Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Czy płacicie swoje mandaty

  1. #1
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie Czy płacicie swoje mandaty

    Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem założenia takiego tematu.

    Sprawą oczywistą jest, że od czasu do czasu, a to złapie nas drogówka, a to jakieś ładne foto zostanie nam zrobione, a to rozmawiamy stojąc w korku przez telefon, a obok w aucie tajniacy.. (ja tak miałem :mrgreen: )

    I dostajemy 50, 100 czy 500.. I co dalej :?: Płacicie grzecznie na poczcie, czy kombinujecie, unikacie, a w szufladzie stosik kwitków.. Co robicie :?:

    Chodzi mi konkretnie o sytuację, gdy już mandat dostaliśmy. Nie chodzi mi o opisywanie w jaki sposób przegadaliśmy Pana Władzę 8)

  2. #2
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Ja rzetelnie płacę.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  3. #3
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    ja płace mandaty nie chcę mieć pozniej problemow bo zapłacic prędzej czy pozniej i tak musisz
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  4. #4
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie płacę i po jakiś 3 miesiącach sami ściągają mi z konta z groszowymi odsetkami.
    Moim zdaniem jest to wygodny sposób płacenia mandatów.
    Pozdrawiam.

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    ja miesiąc temu dostałem pierwszy raz w życiu mandat (prawo jazdy mam już 4 lata) więc zapłaciłem go nie przekraczając 10 dni
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  6. #6
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Ja nie place bo mam brata w drogowce A tak nawiasem to jak juz dostane to place z bolem serca bo i tak to cie nie ominie.Pare mandatow mi sie przedawnilo i krotko mowiac mi sie udalo,ale nie licze juz na to.Lepiej zaplacic i miec spokoj.Kiedys jak bralem kredyt na Alfunie to musialem latac i zalatwiac w urzedzie skarbowym bo wisialy mi mandaty i niechcieli mi dac.Wiec jak widac to sie nie oplaca.

  7. #7
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    place tak rzadko, ze nie wiem. Poprzedni mandat (ze 3 lata temu), zaplacilem chyba po 3 miesiacach. Teram wisi mi kolejny od stycznia. A najlepiej - jezdzic sprytnie zgodnie z przepisami i mandatow nie lapac

  8. #8
    serj
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli policjanta nie wzruszają męskie łzy i już wypisze mandat to jednak powinno się płacić. Ja dostałem i zapłaciłem- efekt taki, że wiem gdzie nie wolno wyprzedzać ;]

  9. #9
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał adasco
    (...)A najlepiej - jezdzic sprytnie zgodnie z przepisami i mandatow nie lapac (...)
    Jeździć sprytnie zgodnie z przepisami... ciekawe. Myślałem że to się wyklucza :mrgreen:
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  10. #10
    dzumka
    Gość

    Domyślnie

    Ja swój pierwszy zapłaciłem, lecz później stałem się wygodny i czekam aż sami sobie ściągną.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory