Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 99

Temat: Muzeum ALFA ROMEO w Arese...byl ktos??

  1. #31
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał cin_ek Zobacz post
    zobaczymy co Alfa przyszykuje na swoje urodziny. A po co jechać Alfą? żeby zabrać ją do domu rodzinnego, tylko że ja musiał bym do Neapolu aż jechać
    A dokładnie, na pewno wspaniałe przeżycie. Poza tym jak to opisał AR_33 trzeba taką kolumnę jednak zrobić, będzie nie zapomniana przygoda

    http://www.cuoresportivo.pl/, Arese czyli powrót do korzeni - fajnie jest to opisane w tym tekście

  2. #32
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    może do przyszłego roku ktoś by się podjął organizacji takiej wycieczki do Arese i jechać po prostu większą grupą... trochę czasu jest ale fajna sprawa na 100-lecie
    Przy okazji można wskoczyć do muzeum Maserati, Ferrari, Lambo... wszystko w północnych Włoszech.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  3. #33
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Jestem zdecydowanie za takim wyjazdem. Jeden warunek, jedziemy bellami

  4. #34
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    może do przyszłego roku ktoś by się podjął organizacji takiej wycieczki do Arese i jechać po prostu większą grupą... trochę czasu jest ale fajna sprawa na 100-lecie
    Ogólnopolskie Stowarzyszenie Milośników Marki Alfa Romeo już nad tym pracuje, wstępne rozmowy zostały już przeprowadzone z przedstawicielem FAP. Szczegółowy plan zostanie przedstawiony pod koniec roku.
    Będzie to naprawdę duża impreza wyjazdowa pod patronatem Alfa Romeo.

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Naprawdę będą przejazdy po MONZIE? :> To ja w takim razie spinam poślady i koniecznie na przyszły rok kończę alfę. :>
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  6. #36
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    Naprawdę będą przejazdy po MONZIE? :> To ja w takim razie spinam poślady i koniecznie na przyszły rok kończę alfę. :>
    Padła taka propozycja z naszej strony i FAP odpowiedział, że jest to do załatwienia. Tak więc myślę, że w ramach zwiedzania toru uda się wynegocjować chociaż parę kółek na torze

  7. #37
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    hehe widzę że rozmowy pełną parą i dobrze!! im nas więcej tym lepiej

  8. #38
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    im nas więcej tym lepiej
    Nie bardzo rozumiem , co przez to chciałaś powiedziec ???

  9. #39
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał AR_33 Zobacz post
    Padła taka propozycja z naszej strony i FAP odpowiedział, że jest to do załatwienia. Tak więc myślę, że w ramach zwiedzania toru uda się wynegocjować chociaż parę kółek na torze
    zapowiada się niezła impreza, ale mam nadzieję że to będzie w okolicach 24 czerwca, bo jak w sierpniu to się będę zastanawiał na tym ślubem Nawet jak będzie można się przespacerować po Monzie to jest już git, ale jak będą nas chcieli uraczyć jedną rundką za kierownicą 8C to nie będziemy się z nimi kłócić.

  10. #40
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    AR 33 - no zawsze im więcej tym lepiej nie?? chodzi o to że w kupie raźniej. Może być tak że nie każdemu będzie termin pasował..

Podobne wątki

  1. Ratujmy Muzeum Alfy Romeo
    Utworzone przez maicher w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-08-2012, 20:41
  2. Alfa Romeo 33 1,7 8V - czy ktos zna to auto??
    Utworzone przez na_vi w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 15:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory