Strona 10 z 30 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 293

Temat: E 90 vs 159

  1. #91
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Jeśli lubisz jeździć z kapturem na łbie w samochodzie i uważasz, że jesteś 10x razy lepszy od Kubicy szczególnie ,,na mokrym'' to tylko beta.

  2. #92
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Tarnów
    Auto
    E90, Dedra, Berlingo
    Postów
    266

    Domyślnie

    I tak zachowuje się każdy w BMW jak rozumiem?

  3. #93
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 147 2.0 TS Salespeed
    Postów
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiek15 Zobacz post
    Sam mam GT i nie powiem bo ludzie czesto sie rozgladaja , a gdyby ona byla w busso to juz wogole karki ukrecone ;D , no ale wracajac do tematu , wybor i tak padnie chyba na 159 , ktos madrze napisal ze podczas wyjscia do sklepu raczej sie nie ogladne za nia. Zycie jest za krotkie zeby jezdzic oklepanymi samochodami , przynajmniej u mnie w miescie 159 nie ma duzo , za to bmw to srednio co drugie auto
    BMW w dieselu to bym nie ryzykował , 159 jest tańsze w naprawie i nie trzeba upiększać (https://youtu.be/hR8jhKQLOI4?t=523)

  4. #94
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    232

    Domyślnie

    jeśli mówimy o stylistyce, to 159 w 2006 r. raczej nie miało sobie równych w swojej kategorii, tak samo jak w 2008 r. MiTo w segmencie mini. Czasy jednak się zmieniają, i technologia również...

  5. #95
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    i technologia również...
    Trafiłeś w sedno! Technologia się zmienia, dobry design jest ponadczasowy
    Przykładowo niech mi ktoś pokaże ładniejsze cabrio (trzymając się segmentu) niż Spider na bazie Brery. A czasu już nieco minęło.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  6. #96
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,549

    Domyślnie

    Trzymając się segmentu... tylko jak chcesz pozycjonować Spidera, bo wymiarami, to jest segment C
    I Spider bez dachu rzeczywiście wygląda dobrze, ale z rozłożonym dachem już mocno średnio i chociażby Z4 czy poliftowe TT wygląda lepiej.

  7. #97
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Trafiłeś w sedno! Technologia się zmienia, dobry design jest ponadczasowy
    Przykładowo niech mi ktoś pokaże ładniejsze cabrio (trzymając się segmentu) niż Spider na bazie Brery. A czasu już nieco minęło.
    A jak ktoś wrzuci np E89 i powie, ze jest ładniejsze to co będziecie się licytować kto ma racje? Design to jest kwestia gustu szczególnie w tak kontrowersyjnym wydaniu jak Brera i są ludzie, którym to auto może się kompletnie nie podobać i ja to rozumiem, sprawy techniczne takie jak np. osiągi czy prowadzenie nie podlegają kwestii gustu i tu Brera wypada lichooo

  8. #98
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    Hmm ja bym chyba wolał Brerę niż Spidera, gdybym miał wybierać pod kątem designu. Auta bez dachu lubię i to bardzo, ale Brera jest imho bardziej spójna.

  9. #99
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał vanisch Zobacz post
    I tak zachowuje się każdy w BMW jak rozumiem?
    Nie, nie każdy...ale jest to widoczny procent. Na tyle widoczny, że rodzą się uogólnienia. Słyszałem takie zdanie, że "BMW to stan umysłu" i coś w tym jest. Co ciekawe, w ogóle nie dotyczy to motocykli BMW, które sa ogólnie uważane za bardzo dobre, budzą szacun, nie kojarzą się z wygolonym dresem i dystansami

  10. #100
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Zgadza się tylko na stereotyp BMW pracują właściciele, a na stereotypy Alf pracował producent

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory