Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72

Temat: Uwaga na powypadkową alfe 166 z allegro !!!

  1. #61
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał vixen Zobacz post


    Mimo wszystko nadal najchętniej kupiłabym alfę

    i tak zrób - ale po dokładnych oględzinach w polecanych warsztatach
    a co do tego "ch..ja" - nie odpuszczaj bo sprawa jest prosta i ewidentna i nawet ja pewnie mógłbym ją poprowadzić ( pewnie wystarczy mu pierwszy kwit prawny i zmięknie )








  2. #62
    vixen
    Gość

    Exclamation

    Witam,
    Sprawa jest już rozwiązana ten oszust bez gadania oddał mi kasę, obserwuję ogłoszenia otomoto czy przypadkiem znów nie wystawił tego auta- stan igła. Przestrzegam wszystkich przed zakupem u Jarosława Woźniak ze Strzyżewa pod Sochaczewem- ten człowiek to zwykły oszust, który czycha na osoby mniej zorientowane w temacie...
    Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie posty w mojej sprawie

  3. #63
    Użytkownik Romeo Avatar Piotras
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    156 2.5 \6/
    Postów
    529

    Domyślnie

    Cytat Napisał vixen Zobacz post
    Witam,
    Sprawa jest już rozwiązana ten oszust bez gadania oddał mi kasę, obserwuję ogłoszenia otomoto czy przypadkiem znów nie wystawił tego auta- stan igła. Przestrzegam wszystkich przed zakupem u Jarosława Woźniak ze Strzyżewa pod Sochaczewem- ten człowiek to zwykły oszust, który czycha na osoby mniej zorientowane w temacie...
    Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie posty w mojej sprawie

    No to dopielas swego dobrze ze sprawe udało sie rozwiazac polubownei ze tak powiem


    ja chcialem sprzedac swoja ale po namyslach itp. stwierdzilem ze jak sprzedam to pxoenij ciezko cos kupic a tak to przynajmniej wiem czym jexdze

  4. #64
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał vixen Zobacz post
    Witam,
    Sprawa jest już rozwiązana ten oszust bez gadania oddał mi kasę, obserwuję ogłoszenia otomoto czy przypadkiem znów nie wystawił tego auta- stan igła. Przestrzegam wszystkich przed zakupem u Jarosława Woźniak ze Strzyżewa pod Sochaczewem- ten człowiek to zwykły oszust, który czycha na osoby mniej zorientowane w temacie...
    Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie posty w mojej sprawie
    Gratulacje! Jestem pełen podziwu dla Ciebie za wytrwałość - no i teraz bardziej uważaj przy kupnie swojego wymarzonego auta, bo niestety takich przypadków jest cale mnóstwo...

  5. #65
    Szymonik
    Gość

    Domyślnie

    Koleżanko vixen cieszy mnie pozytywny finał sprawy.Mam jednak pytanie - czy auto poszłaś kupować sama ? Nikt bardziej zorientowany nie był z tobą w celu oględzin ? Ja osobiście nie wyobrażam kupienia auta bez podniesienia go na podnośnik i przejechania testerem grubości lakieru (wystarczy zaopatrzyć się na necie lub sklepie samochodowym w najzwyklejszy miernik za 25 zł ) .Nie oczekuję oczywiście stanu fabrycznego i lakieru w oryginale w 100 %. Tutaj zwykła przestroga przed kupowaniem aut na słowo bo 95 na 100 sprzedających kłamie i wiem to bo ostatnio kupowaliśmy dla teścia Toyote i nawet prywatni właściciele najzwyczajniej w świecie kłamali i nagle codownie dowiadywali się,że np. wszystkie drzwi z prawej strony były malowane a dach wgniecony ...

  6. #66
    vixen
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście nie byłam sama, pojechał ze mna tata, który w swoim życiu miał juz kilka aut i oglądał je od spodu i wszystko wygladało ok, natomiast teraz wiem, że potrzebne jest bardziej wprawione oko, które odrazu wywęszy podstęp ze strony sprzedajacego. Przed zimą nie mam zamiaru nowego kupować, pomęczę starą renie moją a później napewno poproszę kogoś bardziej obeznanego w temacie.

  7. #67
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Koleżance vixen gratuluje załatwienia sprawy. Utarłaś mu ry*a. Pozdrawiam

  8. #68
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lukas_kamienna166
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Gummersbach
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 150CV "DISTINCTIVE" 2002r ;-)
    Postów
    53

    Domyślnie

    Uwaga na moją byłą powypadkowa 166 w czeronych skórach.Znowu pojawiła sie na allegro.
    Metaloplastyka Ślusarstwo Kaw-Met Bramy,Ogrodzenia,Balustrady www.kawmet.republika.pl

  9. #69
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukas_kamienna166 Zobacz post
    No tak.W zeszłym roku była moja.A tak długo na taka polowałem.Z ojcem dalej jestem na dystans z ta stłuczkę co mi zrobił.Jak sobie przypomnę tę historię do cały się gotuję ze złości.Cały czas poluję na taką i jest w Niemczech,ale cena zaporowa http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lslvm3qvrm3t,a kupiłbym taką jeszcze raz.
    Cena nie jest zaporowa. Po prostu tyle trzeba tam zapłacić za ładną utrzymana Alfę.

  10. #70
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lukas_kamienna166
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Gummersbach
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 150CV "DISTINCTIVE" 2002r ;-)
    Postów
    53

    Domyślnie

    Tak kolego zgadzam sie z toba,byle nie te przeklęte koszty rejestracji w polsce samochodów z silnikami o pojomności ponad 2000 cm3.
    Metaloplastyka Ślusarstwo Kaw-Met Bramy,Ogrodzenia,Balustrady www.kawmet.republika.pl

Podobne wątki

  1. Chip Box z allegro - UWAGA !!
    Utworzone przez GhostRider w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 132
    Ostatni post / autor: 17-03-2021, 08:45
  2. Uwaga na tą alfę z allegro - AR 166 !!!!
    Utworzone przez GrzesiuSiedlce w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 07-01-2012, 12:02
  3. Uwaga na tą alfę z allegro !!!!
    Utworzone przez GrzesiuSiedlce w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-12-2011, 23:21
  4. Głowice GTA z Allegro UWAGA!!!
    Utworzone przez Integralle w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-11-2009, 12:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory