Strona 22 z 445 PierwszyPierwszy ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #211
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    slask
    Auto
    Giuletta
    Postów
    95

    Domyślnie

    W przyszłym roku ma wejść nowa Giulietta więc może się coś ruszy)))

  2. #212
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 Q-TRONIC FWD
    Postów
    244

    Domyślnie

    Przed Giulią i Stelvio też wszyscy wieszczyli, że ruszy xD

    Nie ruszy, bo najprawdopodobniej Giulietta będzie kolejnym może i ładnym ale niepraktycznym cacuszkiem za chore pieniądze. Dodajmy do tego ch............ finansowanie, podłą renomę marki i choroby wieku dziecięcego i większość umiejących liczyć i rozsądnie myśleć podrepcze grzecznie do innych marek. Bo nie oszukujmy .................................................. ........................................

    W erze leasingów samochód ma być świeży (a więc lifting bądź nowa generacja co kilka lat), praktyczny i z atrakcyjnym finansowaniem. Do tego miło by było gdyby obsługa salonu się pokłoniła odpowiednio nisko. A Alfa nie dość, że robi łaskę że zaprojektuje nowy model to potem robi jeszcze większą łaskę, że nam go sprzeda xD

    Pierdoły o samochodach "z duszą" nie trafiają do ludzi, którzy dorobili się możliwości nabycia nowego auta bo tacy ludzie nie dają się łapać na emocjonalne gówno hasełka (inaczej by się nie dorobili). Mamy więc garstkę prawdziwych fanów marki kupujących nowe modele w liczbie niewystarczającej do utrzymania marki i rzeszę ujeżdżaczy trupów po niemcu, których zdanie dla nikogo nie ma znaczenia bo nie dają zarobić.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 20-08-2019 o 10:01 Powód: wulgaryzmy i zwykłe chamstwo

  3. #213
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Ban?

  4. #214
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 Q-TRONIC FWD
    Postów
    244

    Domyślnie

    a niby z jakiego powodu? Również jeżdżę uzywaną alfą (po niemcu!). Tylko dla mnie to kupa blachy tracąca na wartości jak każde inne auto a kupiłem bo była tania, ładna i szybka.

    Następne auto już nowe biorę i niestety - nie będzie to alfa.

  5. #215
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    "Ch...e finansowanie, g&wno hasełka, bidoki, niech ta marka zdechnie..."

    Próbowałeś wyładować złość bo Alfa się znów zepsuła ? Czy podbudować własną samoocenę?

  6. #216
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Ja myślę że to jedna z tych osób co wtopiła podczas zakupu i próbuję wszystko usprawiedliwić tym, że marka jest g...a. Cóż, przykro mi.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 20-08-2019 o 10:00 Powód: Wulgaryzmy

  7. #217
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 Q-TRONIC FWD
    Postów
    244

    Domyślnie

    Zastanawiajace, że dwie osoby jedna po drugiej bez zawahania założyły że alfa się znowu zepsuła xD to jest najlepsze podsumowanie image'u marki nawet wśród jej fanów xD

    Otóż nie, alfa bezproblemowo przejechała dziś pół Polski i przywiozła mnie z urlopu. I bynajmniej, akurat ja nie wtopiłem. Co innego że cały czas ogarniam "typowe bolączki" włoskiej myśli technicznej...

    próbuję wszystko usprawiedliwić tym, że marka jest g...a. Cóż, przykro mi.
    Marka jest nieprzystosowana do rynku i jak tak dalej pójdzie to na samą siebie nie zarobi. Nazwij to jak chcesz, whatever.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 20-08-2019 o 10:00

  8. #218
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    1. Czytając twoje posty(historię) odnoszę inne wrażenie
    2. Zapewne znasz regulamin i twoje zachowanie raczej odbiega od przyjętych standardów
    3. Nie mam dużego pojęcia o marketingu, zobaczymy co ten rok przyniesie. Nie mniej słyszałem też o sprzedaży marki, a spoglądając na Volvo . . . może to stanowić jakieś rozwiązanie. A co dalej? Nowe modele? Nowe rozwiązania? Można gdybać

  9. #219
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wloczykij Zobacz post

    Marka jest nieprzystosowana do rynku i jak tak dalej pójdzie to na samą siebie nie zarobi. Nazwij to jak chcesz, whatever.
    Przecież Alfa już dawno na siebie nie zarabia, a teraz po opracowaniu i wdrożeniu dwóch zupełnie nowych modeli, marketingu i wejściu na nowe rynki plus sponsoringu w F1 to są pewnie poniżej krechy najbardziej w historii marki.

  10. #220
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Masz jakieś źródła na potwierdzenie tej tezy? A może jednak zarabia na siebie?
    Jak można tak pisać jak @Włóczykij- słyszał tylko że ma być nowa Giulietta i już wie że " będzie kolejnym może i ładnym ale niepraktycznym cacuszkiem za chore pieniądze". Może jakieś szczegóły? Może nam zdradzisz dlaczego tak ma być? Po co Ty w ogóle tą Alfę kupowałeś? Było kupić BMW, wiesz jakie to fajne auto, nic się w ogóle nie psuje, a obsługa w salonach i serwisie...bajka.

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory