Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: ALFA ROMEO !!

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie ALFA ROMEO !!

    czy nie sadzicie ze alfa romeo jest zbyt tanim samochodem ???? teraz mozna kupic alfe za naprawde niewielkie pieniadze i jak zaobserwowalem w mojej okolicy coraz wiecej jezdzi alf po miescie i z dnia na dzien przybywa a przeciez alfa to jest cos niepowtarzalnego a niedługo bedzie tak popularna jak fiat 126p tragedzia co wy sądzicie na ten temat????????

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    wg mnie to dobrze z ejest tania (chodz zadbane egzemplarze swoje kosztują...) ale niedobrze ze fakt faktem alf przybywa i to juz mnie nie bawi... :roll: inna sprawa to mysle ze modele 159/brera zaczynają zmieniac juz ten szybki spadek wartosci, tak samo jak np GT..

    co moge jeszcze dodac o tanich alfach.. aha no moze to ze dzis nową trojką 320d chcial mnie jeden objechac, no i objechał ale dopiero przy 180 jak sczaiłem ze warunki drogowe nie pozwalają na wiecej, tak to by mogł sobie pomarzyc.. :mrgreen:

    ahh jak ja lubie, moją staruszke i te nowe cuda techniki

  3. #3
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    to fakt ze sa zadziwiajaco tanie ale czy one sa sprawne nie zajezdzone. ludzie boja sie kupowac alfy wiec i popyt maly a podaz duza

  4. #4
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Was to martwi?
    Jest wybor i tak powinno byc.
    Mnie to nie przeszkadza ze Alfe mozna kupic za niewygorowana kwote.
    Martwi mie kiedy widze jakiegos karka w Alfie... a zdazylo mi juz sie cos takiego zobaczyc.

  5. #5
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Z jednej strony to dobrze bo nawet niezamorzny fanatyk tych pięknych smochodow może sobie pozwolic na calkiem nowy model Alfki.
    Ale jest tez druga strona medalu, czesto Alfki dostają sie w niepowolane ręce czyli mówiąc wprost w ręce prostego Xinskiego.... no i potem są opinie takie a nie inne o Alfie, ze awaryjna itp. itd.
    Jesli by np. jaks supercar dajmy na to Ferrari czy Porsche mialo tez taką cholerna utrate wartosci to opinia z Supercara szybko zamienila by sie w badziewcara gdyz te auta podobnie jak Alfka potrzebują specjalnej opieki :wink:

  6. #6
    Canizzaro
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcino 156
    Z jednej strony to dobrze bo nawet niezamorzny fanatyk tych pięknych smochodow może sobie pozwolic na calkiem nowy model Alfki.
    Ale jest tez druga strona medalu, czesto Alfki dostają sie w niepowolane ręce czyli mówiąc wprost w ręce prostego Xinskiego.... no i potem są opinie takie a nie inne o Alfie, ze awaryjna itp. itd.
    Jesli by np. jaks supercar dajmy na to Ferrari czy Porsche mialo tez taką cholerna utrate wartosci to opinia z Supercara szybko zamienila by sie w badziewcara gdyz te auta podobnie jak Alfka potrzebują specjalnej opieki :wink:
    Si si a ten pan xsinski rozglądał się za golfem i wpadła mu w ręce Alfa i mówi a kij kupie bo ładny kolor a później chce żeby paliła 3litry gazu końcówek nigdy nie wymieniał na polskich drogach bo dodam ze moja alfa po niemeickich przejechała 85tyś i w polsce dopiero wynieniłem jak miała 105tyś więc Alfy nie sa awaryjne one są awaryjne ale w rękach głupków dla kótrych niemcy zrobili Golfa lub BMW3 lub AUDi które z maleńską ilością oleju dalej jeździ

  7. #7
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Alfy nie sa awaryjne one są awaryjne ale w rękach głupków dla kótrych niemcy zrobili Golfa lub BMW3 lub AUDi które z maleńską ilością oleju dalej jeździ
    :mrgreen: szczera prawda, jak sie Alfy nie zaniedba to jest niezawodna, tak jak sie mowi:
    Jak kto dba tak ma.

  8. #8
    gosia
    Gość

    Domyślnie

    O to chodzi ,ze to nie sztuka kupic nawet "tania" alfe a nie miec za co do niej lac, o nia trezba dbac prawie jak o kobiete, ja tez bede za pare lat polowała na spidera bo o brerce to tylko pomarzyc moge.
    Dres i tak nie kupi alfy,bo dla niech to bmw ja naj naj
    a jakies odłamki co kupia to i tak pewnie po czasie stwierdza, ze to nie dla nich autunio

  9. #9
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Spadek wartosci modeli starszych jest duzy, ale to dlatego ze sa w strasznym stanie, kupic dobrze utrzymana kosztuje drogo, a nowa tez za tania nie jest, 159 cenowo jest juz w klasie Premium.
    Kazdy samochod jest wart tyle ile ludzie chca za niego zaplacic, jak sie nie sprzedaje, to spuszczaja cene.

  10. #10
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    w sumie radek ma racje bo mimo tego ze taka jak moja oferuja za psie pieniadze to ja swojej taniej jak dwa razy wiecej bym nie sprzedal /po dobroci/

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory