Strona 13 z 67 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 668

Temat: Ile wyciągnie Twoja Alfa?

  1. #121
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daevit
    Cytat Napisał PietereQ
    "It's much more fun to drive fast car slowly than to drive slow car fast" Depnąc do oporu na kilkudziesięciokilometrowej prostej to żadne cuore sportivo, ale tor, górskie serpentyny, i kultura za kólkiem, that's what I'm talking about baby :mrgreen:
    PietereQ czy czytałes temat? "ILE WYCIąGNIE TWOJA ALFA ?"
    Jeśli było by "ILE WCHODZISZ W 90 STPNIOWY ZAKRęT?" to napisałbym co inego.
    Jesli chodzi o ścisłość to te 260 miałem po ok 6 km.
    Ale oczywiście jeśli brakuje Ci zakrętów i bedziesz w Gdańsku to zapraszam na Słowackiego, tam jest co pokazać. Toru niestety nie mamy.

    pozdrowionka
    Czytałem i dla wiadomości dałem swoją odpowiedz kilka stron wcześniej zresztą adekwatną do tego tematu, który moim zdaniem przypomina brandzlowanie sie nastolatów gdy mówią ile to nie wyciąga fura ich tatusia. A opisywane są tutaj nieodpowiedzialne i debilne sytuacje wśród ruchu samochodowego i mogę wyraźić chyba swoją opinię nie? :wink: Do Gdańska bardzo chętnie, zobaczyć starówkę, pogadać, ale żeby się zabić na ulicy to w Poznaniu mam pod dostatkiem ulic. Nie wiem czy jakoś opatrznie zrozumiałeś ten tor, chodziło mi że w takich sytuacjach alfa czuje się jak ryba w wodzie.
    1984 GTV6 3.2 24V

  2. #122
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Brera 3.2 JTS Q4, Stelvio 2.0 Q4
    Postów
    60

    Domyślnie

    PietereQ czy na zdrowy rozsądek myślisz że jeżdże 260 pomiędzy samochodami?
    Nie wiem czy w swoim życiu jechałeś 260 km/h i nie wiem czy wiesz żeby tyle pojechać droga musi być niemalże pusta, żadnych przeszkód. I nie jest to "brandzlowanie nastolatów", to jest poprostu sprawdzenie swojego samochodu. Może poprostu jesteś najzwyczajniej w świecie zazdrosny i nic poza tym. Pewnie masz prawo jazdy od 2 lat i myślisz że się w życiu najeździłeś i jeszcze w dodatku samochodem tatusia, hihi. :wink:

    Z drugiej strony masz trochę racji, co chwila słychać ze ktoś wjechał w przystanek, albo cos takiego. Ale wierz mi, mały wyścig przez miasto pozwala się odstresować i daje frajdę.
    I nie pisz zaraz że to katowanie samochodów, wręcz przeciwnie czasami samochód musi pochodzić na wysokich obrotach.
    Daevit Alfa Pomorze
    forum.alfapomorze.pl

  3. #123
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daevit
    I nie pisz zaraz że to katowanie samochodów, wręcz przeciwnie czasami samochód musi pochodzić na wysokich obrotach.
    Na lądzie poruszałem się z większymi prędkościami :wink: A dla Twojej informacji na moją alfę zapracowałem sobie sam co mi sprawia wielką satysfakcję, trwało to bardzo długo ale się opłaciło. Nie odnosiłem się to do konkretnej wypowiedzi ale raczej do ogółu, i ten temat nie różni się niczym innyn takich z onetu. A zazdorość... skąd takie podejżenia :mrgreen: , wystarcza mi moje cherlawe, dobrze wybalansowene rwd, którym jadąc mozna pokonywać zakręty ze znacznie większymi prędkościami niz w przypadku nowoczesnych "plastików". Aa prawko mam od 4 lat i nie uważam że się nie najeździłem, a poza tym co ma piernik do wiatraka czy wraz ze wzrostem stażu drzewa stają sie bardziej gumowe?
    PS. Jeżeli ktoś wierzy w licznikowe kilometry to gratluję optymizmu :mrgreen: W takim wypadku macie jedne z najszybszych alf na świecie. :!:
    Pozdro & peace :mrgreen:

    Cytat Napisał Daevit
    I nie pisz zaraz że to katowanie samochodów, wręcz przeciwnie czasami samochód musi pochodzić na wysokich obrotach.
    No to to jasna sprawa :mrgreen:
    1984 GTV6 3.2 24V

  4. #124
    Piotrek 147
    Gość

    Domyślnie

    chłopaki wyluzujcie...

    często jeździmy z dawidem po mieście i naprawde kiedy można to zdaża sie przekraczać prędkość ale wszystko w granicach rozsądku... takze nie wiem po co ten spór...
    Alfa chyba stworzona jest do wyższych obrotów niż auta "zachodnie" dlatego tez czasem trzeba "przeczyścić tłumik "

    pozdrawiam serdecznie...

  5. #125
    rysiu145
    Gość

    Domyślnie

    ja swoja najszybciej okolo 230 KM/H jechalem a najszybciej to 280KM/H audi V8 4.2L

  6. #126
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Brera 3.2 JTS Q4, Stelvio 2.0 Q4
    Postów
    60

    Domyślnie

    PieterQ, dawaj na nasz Zlot i wypijemy browara, albo więcej i wtedy będzie Peace, hihi.
    Nie miałem zamiaru nikogo obrażać czy coś takiego, ale niestety słowa moga byc zrozumiane na kilka sposobów i wtedy sa sytacje że Ty próbujesz dopiec mi, a ja Tobie. Bez sensu kolego.
    Staż posiadania prawa jazdy pozwala w jakis sposób wyobrazic sobie Twoje umiejętności na drodze, zrozumienie innych kierowców i czasami myślenia za nich.
    Od kilku lat robię osobówka ok 6-10 tys. miesięcznie i wierz mi, wiem jak ludzie potrafią jeździć.... i tu może zakończę tego posta, tym optymistycznym akcentem.

    Zamykamy temat, oki?
    Daevit Alfa Pomorze
    forum.alfapomorze.pl

  7. #127
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Jak w temacie
    220 km/h potwierdzone przez pana w białej czapce który pomigał mi czerwono-niebieskimi światełkami i kazał się zatrzymać ."Autostrada" Wrocław - Katowice
    Zrobił wielkie oczy jak się dowiedział że to ma tylko 1.7 pojemności :mrgreen:

  8. #128
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał AR_33
    Jak w temacie
    220 km/h potwierdzone przez pana w białej czapce który pomigał mi czerwono-niebieskimi światełkami i kazał się zatrzymać ."Autostrada" Wrocław - Katowice
    Zrobił wielkie oczy jak się dowiedział że to ma tylko 1.7 pojemności :mrgreen:
    ze tez Ci prawka nie zabrali jaki mandacik?

  9. #129
    rysiu145
    Gość

    Domyślnie

    AR_33 no to ladnie zaszalales
    Tuti spoko dogonimy go :mrgreen:

  10. #130
    sarniak11
    Gość

    Domyślnie

    Witam !! Obwodniaca nowa sól -nowe miasteczko, 2 osoby na pokładzie, licznik domkniet 240

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 22:39
  2. [145] ile Twoja pal??
    Utworzone przez kamilsitek1983 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 00:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory