Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Kodowanie klucza polecane serwisy na warmińsko-mazurskim

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kamiltj
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Danowo
    Auto
    alfa romeo 147
    Postów
    50

    Domyślnie Kodowanie klucza polecane serwisy na warmińsko-mazurskim

    CZY KTOŚ JUŻ KODOWAŁ KLUCZYK W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM? POSIADAM KARTĘ KODOWĄ POSIADAM ALFE ROMEO 147 T.S 1.6 120KM 88kW KLUCZYK SKŁADA SIĘ Z 3 GUZIKÓW NA KLUCZY (GROT JEST NR 2EP A Z DRUGIEJ STRONY NR A602 PROSIŁ BYM O SPRAWDZONY SERWIS I JAKI KOSZT BYŁ TEJ USŁUGI Z GÓRY PRZEPRASZAM JEŚLI POST JUZ JEST I JEŚLI UMIEŚCIŁEM GO NIE TAM GDZIE TRZEBA. JA MAM SIEDZIBE NIEDALEKO UROCZEGO MIASTA PISZ . I MAŁE PYTANKO CZY DO MOJEGO KLUCZA JEST POTRZEBNY 2 KOD? BO COŚ CZYTAŁEM ŻE SĄ KLUCZĘ ŻE WYSTARCZY KOD Z KARTY KODOWEJ 5CYFR I ŻE SĄ KLUCZE NA 2 KODY JEDEN Z KARTY KODOWEJ A DRUGI Z SERWISU ŻE COŚ NA PODSTAWIE NUMERU VIN CZY JAKOŚ TAK POMOCY KOLEDZY

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar brill7
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Błonie
    Auto
    Alfa Romeo Centocinquantasei in colore blu vela metallizzato 1970 centimetri cubici
    Postów
    155

    Domyślnie

    nie potrzebujesz "dobrego" bo w każdym to ogarną. to nie jest jakieś wielce trudne. max godzinka czekania. 2ep oznacza jakby drugi model. co do kodu to jeden to ALFACODE i tym odpalisz Alfę swoją gdy wyskoczy ci marchewa. drugi kod to kod kluczyka i składa się z 6 cyfr. znajdą go szybko po VIN. koszt jaki poniosłem to:
    - odnalezienie ALFACODE ok 200pln
    - kodowanie ok 200pln

    cen dokładnie nie pamiętam bo było to pół roku temu więc mogę się lekko mylić. ja swoją naprawiałem w ASO w Wawie więc ceny też mogą być inne

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kamiltj
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Danowo
    Auto
    alfa romeo 147
    Postów
    50

    Domyślnie

    za 400zł to ja będę miał fajny alarm z montażem http://allegro.pl/alarm-samochodowy-...102143062.html i co wy o tym myslicie? działa to tak jak pisza? a jeszcze jedno kolego brill7 posiadam te książki serwisowe komplet tam nie ma zapisanego gdzies tego 2 kodu?
    Ostatnio edytowane przez kamiltj ; 19-03-2013 o 09:07

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Zakodować Ci może ktoś z forum z okolicy kto posiada FES'a pełnego na kompie i kabel.. bo to żadna filozofia.. parę kliknięć na kompie a potem jedno kliknięcie przycisku na pilocie i z głowy..

    Ale AlfaCode musisz mieć jeśli nie masz to ten wydatek trzeba ponieść, otrzymać go i zapomnieć poprostu.. bo to jest jak to się mówi "Must Have!" ..

    Po nr. vin Alfacode w ASO dostaniesz na wydruku.. czas oczekiwania 1 dzień i koszt 200-260zł..

    Co do kodowania niewiem co to za wymysł z dwoma kodami? w 147 trzeba mieć tylko Alfacode od swojego auta 5 cyfrowy bodajże i to jest jedyny kod.. żadnego dodatkowego do kluczyka nie trzeba mieć..

    A co do fajnego alarmu to co Ci po nim ? kolejny breloczek do noszenia przy kluczach Ci potrzebny ? i kolejny zestaw kabli żeby było więcej elektroniki ? Tak to naprawisz fabryczny i masz jeden działajacy pilot..

    A jesteś pewny że Twój klucz się tylko rozkodował ? a nie jest popsuty ?
    Ostatnio edytowane przez wheelerwasp02 ; 19-03-2013 o 09:18
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar paczek.gsm
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Suwalki
    Auto
    156 SW 1.9 JTD
    Postów
    329

    Domyślnie

    Na początek sprawdzić baterie - Podstawa ! A następnie mikrowłaczniki na pilocie.Miga lampka kiedy wciskasz klawisze ? Później myśleć o kodowaniu.
    Moje aukcje allegro :

    http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1108283

    Dla forumowiczów rabaty

  6. #6
    Użytkownik Ogier Avatar brill7
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Błonie
    Auto
    Alfa Romeo Centocinquantasei in colore blu vela metallizzato 1970 centimetri cubici
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamiltj Zobacz post
    za 400zł to ja będę miał fajny alarm z montażem http://allegro.pl/alarm-samochodowy-...102143062.html i co wy o tym myslicie? działa to tak jak pisza? a jeszcze jedno kolego brill7 posiadam te książki serwisowe komplet tam nie ma zapisanego gdzies tego 2 kodu?
    niezły bajer z tym alarmem. wiesz jak mówią: nie kradną Alf bo boją się że im się rozkraczy podczas ucieczki
    co do alarmu to ja mam założony przez znajomego. fabryczny nawet spece z ASO nie potrafili zrobić. jak dobrze pamiętam to mówili coś że tylko w fabryce mogliby to naprawić. czy kod jest w książce? tego nie wiem bo sam tej książki nie posiadam. wydaje mi się że kody były na oddzielnych kartach.

    serwis masz w uroczym mieście Elblągu i w Olsztynie. http://dealerzy.alfaromeo.pl/alfa-romeo

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kamiltj
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Danowo
    Auto
    alfa romeo 147
    Postów
    50

    Domyślnie

    powiem wam tak przejzałem całe forum alfacholicy neta i co i nic jedni mówią że 2 kody jeden z karty kodowej 5cyfr który posiadam i że 2 z aso który jest z z nr vin. baterie wymieniłem dioda mruga to chyba wysyła sygnał posiadam program alfaobd ale nie łączy mi się nim poprzez kabel elm327 1.4 bo chyba ma za mało portów bo do 15 a w fes jest więcej i łączy mi się na 18 dziwna sprawa no ale nic dzwoniłem do ełku tam programują klucze i tez coś mówił o 2 kodach że mogą być a jesli nie bedzie to koszt 120zł a i co do breloczków fakt nie chciał bym mieć kolejnego no ale jak bym miał wybierać pomiędzy jak to koledzy na forum pisali od 700zł do 1100zł to wybieram 300zł i dodatkowy pilot

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    co do polecanego warsztatu z Twojego województwa, to napisz na forach regionalnych, w odpowiednim dziale, na pewno zainteresowani szybciej dotrą do tematu i będą mogli Ci pomóc

  9. #9
    Alfa147led:)
    Gość

    Domyślnie

    Mam takie pytanko powiedźcie mi gdzie mogę zakodować kluczyk od 147 do 147 bo mam 2 z Pilotem a otwieram z kluczyka bo zgubiłem ten z Pilotem NIEstety a od innej mam właśnie 2 z pilotem można coś z tym zrobić???POMOCY....Jestem Z Dolnośląskiego Wrocław-Milicz..

  10. #10
    Użytkownik Ogier Avatar brill7
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Błonie
    Auto
    Alfa Romeo Centocinquantasei in colore blu vela metallizzato 1970 centimetri cubici
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfa147led:) Zobacz post
    Mam takie pytanko powiedźcie mi gdzie mogę zakodować kluczyk od 147 do 147 bo mam 2 z Pilotem a otwieram z kluczyka bo zgubiłem ten z Pilotem NIEstety a od innej mam właśnie 2 z pilotem można coś z tym zrobić???POMOCY....Jestem Z Dolnośląskiego Wrocław-Milicz..
    albo w aso [link powyżej] albo zapytaj kogoś na forum regionalnym. na pewno ktoś ci pomoże.

Podobne wątki

  1. kodowanie klucza
    Utworzone przez Dominika1 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-07-2015, 09:01
  2. Kalisz - polecane serwisy Alfy
    Utworzone przez Bassotronic w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-05-2015, 21:13
  3. [Giulietta] polecane serwisy poznań czy szczecin co wybrać
    Utworzone przez rozewo w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-09-2014, 18:05
  4. Serwisy polecane i takie które lepiej omijać...
    Utworzone przez Lutraki w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2012, 20:58
  5. kodowanie klucza
    Utworzone przez borsuk2306 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2011, 20:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory