Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Ofera AutoDS dla forum - bodykity, spoilery itp.

  1. #1
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie Ofera AutoDS dla forum - bodykity, spoilery itp.

    Cześć Wszystkim.. Piszę tu, bo w dziale Rabaty moderator jest nieaktywny od ponad roku, nie zatwierdza postów i nie odbiera PW - serdecznie proszę admina o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce. Od kilkunastu lat wisi nieaktualizowany temat z ofertą AutoDS na forum, więc jest mocno nieaktualny i wprowadza Was w błąd. Niestety nie da się edytować postu, więc..


    Dla wszystkich użytkowników forum obowiązuje obecnie 20% rabat na produkty AutoDS w sklepie - www.autods.net


    W razie pytań lub pomysłów na jakieś kopie czy nowe produkty, śmiało piszcie proszę do mnie na maila mariusz@autods.net lub na PW, choć z tym ostatnim też mam ostatnio jakieś problemy. Ewentualne zamówienia z tym rabatem także składajcie proszę drogą mailową.

    Zrobiłem też właśnie profil FB, gdzie będą pojawiać się nieraz jakieś fajne rabaty, więc zapraszam do polubienia - https://www.facebook.com/profile.php?id=100089875629798

    pozdrawiam i zapraszam, Mariusz
    Ostatnio edytowane przez Mariusz AutoDS ; 30-01-2023 o 11:42
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

Podobne wątki

  1. AutoDS - bodykity, spoilery itp - aktualizacja
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale Rabaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-01-2023, 23:28
  2. spoilery, progi.
    Utworzone przez patryyyk w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 01:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory