Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: 'Smakowanie' ;)

  1. #1
    pablo2k
    Gość

    Domyślnie 'Smakowanie' ;)

    Witam! Jak już część z Was przeczytała w poście powitalnym - zastanawiam się nad zmianą obecnego wozidełka na coś innego. Od sporego czasu podobała mi się linia 156, przyszedł czas aby spróbować Włoszki Czy jest ktoś na forum z okolic Świdnika (Lublina) posiadający 156 2.0 TS lub najchętniej 2.5V6 i skłonny by był poświęcić kilka minut czasu aby 'świeżak' konkretnie przyjrzał się takiemu autku? Chodzi mi o prowadzenie, wygodę i rozmowę z właścicielem takiego egzemplarza celem wyleczenie się ze złych stereotypów Egzemplarze giełdowe czy sprzedawane przez osoby prywatne zazwyczaj są w stanie 'na sprzedaż' i ich właściciele zachwalają te auta (zależy im na sprzedaży). Prośba może i dziwna, ale wolałbym się najpierw dokładnie przekonać czym pachnie Alfa

    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

  2. #2
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Zapraszam 29 marca do Cycowa pod Lublinem będzie tam spore grono Alfaholików i paru doświadczonych właścicieli Alf z silnikiem V6 2500 zarówno tych ze 155 jak i 156.
    Na pewno będzie do obejrzenia jedna 156 V6.

  3. #3
    pablo2k
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za namiar i obiecuję się pojawić! Pomacamy za przeproszeniem i już niedługo może będzie 156 2.5 V6

  4. #4
    Piotr_Z
    Gość

    Domyślnie

    Tylko nie wsiadaj do AR 164 Super 3.0 V6 bo przepadniesz bez wieści :wink:

    <haha>

  5. #5
    pablo2k
    Gość

    Domyślnie

    szczerze mówiąc to mam chęć na coś jeszcze innego 166 3.0 V6 :twisted: pomacamy pomacamy

  6. #6
    ViP Romeo Avatar peteja_43
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    AR 166 2.4JTD 2001r.
    Postów
    583

    Domyślnie

    pablo2k tylko się dobrze zapnij pasy

  7. #7
    pablo2k
    Gość

    Domyślnie

    Spokojnie Przeżyłem spotkanie z 360 konną imprezą STi. Wciąga niesamowicie, ale pora na coś bardziej uładzonego i wygodnego, na zabawkę i tak przyjdzie czas Do zobaczenia w niedzielę :twisted:

  8. #8
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    3.0 V6 super sprawa ale ile to pije :mrgreen: mój 2.0 pije paliwo jak wode

  9. #9
    chichopotam
    Gość

    Domyślnie

    Masz chyba benzyniaka (subaru ?)
    proponuję diesla. Zupełnie inna kultura pracy silnika, niskie obrotz i mruczy ok.
    kup 2,4 jtd ze 175 końmi (zawsze możesz podkręcić na 200 i więcej, ale po co?
    A w ogóle 156 to najpiękniejsze kombi na świecie!!!
    Moje 115 kucy wystarcza do sprawnego przemieszczania się, ale co tam ja stary zgred jestem

  10. #10
    pablo2k
    Gość

    Domyślnie

    chichopotam, służbowo często jeżdżę Kijanką Cee'd w CRDi. Podoba mi się użyteczny zakres obrotów, kultura pracy i 6-biegowy manual ale to nie to co mi w duszy gra Wcale nie jest to kwestia bycia 'starym zgredem'. Jeszcze mogę wydać na drobne marzenie 1/2 pensji miesięcznie bez skutków w postaci rozwodu :twisted: Aczkolwiek priorytety mogą się w każdej chwili zmienić i trzeba będzie wybrać rozsądkiem a nie duszą Chociaż wybór alfy jest właśnie wyborem duszy - niezależnie od wersji silnikowej :wink:

    156 to faktycznie chyba najpiękniejsze kombi jak narazie Właśnie niedawno oglądałem 156 2.5V6 w kombi, piękne i praktyczne zarazem ale te 98kkm przebiegu nierealne po dokładnych oględzinach

    Co do obecnego dupowozu, owszem wolnossące 2.2 litra w układzie boksera, piękny motor, trakcja znakomita dzięki AWD, ale czas na zmiany Pozdr!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory