Strona 33 z 41 PierwszyPierwszy ... 23242526272829303132333435363738394041 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 407

Temat: Gdyby nie Alfa Romeo to co???

  1. #321
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Szczucin
    Auto
    alfa156 2.4JTD10v 136Km;alfa147 1.9JTD 16v 140Km
    Postów
    6

    Domyślnie

    Lexus is pierwsza marka po Alfie Romeo pozdro

  2. #322
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Madzia bierz Lybre nawet się nie zastanawiaj. Świetne auto a w kombi to ślicznotka. Wyposażenie mają tak bogate że w swojej klasie i cenie powala inne auta.

    Gdyby nie Alfa Romeo to pewnie BMW (jeździłem za kierownicą zaraz po zdaniu prawka jak miałem 18lat całe lato kolegi starą czerwoną piątką z 96r. i moim zdaniem pozostał sentyment do tej marki z tamtych lat dlatego BMW) albo Peugeot 406 Coupe. Ale z tymi autami to nie realne bo ja od początku wiedziałem że to będzie Alfa Romeo. Kolejna też będzie Alfa

  3. #323
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Ja jakoś nie przywiązuję się do danej marki (przynajmniej tak było do tej pory ), i marka dla mnie jest raczej mało istotna - auto po prostu musi mi się podobać.
    Gdyby nie było Brery to bym celował prawdopodobnie w Peugeota RCZ. Brałem też pod uwagę Megane RS i Scirocco.

  4. #324
    jameshunt
    Gość

    Domyślnie

    Oj ciężkie pytanie, Alfę mam od wtorku a już widzę że jestem opętany tym samochodem, oczywiście kiedyś podchodziłem do sprawy stereotypowo, że to włoskie awaryjne dziadostwo, no cóż byłem motoryzacyjnie głupi. Wtedy padło na Astrę 1 w dieslu, nie powiem, pokochałem ten samochód i mi dobrze służył, ale po wypadku wiedziałem że padnie na alfę albo volvo s40 to pierwsze, padło na Alfę i widzę że jej sporo wybaczę, za ten szyk własnie, to piękne poczucie sportowego serca, za to że ten wóz nie ma być ekonomiczny czy praktyczny, on ma dawać rozkosz z jazdy, ma dawać to co dawały supersportowe samochody 30 lat temu, taki dowód klasy właściciela. Tak myślałem jakie marki mi się podobają obecnie i cóż, Audi chwilowo jest obrzydliwie popularne, BMW jest własnie takie zimne, czuć że to bardziej technologia niż pasja, Mercedesy nowe mi się nawet podobają, ale te na które mnie stać niezbyt. Do Opla mam sentyment wielki. Hmmm może by padło na Focusa, bo doceniam zaangażowanie Forda w sport, może by padło na Vectrę pierwszej generacji bo sylwetka jest względnie atrakcyjna, może na Rovera za brytyjskość marki
    Ogółem na dzień dzisiejszy coś czuję, że będę zmieniał Alfę na Alfę.
    PS: auto wybrałem sercem, jestem biednym studentem, nie żałuję, prowadzenie takiego wozu to jest przyjemność warta wielu wyrzeczeń. Idę się przejechać

  5. #325
    MichałGdy
    Gość

    Domyślnie

    Tylko i wyłącznie Audi
    Moje A6 nigdy mnie nie zawiodło...nawet przy przebiegu 600 tys
    żeby było śmiesznie to było 2.5 TDi....podobno mega wadliwe....
    a jeśli chodzi o alfe ? Niestety już po pierwszych 200 km się rozjechała ? :/ to jednak chyba nie jest mit, że alfa to awaryjne auto...może ja źle trafiłem. Pozdrawiam

  6. #326
    Użytkownik Romeo Avatar _tomek_
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    tychy
    Auto
    Mieczysław i Julia
    Postów
    550

    Domyślnie

    lancia delta II najchętniej z silnikiem 1.8

  7. #327
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9jtd 105KM 1998r
    Postów
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał MichałGdy Zobacz post
    Tylko i wyłącznie Audi
    Moje A6 nigdy mnie nie zawiodło...nawet przy przebiegu 600 tys
    żeby było śmiesznie to było 2.5 TDi....podobno mega wadliwe....
    a jeśli chodzi o alfe ? Niestety już po pierwszych 200 km się rozjechała ? :/ to jednak chyba nie jest mit, że alfa to awaryjne auto...może ja źle trafiłem. Pozdrawiam

    Auto jak każde inne, tymbardziej kupując używane nigdy do końca się nie przekonasz w jakim jest stanie Ja póki co po 25tys przejechanych kilometrach zawiodła mnie raz, w sylwestra padł czujnik prędkości obrotowej i kaplica, no ale tego nie przewidzisz kiedy padnie. Raz na własne życzenie zwlekałem z wymianą sprężyn i amortyzatorów i pod większym obciążeniem sprężyna nie wytrzymała.

    To już moje trzecie auto, a pierwsza Alfa Romeo. Miałem Tico, Calibrę, teraz 156 i póki co jest to najmniej awaryjne auto jakie posiadałem

    Co do tematu, to w tym przedziale cenowym 8-9k zł (wartość mojej 156tej) nie wiem czy jest jakieś inne godne polecenia auto...Może spróbowałbym się z Xantią od Citroena, testując to podobno boskie, pneumatyczne zawieszenie lub wróciłbym do Calibry z stajni opla z ostatniego roku produkcji i limitowanej wersji "Last Edition" z seryjnym pakietem stylizacyjnym, zawieszeniem Irmscher i jedynie z silnikiem 2.5 v6 170KM

  8. #328
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Korek
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Warszawa (Mokotów-Bródno)
    Auto
    Fiat Bravo 1.4 T-JET teraz Alfa Romeo 156 jtd jeszcze
    Postów
    232

    Domyślnie

    Albo lancia albo saab

  9. #329
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar zoms
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Lubliniec
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm 8V 159KM
    Postów
    37

    Domyślnie

    Gdyby nie Alfa to Opel Insignia (najlepiej OPC)

  10. #330
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzychu52
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    AR 156 1.9 JTD SW 2001 Październik Azurro Nuvola, Alfa Romeo 155 1.7 94
    Postów
    350

    Domyślnie

    Hmmm.... ja bym jezdził GOLFEM heh, oczywiście żart zastanawiałem się nad Roverem 75 ale AR wygrała.

Podobne wątki

  1. A gdyby tak włożyć busso do 159
    Utworzone przez rybakmj w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 30-01-2016, 17:10
  2. Gdyby ktoś by chciał podłączyć Boxa ...
    Utworzone przez rychuslu89 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 15:25
  3. Gdyby was ciekawiło
    Utworzone przez fiergloo w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-01-2010, 21:58
  4. Czy gdyby alfa była tak popularna jak ...
    Utworzone przez Majka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 09:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory