Witam,

mój ojciec jest plastykiem, tworzy na cały świat od wielu wielu lat. Jego obrazy mają Bushowie, są w Królewskiej Galerii w Londynie itd.. Kupują je wszyscy- celebryci, politycy jak i zwykli zjadacze chleba.

Ostatnio podsunąłem mu nową tematykę. Jest znany głównie ze sztuki uśmiechniętej, w której występują różne -komiczne- ptaki, koty i inne stworzenia. Tym razem po kucharzach, browarnikach, kamerdynerach, stańczykach, klozetowcach i wielu wielu innych... wpadliśmy na pomysł automobilistów! Automobilistów w jedynej, słusznej, klasycznej marce - Alfie!

Czy byliby chętni na obrazki/obrazy, które przedstawiałyby zabawne stworzenia w klasycznych alfach? Byłyby to pewnie rozmaite modele z wczesnych lat marki, lecz zdecydowanie rozpoznawalne, zabawne, nieco szalone a także i dystyngowane. Świetna ozdoba salonu, garażu, kuchni, sypialni, pokoju, biura itd...

Koszt startowałby od około 150zł za mały format w górę, nawet na indywidualne zamówienie. Każdy obraz naturalnie byłby unikalny, olej na pilśni lub na płótnie. Możliwość oprawy na preferencyjnych warunkach.


Temat zakładam z powodu, że tematyka prac jest zdecydowanie ukierunkowana w stronę Alfisti... gdyby nie byłoby na to chętnych, nie ma sensu tworzyć takiej serii, gdyż będzie ciężko zbywalna.

Przykłady "Ptaków Cudaków", które by mogły być jednymi z szoferów pięknych, stylowych Alf:




Albo i Koty





Powyższe przykłady to pierwsze z brzegu. Nie mam dostępu do archiwum na prawdę ciekawych prac... ale co tu dużo gadać. Czyż nie byłby to oryginalny gadżet?