Strona 15 z 445 PierwszyPierwszy ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #141
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    "Czy słynny passat w tedeiku pod remiza to też nie jest czasem wymyślone przez zazdrosnikow?"

  2. #142
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Dopóki nie przekona się potencjalnych klientów, że awaryjność jest już tylko przykrym wspomnieniem
    Dobre, naprawdę dobre.

  3. #143
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał :-) Zobacz post
    Czy ktoś kto tu się wypowiada jeździł marką premium? Nie mówię tutaj o VW bo to też nie jest premium. Przesiadłem się z audi a4 B8 na giuliette i naprawdę żałuję. Jest różnica i to masakryczna na korzyść audi. Choćby ten nieszczęsny podłokietnik przymontowany do siedzenia... I tak bym mógł wymieniać i wymieniać o głośnej skrzyni biegów już nie wspomnę.
    Trzeba było przesiąść się z A3 - wtedy miałbyś o czym pisać. Przed zakupem Giulietty jeździłem A3 - nie urwało mi niczego.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Jeszcze apropo tych salonów, które winicie za brak sprzedaży. Passata B8 kupiłem przez internet, żona kupiła tiguana przez internet, a ja wymieniłem passata po prawie 3 latach na nowego touarega tez przez internet. Z salonem i tzw handlowcem nie chce mieć doczynienia. Jadę tam tylko odebrać samochód. Tesla nie ma salonów i sprzedaje się świetnie przez internet. Porównajcie sobie strony VAG, BMW, MERCEDESA do AR czy co gorsze fiata. Cały FCA kompletnie nie rozumie świata w jakim się znalazł. Przestarzałe produkty, podejście do sprzedaży, klienta, potrzeb itd. A gdzie nowe trendy w których już niemieckie firmy się zakorzeniły jak carsharing. Historyczne obecnie najmniej młodych ludzi robi prawo jazdy, bo samochód kojarzy im się z kosztami, brakiem miejsca do zaparkowania, uciążliwością oraz ekologia. A wy mówicie o jakichś emocjach. Nikt tego obecnie nie rozumie. Dlatego AR zostanie zlikwidowane w ciągu paru lat, bo żaden normalny inwestor nie pozwoli się tak dymac na kasę bez przerwy.

    A dupa cię ciągle nie boli? Ja wiem, że trolujesz, pewnie kolejny stały prowokator pod kolejnym nickiem, ale nie szkoda ci czasu? Bo normalny człowiek, nawet zadowolony z VW, nie trolowałby bez sensu na forum innej marki - taki tylko którego boli głowa albo dupa. Napisz jeszcze do admina, że jesteś obrażany a będę miał pewność kto się urywa pod twoim nickiem.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  4. #144
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    W208 2.3
    Postów
    121

    Domyślnie

    Marnujecie się chłopaki tu na forum.Wysmażcie analizę z prezentacjami itp dla FCA w temacie planu restrukturyzacji AR/Maserati.A może trafi Wam się robota u nich ;-)

  5. #145
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał :-) Zobacz post
    Czy ktoś kto tu się wypowiada jeździł marką premium? Nie mówię tutaj o VW bo to też nie jest premium. Przesiadłem się z audi a4 B8 na giuliette i naprawdę żałuję. Jest różnica i to masakryczna na korzyść audi. Choćby ten nieszczęsny podłokietnik przymontowany do siedzenia... I tak bym mógł wymieniać i wymieniać o głośnej skrzyni biegów już nie wspomnę.
    Ale wiesz,że porównujesz auta z dwóch róznych segmentów ?

  6. #146
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,470

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    Trzeba było przesiąść się z A3 - wtedy miałbyś o czym pisać. Przed zakupem Giulietty jeździłem A3 - nie urwało mi niczego.
    Dokładnie

    Cytat Napisał Emil Zobacz post
    Marnujecie się chłopaki tu na forum.Wysmażcie analizę z prezentacjami itp dla FCA w temacie planu restrukturyzacji AR/Maserati.A może trafi Wam się robota u nich ;-)
    Co ty tam chyba pracują sami nihiliści
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  7. #147
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    slask
    Auto
    Giuletta
    Postów
    95

    Domyślnie

    Miałem również Alfe 147 polifta i na tamte czasy był to najpiękniejszy samochód. Teraz niestety jest dużo ładniejszych od Giulietty. Alfa niestety została z tyłu i z przykrością muszę to stwierdzić. Nie jestem żadnym trolem wróciłem do Alfy po latach i jestem fanem włoskiej motoryzacji. Ps wieśwagena bym nigdy nie kupił z widłami na masce jeździć...

  8. #148
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał :-) Zobacz post
    Miałem również Alfe 147 polifta i na tamte czasy był to najpiękniejszy samochód. Teraz niestety jest dużo ładniejszych od Giulietty. Alfa niestety została z tyłu i z przykrością muszę to stwierdzić. Nie jestem żadnym trolem wróciłem do Alfy po latach i jestem fanem włoskiej motoryzacji. Ps wieśwagena bym nigdy nie kupił z widłami na masce jeździć...
    Wydaje mi się, że mówiąc o trollu, koledzy mieli na myśli użytkownika Spk vel cyfrowe zegary, a nie Ciebie

  9. #149
    Użytkownik Świeżak Avatar azi
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    159 1.9 16V JTDm
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał :-) Zobacz post
    Teraz niestety jest dużo ładniejszych od Giulietty.
    Giulietta była OK jak na 2010 rok, względnie jeszcze do 2013, ale obecnie już bardzo trąci myszką i dziwię się, że w ogóle znajdują się jeszcze na nią klienci skoro cena nie jest wcale jakaś okazyjna. Jedna jednostka benzynowa i same diesle, a w wersji Veloce mamy tylko klekota. Kto miałby być chętny na zakup czegoś takiego, ja pierdzielę.

  10. #150
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Co najwyżej zmodyfikowane. Z resztą Giulietta powstała na płycie C-Evo, która jak sama nazwa wskazuje, była rozwinięciem płyty z Fiata Bravo.
    Co prawda nie wnosi to wiele do tematu ale gwoli ścisłości muszę uzupełnić:
    Bravo 2 powstało na Fiat C -platform która swe początki miała w gamie Bravo, Brava, Marea, Multipla, jej kolejną generacją było Type Two czyli AR 156, 147, GT i chyba jeszcze Lancia, z kolei jej rozwinięciem kolejna generacja czyli Stilo, Bravo 2 i Lancia Delta.
    Giulietta natomiast to platforma w która wpompowano sporo milionów i nazywa się Compact Platform, często nazywana c-evo lub c- wide dla większych pojazdów ( 4x4?).
    Ok z pewnością coś czerpała ze swojej poprzedniczki choć większość założeń technologicznych zarówno w przedniej jak i tylnej części jest zupełnie różnych - np przystosowana do 4x4. Jest jednak odrębnym bytem i nie można mówić o współdzieleniu Bravo z Giuliettą.
    Ostatnio edytowane przez hagi ; 03-08-2019 o 23:12

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory