Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #2741
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    radosuaf widziałem ostatnio w Toyocie (nawet siedziałem) w najnowszej Corolli hybryda topowa wersja Executive jakis tam pakiet jbl cena 130 tys...
    ale najlepsze jest to, że obchodziłem to auto 4 razy z każdej strony, naprawdę design jest mega, zrobili super robotę.
    Kwestia jak zwykle rozbija się o wnętrze... Jest sporo ładniej niż w Avensisie na przykład, ale to nadal nie jest to.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #2742
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    W czwartym świecie....mentalność rozkapryszonego trzynastolatka. Jedź, zobacz sobie jak żyją ludzie w 70 % świata.
    90% ludzi w PL wciaz wierzy w rzeczywostosci wyobrazone (bog, raj, pieklo, kare boska i fakt ze to byly marszalek sejmu zaprowadzi ich do boga a nie tusk - ogladalem z przerazeniem program w tv po wyborach z wywiadami z ludzmi z podkarpacia). 4 swiat. Mentalnie sredniowiecze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #2743
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    I żeby nie było, że bronię Spk, bo do dziś dostaję spazmów śmiechu jak pomyślę o Passacie za 220tys
    Prosze o propozycje auta za 220k pln.
    Ma byc nowe, pelna opcja, conajmniej 220ps.

    Teraz jezdze touaregiem za 0,5 mln bo za te pieniadze nie znalazlem nic lepszego. Tylko nie podawaj konkurencji w wersji bazowej bez zadnych dodatkow, bo takie X5 jest moze i tansze ale dodaj cokolwiek i juz przekraczasz cene touarega a do full opcji wciaz bardzo daleko...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #2744
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    90% ludzi w PL wciaz wierzy w rzeczywostosci wyobrazone (bog, raj, pieklo, kare boska i fakt ze to byly marszalek sejmu zaprowadzi ich do boga a nie tusk - ogladalem z przerazeniem program w tv po wyborach z wywiadami z ludzmi z podkarpacia). 4 swiat. Mentalnie sredniowiecze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ty naprawdę masz chyba jakieś zwarcie pod kopułą bo piszesz takie rzeczy, że aż oczy bolą. Tu trzeba naprawdę specjalisty i to nie od motoryzacji.
    Do Moderoatorów -to jest kolejny przykład że ten wątek trzeba zamknąć i kilka baników rozdać!!!

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Prosze o propozycje auta za 220k pln.
    Ma byc nowe, pelna opcja, conajmniej 220ps.

    Teraz jezdze touaregiem za 0,5 mln bo za te pieniadze nie znalazlem nic lepszego. Tylko nie podawaj konkurencji w wersji bazowej bez zadnych dodatkow, bo takie X5 jest moze i tansze ale dodaj cokolwiek i juz przekraczasz cene touarega a do full opcji wciaz bardzo daleko...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wytłumacz mi jedno- po ch.... sie tu udzielasz? co chcesz osiągnąć oprócz wywodów z pogranicza baśń i fantazji ? Co mnie touareg obchodzi - masz to się ciesz ale to nie to forum. Czytać nie potrafisz?

  5. #2745
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    Chodzi ci o TEGO passata co tak lata bokami zamiast skręcać?
    https://www.youtube.com/watch?v=qukAOirO_SE
    Tak Piotriix, o tego
    Ale poprzednie też wiele lepsze nie były, w sensie robiły wrażenie przy kwocie 100tys, ale już nie przy 150, a przy 220 to już Paaaaaaanie... [facepalm]
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  6. #2746
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Prosze o propozycje auta za 220k pln.
    Ma byc nowe, pelna opcja, conajmniej 220ps.
    Tu nawet nie ma co się rozpisywać.


    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Teraz jezdze touaregiem za 0,5 mln bo za te pieniadze nie znalazlem nic lepszego.
    https://www.otomoto.pl/oferta/masera...-ID6Czveq.html


    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  7. #2747
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Prosze o propozycje auta za 220k pln.
    Ma byc nowe, pelna opcja, conajmniej 220ps.
    Pierwsza z brzegu Toyota Camry za 185tys w pełnej opcji.
    Są jeszcze Mondeo Vignale, Insignia, Stinger... albo odrobinę wyżej choćby Jaguar XE 250KM za te 220tys w środkowym pakiecie, full wypas za 260, po rabatach pewnie do wyrwania za 230
    To tak na szybko tylko.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  8. #2748
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Volvo S60, Giulia, Infiniti Q50, Jag XE, Peugeot 508 i pozycja "coś z zupełnie innej beczki" Civic X Type R sedan .
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 03-01-2020 o 11:21
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #2749
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Co z tego co napisalem i dlaczego jest zalosnym idiotyzmem?




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ciężko mi uwierzyć że dorosły człowiek może być aż tak głupi, ograniczony. Stąd propozycja że masz 13 lat, to wiele tłumaczy. Nie tłumaczy braku moderacji tego wątku.
    Wypisujesz absolutne idiotyzmy o samochodach, a post o motocyklach jest już koronnym dowodem. BMW ma dobrze wykonane motocykle, ciekawe, ale każdy kto choć trochę siedzi w temacie wie ze są inne marki, i oferują mnóstwo typów motorów w kategoriach w których BMW nie oferuje nic, lub ich propozycja jest przeciętna. Własnie dlatego to co napisałeś jest na poziomie 13 latka, lub totalnego ignoranta. Jęsli chodzi o samochody, VW jest przeciętną marką dla przeciętnego Kowalskiego (lub raczej Schmidta). Nie oferuje nic ponad przeciętną, dobrze wykonaną normę. Sam fakt ze podkreślasz wyższość VW nad innymi markami stawia cię na piedestale głupoty, już nawet Niemcy się zorientowali że Skoda oferuje to samo za mniejsze pieniądze. Na dodatek nawet w koncernie VAG mają wyższe półki, Audi, Lamborghini, Bugatti. Na dodatek jak te twoje żenujące paplanie o Passacie i Touaregu ma się do tematu forum czy wątku? Co wnosi do tematu sprzedaży i powodzenia na rynku marki Alfa Romeo? Nic kompletnie.
    Pomijam już fakt że nie ma czegoś takiego jak touareg za pół miliona. Znajomy kupił auto ze stocku, ze wszystkim, bez przebiegu, dał poniżej 400. Jak pytałem o Arteona w 2017 to ze wszystkim nie chciał mi wyjść powyżej 220, a na passata dawali jeszcze większe rabaty. I wiesz dziecko czemu nie kupiłem: bo to jest samochód absolutnie nie warty tych pieniędzy. Nawet z 4motion, gadżecikami, passat nie daje nic ponadto co w skodzie można mieć za kilkadziesiąt tysięcy mniej.
    I na koniec, ja wiem że to nie jest oficjalne forum FCA, że zapewne pasjonaci marki go utrzymują ciężką pracą. Ale tym bardziej, szanujmy się, jak ktoś ewidentnie trolluje i nadużywa gościnności to powinien stąd wylecieć w 3 sekundy, i zabawa się skończyc. To po prostu wygląda kompletnie niepoważnie
    Ostatnio edytowane przez krist ; 03-01-2020 o 11:32

  10. #2750
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    90% ludzi w PL wciaz wierzy w rzeczywostosci wyobrazone (bog, raj, pieklo, kare boska i fakt ze to byly marszalek sejmu zaprowadzi ich do boga a nie tusk - ogladalem z przerazeniem program w tv po wyborach z wywiadami z ludzmi z podkarpacia). 4 swiat. Mentalnie sredniowiecze
    Rozumiem i Tesla kierując się zacofaniem mentalnym polskiego społeczeństwa (jak twierdzisz) po prostu olewa nasz kraj, nie mówiąc już o lekceważącym podejściu serwisu w Berlinie...

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory