wiarę w ludzi...
    To tez napisalem, ze jesli chodzi o te wersje z resorami piorowymi, ktore defacto byly stosowane do wersji tych samochodow z lat 2012? Mustang nigdy nie byl samochodem dla trakcji i nie dziwota, ze samochody z nowoczesniejszymi zawieszeniami prowadza sie lepiej. Mustanng dopiero w najnowszej odslonie dostal normalne zawieszenie.

  5. #245
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Juz widac koncza sie argumentu to poziom dyskusji pikuje w dół... Co do mustanga to ja się nie wypowiadam na temat aut z którymi styczności nie mialem. Mam najnowszą generację i nawet z sentymentu do marki nie bede do Brery porównywał...

    P.S pokaz mi tego shelbiego z 2012 z resorami piórowymi? I doedukuj mnie kiedy Mustang zrezygnował z resorów piórowych
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 04-09-2020 o 11:21

  6. #246
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Nigdzie nie napisałem, że tragicznie i proponuje sprawdzić znaczenie słowa "przeciętnie" to raz a dwa już pierwsze zdanie twojej wypowiedzi sprawia, że nie ma sensu podejmować dyskusji bo jest bezcelowa.
    Więc co to wg Ciebie znaczy przeciętnie? Ponieważ mi przychodzi na myśli Skoda Octavia.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Racja
    Ale trochę się nie dziwię, jak ktoś wypisuje że 159 prowadzi się lepiej od Mustanga
    Gdzie tak napisałem? Mam wrażenie, że wszyscy tutaj czytają między wierszami zamiast analizować tekst.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  7. #247
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Niewyróżniający sie w swojej klasie jeśli stawiasz 159 obok Octavii to chyba coś w marketingu Alfy poszlo nie tak bo oni to chyba celowali w konkurencja dla BMW serii 3 czy Mercedesa Klasy C anizeli Skode Octavie

  8. #248
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    I otóż to. Nigdzie indziej nie przeczytałem, że 159 prowadzi się przeciętnie, nawet "w swojej klasie". Oprócz tego forum. Zejdźcie trochę na ziemię z takimi teoriami. [MENTION=10735]Pływak[/MENTION] masz żal, ponieważ kupiłeś oczami FWD, które jest cięższe niż jakieś inne auta i które prowadzi się "niestety" jak FWD, jakim jest. Proponuję zluzować. Wiadomo, każdy ma swoje odczucia, jednak trzeba zapanować, aby subiektywizm nie wziął góry
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #249
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Ale przecież od tego zaczęła sie dyskusja, i sam przyznalem, że nie polecam kupowania aut oczami tylko dlatego, że są ladne i nigdzie tez nie pisalem, ze Brera prowadzi sie tragicznie co Ty i jeden "gość" próbujecie mi wmówić, a napisalem, że nie prowadzi się tak jak by sie oczekiwało po wloskim coupe o takim wyglądzie.. Co do subiektywizmu to nie je cztery ostatnie auta mialem z tego samego modelu

    P.S. Po brerze tez mialem FWD, ktore uswiadomilo mi jak powinno sie prowadzić dobre FWD
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 04-09-2020 o 11:55

  10. #250
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    ze Brera prowadzi sie tragicznie co Ty i jeden "gość" próbujecie mi wmówić
    Z mojej strony to była ironia

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Co do subiektywizmu to nie je cztery ostatnie auta mialem z tego samego modelu
    Ale za każdym razem inny silnik i muszę przyznać, że pod kątem prowadzenia 1.9JTDm/2.2 JTS vs. TBi vs. 3.2 to trzy różne auta.

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    P.S. Po brerze tez mialem FWD, ktore uswiadomilo mi jak powinno sie prowadzić dobre FWD
    To był rasowy i sportowy (nie przesadziłem?) hot hatch, więc bez sensu porównywać go do Brery, nieprawdaż?
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory