Strona 411 z 445 PierwszyPierwszy ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,101 do 4,110 z 4444

Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #4101
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    A ja na fanboyów

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Słabe prowo. EOT.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #4102
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Faktycznie. Stelvio Quadrifoglio nic a nic ze sportowego sznytu, zero emocji. Za to Mazda 6 z zamulonym wolnossakiem, którą każdy objeżdża jak chce zapewni duuużą dozę sportowych emocji [emoji23]
    Kręcenie Mazdy wysoko nadal nic nie da, bo to zupełnie nie jedzie. Nie brzmi, nie jedzie, walorów sportowych tyle, co w Multipli, a jako sedan znacznie inna pakowność, niż Giulia [emoji2957]
    Pierwszy lepszy liftback zabija tą tandetę użytecznością. Szybciej Mazda zardzewieje, niż zapakujesz się tam niczym w Superbie. Nie mam nic do Mazdy, ale jak patrzę na 3, 6 czy CX5 to wiem, ze to najbardziej przereklamowane auta w branży.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Żałość, świadcząca jedynie o słąbości i małości . Lub / i fanatyzmie. Naprawdę, jeszcze trochę i powstaną relikwiarze z kawałkami karbonu. "Wiesz Pan, panie Janie skąd ten kamyk... tfu karbon... no... z wału."

    Trochę nie wiem po co doszukujesz się jakichś nut sportowych w aucie (autach) których za takie ani producent, ani użytkownicy, ani recenzenci, ani nikt nie uważa. W gamie produktów szanujących się producentów, poszczególne modele są dość jasno zdefiniowane, czy Porsche czy BMW czy vagi czy owa Mazda, dlatego mogą być w swoich kategoriach lepsze niż cokolwiek uniwersalnego - do wszystkiego czyli do niczego.
    AR ma z tym problem bo ... nie ma gamy modeli i jeden musi robić za wszystko . A to niemożliwe. Ale tak się dzieje, gdy w marce nie ma konsekwencji i ewolucji, tylko co jakiś czas wyskoki z konopii , każdy w innym kierunku.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 09-04-2022 o 11:46

  3. #4103
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Żałość, świadcząca jedynie o słąbości i małości . Lub / i fanatyzmie. Naprawdę, jeszcze trochę i powstaną relikwiarze z kawałkami karbonu. "Wiesz Pan, panie Janie skąd ten kamyk... tfu karbon... no... z wału."

    Trochę nie wiem po co doszukujesz się jakichś nut sportowych w aucie (autach) których za takie ani producent, ani użytkownicy, ani recenzenci, ani nikt nie uważa. W gamie produktów szanujących się producentów, poszczególne modele są dość jasno zdefiniowane, czy Porsche czy BMW czy vagi czy owa Mazda, dlatego mogą być w swoich kategoriach lepsze niż cokolwiek uniwersalnego - do wszystkiego czyli do niczego.
    AR ma z tym problem bo ... nie ma gamy modeli i jeden musi robić za wszystko . A to niemożliwe. Ale tak się dzieje, gdy w marce nie ma konsekwencji i ewolucji, tylko co jakiś czas wyskoki z konopii , każdy w innym kierunku.
    Pokaz mi sportowego vaga w takim razie. Bzdury piszesz aż wstyd czytać. Stelvio i Giulia Quadrifoglio to nie są sportowe auta? Co ty bierzesz?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4104
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Andrzejsr, po co psujesz ludziom krew na tym forum. To nie jest miejsce dla Ciebie. Idź sobie na forum Mazdy czy działkowców a to forum opuść i wszyscy odetchną.

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  5. #4105
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Pokaz mi sportowego vaga w takim razie. ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    911, cayman żeby wyższymi, z technologiami ciut wyższymi niż rura karbonowa tej krwi fanatyka nie psuć.

    Jeśli nie mam racji, to niczyjej krwi nie psuję, ani oddechu nie zaburzam chyba, i głupie gadki o działce , czy odkrywczej nie-sportowości kombiaka w wydaniu Mazdy itp trochę mnie nie ruszją ( do wrażen używam tego co w podpisie pod postami, co prawda ze stalowym wałem, ale daje radę) . Uważam że takie przez lata pobłażanie i niemal poddańcze "branie tego co akurat Alfa oferuje" niczego dobrego dla tej marki nie spowodowało. Jak żaden fantayzm zresztą, w żadnej dziedzinie.

  6. #4106
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    911, cayman żeby wyższymi, z technologiami ciut wyższymi niż rura karbonowa tej krwi fanatyka nie psuć.

    Jeśli nie mam racji, to niczyjej krwi nie psuję, ani oddechu nie zaburzam chyba, i głupie gadki o działce , czy odkrywczej nie-sportowości kombiaka w wydaniu Mazdy itp trochę mnie nie ruszją ( do wrażen używam tego co w podpisie pod postami, co prawda ze stalowym wałem, ale daje radę) . Uważam że takie przez lata pobłażanie i niemal poddańcze "branie tego co akurat Alfa oferuje" niczego dobrego dla tej marki nie spowodowało. Jak żaden fantayzm zresztą, w żadnej dziedzinie.
    Piszesz o bardzo drogich superwozach. Jednak opinia, ze Giulia Q nie jest sportowym autem mnie nieco dziwi. Ale ok, każdy ma inne zdanie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #4107
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Piszesz o bardzo drogich superwozach. Jednak opinia, ze Giulia Q nie jest sportowym autem mnie nieco dziwi. Ale ok, każdy ma inne zdanie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    911 i cayman nie są superwozami .
    Sport można b różnie rozumieć i każdy ma swoje jego rozumienie, w dodatku zmieniające się z czasem. I odnośnioe Giulii Q nic takiego nie pisałem, bo nawet w różnym rozumieniu można ją za taką uważać. Choć stawiając przy 4C to już trudniej ten jej sport dostrzec (ze 2x różnica mas, a to podstawa) .
    Mowa była o SUVach, czy Q czy nie Q (EDIT - żeby była jasność, to samo dotyczy suv'ów Mrcedesa, BMW, i obecnie wchodzącej CX60 - 300 koni plus, tylny napęd nie zrobią z nich sportowych aut) , tu już z fizyką się nie wygra i każdy kompromis (wysokość wsiadania, wyskość lamp i całe to maintreamowe napompowanie) jest jego zaprzeczeniem , choćby w nabardziej luźnym rozumieniu sportu.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 09-04-2022 o 13:06

  8. #4108
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Nie jesteś zachwycony nową Mazdą CX 60 ? Przecież w końcu Mazda wzięła się za siebie, wg mnie inspirując się drogą którą poszła Alfa - napęd na tył, silniki V6 i w końcu porządne osiągi. Oczywiście te wszystkie nowinki wychodzą w Suvie bo następcy Mazdy 6 nie będzie, japończycy nie będą przecież kasy wywalać w błoto. Dobrze wiedzą na czym mogą zarobić i w to porządnie inwestują. Ceny zbliżone do Stelvio, także rośnie Alfie kolejny mocny konkurent. Powinieneś już zbierać kasę.

  9. #4109
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Ja po Giulii będę chciał za 3-4 lata kupić Stelvio po liftingu, który ma być w tym/przyszłym roku. Nie ma lepszego dla mnie SUVa patrząc na to co, co oferuje w tym segmencie.
    Subiektywnie Mazdy dla mnie nigdy nie istniały - silniki skutecznie odstraszały. W życiu trzeba mieć odrobine funu z jazdy, a w Mazdzie zapomnij o tym, smutno i byle jak.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #4110
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Ja po Giulii będę chciał za 3-4 lata kupić Stelvio po liftingu, który ma być w tym/przyszłym roku. Nie ma lepszego dla mnie SUVa patrząc na to co, co oferuje w tym segmencie.
    Subiektywnie Mazdy dla mnie nigdy nie istniały - silniki skutecznie odstraszały. W życiu trzeba mieć odrobine funu z jazdy, a w Mazdzie zapomnij o tym, smutno i byle jak.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


    Hehe dobre, powiedz to całym rzeszom z bananami na twarzach upalającymi w przeróżnych dyscyplinach MX5tki po torach całego świata , czy na ich bazach pochodne wszelkie. z włoskimi kopiami Mazd łącznie. Tak BTW u nas w kraju jedyny markowy amatorski puchar od chyba 10ciu lat, na którego każdą eliminację miejsca znikają w ciągu minut . W tym roku 13 eliminacji. A włoskie trackadye ? nie mówiąc o Alfowych wyłącznie ? - jeden na rok. Choć jest progress bo w tym roku podobno momentalnie nie było miejsc na ITD.



    Co do CX60 chyba nie potrzeba słów? słyszałem, że niektórym rzekomo ich brakuje po zobaczeniu wnętrza. NIe wiem, nie interesują mnie póki co suvy więc nie oglądam , tak samo jak stelvio czy giulii. Ale chyba nie da się niezauwazyć, po cichutku, bez pierdół o tworzeniu w bunkrach tajnych projektów robią swoje idąc do przodu. Co do platformy RWD i silników R6 marnotrawstwem byłoby chyba stosowanie ich w tylko jednym modelu, co by oznaczało przyjście na świat Vision Coupe czy tego co na bazie tego conceptu powstanie i pewnie szeregu innych.

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory