Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: jaki alarm do starej alfy? :P

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Wink jaki alarm do starej alfy? :P

    po długich poszukiwaniach i dopytywaniach dowiedziałem się, że nie będę mógł używać alarmu fabrycznego, do którego nie posiadam pilota i nie będzie możliwe jego 'odtworzenie'

    pytam zatem znawców tematu, jaki alarm polecacie do jeszcze niepełnoletniej Gtv? wybór na rynku jest spory i można tak siedzieć i się zastanawiać i nic nie wybrać
    zasięg pilotów nie musi być porażający i sięgać kilometra, w końcu jakieś 5 metrów starczy, byle działało dobrze i robiło dużo larma jak ktoś się dobierze

    verdebiancorosso

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar micrus
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    jeździło się alfa romeo 33, silnik 1,7 boxer, jeździ się alfa romeo 146, silnik 1,4 ts
    Postów
    218

    Domyślnie

    Centurion Xabre, ja mam taki w swojej, jak jest dobrze podłączony działa wyśmienicie (sam przerabiałem cały, bo poprzedni właściciel spartoczył robotę )

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar GrzesiuŻar
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    156 SW 2.5 V6 2002/03 192KM
    Postów
    1,250

    Domyślnie

    Alarm do Alfy... hmmm? Widziałeś kiedyś złodzieja, który mowił: słuchaj stary stała tam taka zajebi** GTV'ka, łupniemy ją szybko i szybko się sprzeda... (sorki za OT. musiałem.. )

    Jak masz dobrego elektryka to każdy wynalazek a allegro podłączy, jak partacza to każdy spartoli. Na pewno odradzam zabawki z tymi pilotami, co dzwonią i wskazują co się dzieje w aucie - można oszaleć - znajomy to zamontował...
    AR 146ti 2.0 16v '96
    AR 155 1.8 16v '97+ podtlenek LPG
    AR 155 2.0 16v '95
    AR 156 SW 2.4 JTD '01 - biała perła
    AR 156 SW 2.5 V6 192KM '02 + podtlenek LPG

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    obym nigdy nie słyszał i nie doświadczył

    te 'zabawki' z pilotami z wyświetlaczami LCD kuszą ceną, ale im więcej bajerów, to więcej powodów, by się popsuć wspomniany wyżej Centurion ma taki pilot z powiadamianiem, ale bez wyświetlacza
    szukam czegoś z możliwością otwierania bagażnika z pilota i chętnie podłączyłbym to tak, by na włączonym zapłonie działało, bo jak wiadomo w Gtv nie da się otworzyć kufra na pracującym silniku chyba, że ma się drugi klucz

    verdebiancorosso

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar micrus
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    jeździło się alfa romeo 33, silnik 1,7 boxer, jeździ się alfa romeo 146, silnik 1,4 ts
    Postów
    218

    Domyślnie

    no można by zamontować siłowniczek do klapy (taki działający w jedną stronę i 7 kg uciągu) razem z okablowaniem i potrzebnymi rzeczami do montażu na alledrogo można wyrwać za 50 zł z przesyłką. A co do alarmu można się zastanowić po prostu nad sterownikiem zamka centralnego z pilocika (plus wyjście na bagażnik) a do tego można jakieś szmery bajery dorzucić (odcięcia dopływu paliwa + syrena + czujnik uderzeniowy i wiele innych) tak że jeżeli masz zamiar montować alarm, bez jakiś lepszych bajerów to można coś złożyć za 150-200 zł oczywiście licząc z siłownikiem do klapy bagażnika. Tylko żeby ktoś umiał to dobrze podpiąć, albo samemu się pobawić. Jakby co mogę coś podpowiedzieć na PW
    Ostatnio edytowane przez micrus ; 02-12-2011 o 15:07

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    siłownika nie trzeba, bo bagażnik jest elektrycznie otwierany, ale ma blokadę po włączeniu zapłonu, więc i tak trzeba zgasić silnik

    verdebiancorosso

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar micrus
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    jeździło się alfa romeo 33, silnik 1,7 boxer, jeździ się alfa romeo 146, silnik 1,4 ts
    Postów
    218

    Domyślnie

    aha to nie wiedziałem myślałem że jest tak samo jak w 145 ale na pewno da się zrobić obejście tylko trzeba widzieć gdzie pogrzebać

  8. #8
    JABBY
    Gość

    Domyślnie

    Witam ja do swojej 155 kupiłem na allegro zestaw za 60zł (alarm,syrena,odcięcie pompy,czujnik wstrząsu) i jestem zadowolony
    Metalowe piloty,dobry zasięg czyli dobry za małą kase i rozpiska do konkretnego autka dosyła

    ---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

    Witam ja do swojej 155 kupiłem na allegro zestaw za 60zł (alarm,syrena,odcięcie pompy,czujnik wstrząsu) i jestem zadowolony
    Metalowe piloty,dobry zasięg czyli dobry za małą kase i rozpiska do konkretnego autka dosyła http://moto.allegro.pl/alarm-samocho...970012560.html

Podobne wątki

  1. Jaki polecacie nieoryginalny alarm?
    Utworzone przez blandor w dziale 166
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 21-07-2017, 14:20
  2. Jaki alarm wybrać?
    Utworzone przez alfolaik w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 06:15
  3. Jaki alarm do AR 156
    Utworzone przez Kimod w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 17:10
  4. ALARM DO ALFY 147
    Utworzone przez KaKa w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-11-2008, 17:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory