Strona 9 z 30 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 293

Temat: E 90 vs 159

  1. #81
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Od 04.2021 159 SW 2.0 jtdm+, WCZEŚNIEJ; 159 2.2 JTS , 159 1.9 jtdm 8v, soft @sdero
    Postów
    460

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Tu tak naprawdę pewności nie mam. Ale jestem pewien że Angela Merkel jest pracowita, dobrze zorganizowana, świetnie gotuje, potrafi utrzymać kuchnie i mieszkanie w absolutnej czystości itp.
    Koneser

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    A myślisz, że kogo odwoził z tej randki?
    Jednak woził Merkel, bo jest pewny, że ma porządek w domu i podobno dobrze gotuje :p

  2. #82
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    236

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Było jej znacznie bliżej do Bellucci
    Alfist, daj nam namiar na zioło które bierzesz, bo widzę, że niezły masz odjazd

  3. #83
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Suszona czterolistna koniczyna

  4. #84
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Ale z tym że za 159 się ludzie tak ciągle oglądają, to was trochę wyobraźnia ponosi. Oczywiście nie twierdzę że się nie może zdarzyć, ale jeździ tego u mnie mnóstwo i w życiu nie widziałem żeby sobie ludzie łamali karki z wrażenia. Ludzie to się obrócą, owszem, za jakimś Mustangiem, GT-R czy czymś w tym stylu, egzotycznym, a nie za sedanem/kombi z może trochę wciąż się wyróżniającymi światłami z przodu. Zejdźcie na ziemię.

  5. #85
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Jesteście okrutni

  6. #86
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    Będę nawet bardziej okrutny. Prędzej się będą oglądać za audi i BMW niż za alfa. Taka prawda. Jeździłem kiedyś BMW i wiele osób pokazywało ok, i często ktoś zagadywał z każdej płci. Z alfa cisza ta marka się generalnie kojarzy z chłamem. Niestety

  7. #87
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Ale z tym że za 159 się ludzie tak ciągle oglądają, to was trochę wyobraźnia ponosi.
    Ja bym takich objawów nie lekceważył jeśli ktoś ma wrażenie, że ludzie się cały czas na niego patrzą to może być początek poważnej choroby i tu nie ma się co śmiać.

  8. #88
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    Będę nawet bardziej okrutny. Prędzej się będą oglądać za audi i BMW niż za alfa. Taka prawda. Jeździłem kiedyś BMW i wiele osób pokazywało ok, i często ktoś zagadywał z każdej płci. Z alfa cisza ta marka się generalnie kojarzy z chłamem. Niestety
    Tak jasne...pokazywali Ci ok może Ci się palce pomyliły...ze śmiesznego tematu zrobiła się mega gów..o burza tak naprawdę o nic...co mam wybrać 159/e90 może rower póki co będzie najlepszym rozwiązaniem.

    Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Nie to żeby nagle ruch zamierał i wszyscy odwracali głowy bo Alfa przejechała, ale wyraźnie zwraca uwagę tych, którzy patrzą na auta, szczególnie jeśli jest w otoczeniu takich bardziej nijakich stylistycznie. Dziwią mnie trochę wypowiedzi powyżej, tu akurat raczej wszyscy są zgodni z tym że stylistyka Alf jest bardzo udana i przyznają się do tego nawet tacy alfożercy, którym Alfa nie daje spokoju (niektórzy po cichu- najpierw mówią głośno jaka to Alfa kiepska, a potem dodają- no ale ona nie jest brzydka...) Ja byłem zaskoczony gdy jadąc moim nowym służbowym B8 (a był tuż po premierze- chyba 3 lata temu) zauważyłem że mniej przechodniów na niego zerka niż gdy jadę prywatną 156.

  10. #90
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    Sam mam GT i nie powiem bo ludzie czesto sie rozgladaja , a gdyby ona byla w busso to juz wogole karki ukrecone ;D , no ale wracajac do tematu , wybor i tak padnie chyba na 159 , ktos madrze napisal ze podczas wyjscia do sklepu raczej sie nie ogladne za nia. Zycie jest za krotkie zeby jezdzic oklepanymi samochodami , przynajmniej u mnie w miescie 159 nie ma duzo , za to bmw to srednio co drugie auto

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory