Za prostowanie jednej sztuki (minimalne uszkodzenie) , piaskowanie i malowanie całego zestawu - bo oryginalny lakier zaczął schodzi po poprzednich zimowych sezonach - zapłaciłem tylko 300 pln !! Najlepiej wydane 300 na czarnulkę .DD
Za prostowanie jednej sztuki (minimalne uszkodzenie) , piaskowanie i malowanie całego zestawu - bo oryginalny lakier zaczął schodzi po poprzednich zimowych sezonach - zapłaciłem tylko 300 pln !! Najlepiej wydane 300 na czarnulkę .DD
Marku - Colorex
http://www.colorex.pl/puph/puph.php?...280&height=800
Czyli taka operacja mogłaby mnie kosztowac do 1000zł plus jeszcze kupno opon... ojojoj... Nawet gdyby same felgi z piaskowaniem wyniosły mnie 800zł to za tę kase i tak dostene takie felgi bez zbędnych ceregieli. Tyle,ze po wypiaskowaniu bedą stare jak nowe... Co radzicie? :roll:
U mnie wyglądało to tak:
Fele + opony(prawie nowe) = 1400
Szkiełkowanie = 40 x 4 = 160
Lakierowanie proszkowe = 30 x 4 = 120
razem = 1680
UWAGA
Piaskowanie pozostawia głębokie ślady na aluminium co zwiększa koszty malowania, dlatego lepiej jest SZKIEŁKOWAĆ.
Po pierwsze zorientuj się w Twojej okolicy ile wołają za regeneracje felg.Napisał Tiga
To da Ci wstępne pojęcie o kosztach.
Koszt opon to około 800pln..
Powiem Ci, że rok temu miałem podobny dylemat. Trafiłem na allegro felgi z QV. Wzór na punkcie którego mam bzika. Koleś pisał, że jedna felga ma uszkodzony rant. Dałem za felgi 700 z przesyłką i okazało się, że rant to ma każda felga uszkodzony, a jedna ma zmasakrowany rant. Więc kolejne 350 na odnowe.
Tyle było plusa, że felgi były z oponami, choć mało wyszukanymi, bo jakieś Hankooki.
Przez lato dwie felgi pogiąłem, a dwie przednie opony wywaliłem do kosza przy zmianie na zimówki.
Teraz musze kupić 2 nowe opony i oddać felgi do prostowania.
Więc znowu spore koszta, ale zrobie to bo innego wzoru felg na swojej Alfie sobie nie wyobrażam.
W Twoim przypadku jest chyba o tyle prościej, że ten wzór dosyć często pojawia się na allegro, więc jak nie ten komplet to będzie inny.
Regeneracja felg poza sporym minusem jakim są koszta, ma jeden duży plus. Felgi będą wyglądały jak nówki sztuki i jak założysz na samochód to gęba się będzie sama cieszyć![]()
Ja bym powiedział że jest wręcz na odwrót. Pierwszy raz widzę na allegro felgi z tym wzoremNapisał rigobert
![]()
To chyba rzadko przeglądasz.Napisał BartekL
Ja gdy szukałem zeszłej zimy felg z QV nie mogłem ich trafić, za to powyższy wzór przewinął się kilkakrotnie.
Nawet teraz jest kilka kompletów identycznych lub z niemal identycznym wzorem.
Oto przykład
http://moto.allegro.pl/item287275274...49_5_4x98.html
a ja chce takie felgi : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4066927
Ma ktos na sprzedanie??
Są naprawde pięknie. Jesze bardziej rzadkie. Pierwszy raz widze ten wzór felg na czterech śrubach...
Pozdr. Tiga