Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #2751
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    90% ludzi w PL wciaz wierzy w rzeczywostosci wyobrazone (bog, raj, pieklo, kare boska i fakt ze to byly marszalek sejmu zaprowadzi ich do boga a nie tusk - ogladalem z przerazeniem program w tv po wyborach z wywiadami z ludzmi z podkarpacia). 4 swiat. Mentalnie sredniowiecze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W czwartym świecie ludzie nie mają wody, żywności, opieki zdrowotnej, edukacji, właściwie nic nie mają, poza prawem do tego, żeby szybko umrzeć. Ty jako statystyczny mieszkaniec masz dach nad głową, wodę w kranie, ogrzewanie, edukację, opiekę zdrowotną do wyboru, pracę, jedzenia tyle, że z połowę się wyrzuca, i możliwości robienia na co masz ochotę i gdzie masz ochotę. Ilu ludzi na świecie może powiedzieć to samo? Europa Zachodnia/Środkowa, Stany, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Kora Płd. Ile to będzie ludzi, z miliard? A co ma reszta?
    Ale czwarty świat, bo z Teslą trzeba do Berlina. Podpowiedź: nie ma obowiązku kupowania Tesli. Są inne. Bo w naszym świecie mamy wybór. W innym świecie nie. I na tym polega różnica. Wszystkim posiadaczom tauregów za pół miliona trzeba takie oczywistości tłumaczyć?

  2. #2752
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Dalej z nim dyskutujcie, przecież takie wspaniałe efekty to dotąd przyniosło

  3. #2753
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Co do wiary, o której to wspomina kolega Spk, twierdzi on że zakupił VW Passata TSI 220 KM DSG i VW Touarega, pierwszego za 220 tyś. zł drugiego za pół miliona... Cóż , mistrzem udanych zakupów to on raczej nie jest, mimo to poucza nas tu co kupować, co jest gorsze a co lepsze. Ale jak mu tyle wyszło za tego Passata (pomijam już to, że to auto niewarte jest tyle pieniędzy), jakie to wyposażenie trzeba zamówić by wyszła taka kwota? - chyba z jakimś niemieckim lokajem w bagażniku (najlepiej połączonym jeszcze online), to może by tyle wyszło (to samo dotyczy zresztą tego Touarega). Twierdzi on też , że 10 razy kupował nowe auta w salonie. Więc nawiązując do kwestii wiary -to ja po prostu w to nie wierzę.

  4. #2754
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    I żeby nie było, że bronię Spk, bo do dziś dostaję spazmów śmiechu jak pomyślę o Passacie za 220tys
    Zrobiłeś mi dzień XD

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Prosze o propozycje auta za 220k pln.
    Ma byc nowe, pelna opcja, conajmniej 220ps.

    Teraz jezdze touaregiem za 0,5 mln bo za te pieniadze nie znalazlem nic lepszego. Tylko nie podawaj konkurencji w wersji bazowej bez zadnych dodatkow, bo takie X5 jest moze i tansze ale dodaj cokolwiek i juz przekraczasz cene touarega a do full opcji wciaz bardzo daleko...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Zrobiłeś mi dzień x2 XD

    Hahahah. Przecież ten gość ma z 13 lat i trolluje, w aucie z salonu to pewnie nawet nie siedział. Kupił paska za 220k i toarega za 500k XD

    PS. Wybaczcie za zmarnowanie Waszego czasu tym postem, postanowiłem się dopasować na chwilę do poziomu całego wątku... ;p

  5. #2755
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Fajnie się Was czyta (tych komentujących spk)

  6. #2756
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

  7. #2757
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Co do wiary, o której to wspomina kolega Spk, twierdzi on że zakupił VW Passata TSI 220 KM DSG i VW Touarega, pierwszego za 220 tyś. zł drugiego za pół miliona... Cóż , mistrzem udanych zakupów to on raczej nie jest, mimo to poucza nas tu co kupować, co jest gorsze a co lepsze. Ale jak mu tyle wyszło za tego Passata (pomijam już to, że to auto niewarte jest tyle pieniędzy), jakie to wyposażenie trzeba zamówić by wyszła taka kwota? - chyba z jakimś niemieckim lokajem w bagażniku (najlepiej połączonym jeszcze online), to może by tyle wyszło (to samo dotyczy zresztą tego Touarega). Twierdzi on też , że 10 razy kupował nowe auta w salonie. Więc nawiązując do kwestii wiary -to ja po prostu w to nie wierzę.
    Poswiec 3 min swojego zycia, wejdz na stronie do konfigurator passata i bez specjalnego wysilku zrobisz 250k pln.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #2758
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Dziecko- znów Ci się fora pojebały- to nie forum VW

  9. #2759
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Poswiec 3 min swojego zycia, wejdz na stronie do konfigurator passata i bez specjalnego wysilku zrobisz 250k pln.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No, kochany, na lekcjach informatyki nie uczą obsługi formularzy? Wlazłem z ciekawości i jadąc najdroższe opcje plus pakiety doszedłem do 237 tysięcy. Jakbym dołożył hak i asystenta parkowania z przyczepką to byłoby 247. Resztę można już dobić akcesoriami w rodzaju siatka do bagażnika albo pakietami przeglądów, ale normalnego Passata samym osprzętem byłoby ciężko dobić do 250 tysięcy. A ty tu pierdololo o "bez trudu". Kup sobie kiedyś za własne pieniadze samochód, choćby resoraka od Matchboxa to wtedy możemy pogadać.

  10. #2760
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    No, kochany, na lekcjach informatyki nie uczą obsługi formularzy? Wlazłem z ciekawości i jadąc najdroższe opcje plus pakiety doszedłem do 237 tysięcy. Jakbym dołożył hak i asystenta parkowania z przyczepką to byłoby 247. Resztę można już dobić akcesoriami w rodzaju siatka do bagażnika albo pakietami przeglądów, ale normalnego Passata samym osprzętem byłoby ciężko dobić do 250 tysięcy. A ty tu pierdololo o "bez trudu". Kup sobie kiedyś za własne pieniadze samochód, choćby resoraka od Matchboxa to wtedy możemy pogadać.
    Wlasnie skonfigurowalem paska i bez wszystkich opcji wyszlo 252k pln. Nie dodawalem zadnych elementow typu belki dachowe, dywaniki czy np kola zimowe za 10k lub asystent parkowania z przyczepa. Moze po prostu czegos instynktownie nie zaznaczasz? Np matryc - wiem ze w AR tego nie ma ale tez to zaznacz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory