Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1381
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Ale taka opinia to domena ortodoksów oni sami sobie zaprzeczają

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Tyle, że w tak paskudnym wnętrzu nie mógłbym wysiedzieć, kiedyś Clarkson się nawet z tego kokpitu nabijał.
    Bo jest tragiczne, wykonanie klasę jak nie dwie niżej od Brery ale w tym budżecie coś za coś nie można mieć wszystkiego, a ja jednak stawiam osiągi i prowadzenie wyżej od jakości wnętrza bo nie jaram się macaniem plasticzków ;]
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 29-10-2019 o 20:07

  2. #1382
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    237

    Domyślnie

    pływak Brera nie odniosła sukcesu z tego samego powodu co GT czyli brak napędu na tył. A oba modele miały skrojoną pod to stylistykę.

  3. #1383
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Bądźmy szczerzy Megane, ta sama liga co słynne B8.

  4. #1384
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Powiedział bym, ze nawet niżej. Ta sama liga co B8 to Talisman, Meganka stoi w szeregu koło Golfa czy Octavii. Wiec to jeszcze większe upokorzenie dla moich wcześniejszych aut

  5. #1385
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    [QUOTE=carramba;2197182]
    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Ja majac paska b8 zostawilem w serwisie na dystansie 150kkm jakies 0,00 pln


    A potem zaczął palić tyle samo oleju co paliwa i nie było sensu tego gówna remontować i teraz dumnie stoi na podwórku i robi za kurnik. Jak większość passatów.
    Zamienilem na nowego touarega. Passat do 150kkm nie wzial ani grama oleju. Tylko wymiany na przegladach co ok 30kkm.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #1386
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBi 235KM '11r
    Postów
    451

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Jak ma się zmienić mentalność skoro sami miłośnicy się chwalą, ze będą musieli włożyć 10-15K zł w 20 letnie auto?
    A z innym, 20 letnim modelem segmentu E byłoby inaczej jak chce się robić porządnie a nie drut? Już to widzę jak wszystkie 20 letnie E39, S80 czy A6 jeżdżą bez wkładu

  7. #1387
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Ale każde pełnoletnie premium ma u rozsądnego człowieka podobną opinię. Ile ja to razy słyszałem jakiego premjuma bym w cenie Reno kupił i jaki ja to głupi jestem, ze tyle na meganke wydałem. Za te kasę mogłem mieć bemke pjontke albo Merca eklase Dlatego pisałem, ze czasem lepiej mieć mniej premium ale być szczęśliwszym

  8. #1388
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    W208 2.3
    Postów
    121

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Ale każde pełnoletnie premium ma u rozsądnego człowieka podobną opinię. Ile ja to razy słyszałem jakiego premjuma bym w cenie Reno kupił i jaki ja to głupi jestem, ze tyle na meganke wydałem. Za te kasę mogłem mieć bemke pjontke albo Merca eklase Dlatego pisałem, ze czasem lepiej mieć mniej premium ale być szczęśliwszym
    A jaką to ma opinie pełnoletnie premium u każdego rozsądnego człowieka?

  9. #1389
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Ano taką, że jak kupisz 20 letnią S klasę czy 20 letnią A8 to będziesz płacił i płakał przy naprawach. W topowe wersje zawsze pcha się najwięcej nowinek, które po dwóch dekadach niekoniecznie będą bezawaryjne. Nie bez powodu ceny topowych modeli lecą na pysk szybciej niż klas niżej. Masz CLK to pewnie doskonale wiesz, ze W209 na rynku wtórnym potrafi być droższe od sławnego W220 mimo, że w salonie ten drugi kosztował sporoooo więcej.

  10. #1390
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Nie no to ze Megane 3 RS jest znakomite nie wątpie, w końcu rekordy na Nurburgring nie wziely sie znikąd No ja po Julci bym tez nie plakal, bo bym jej nie oddal haha ;D

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory