Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #10881
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Gratulacje , mam nadzieję ,że rozwiązałeś worek i teraz już posypią się kolejne zamówienia od userów z forum .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  2. #10882
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafter Zobacz post
    Gratulacje , mam nadzieję ,że rozwiązałeś worek i teraz już posypią się kolejne zamówienia od userów z forum .
    Rafter, sam uciekłeś od Alfy ładnych parę lat temu a teraz namawiasz innych do pchania się w kłopoty

    Bardzo się cieszę, że są jeszcze tak odważni jak Piotr197308, gdyż dzięki nim na ulicy będzie można podziwiać tak wyjątkowy samochód jakim jest Giulia.

  3. #10883
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Wystarczy spojrzeć jakie auta po 159 miał/ma rafter, żeby się przekonać, że Alfa po prostu nie miała nic do zaoferowania dla niego. Takich osób po 159 było dużo. Teraz mam nadzieję, że wrócą do AR
    Pozdro,
    Bartas

  4. #10884
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Wystarczy spojrzeć jakie auta po 159 miał/ma rafter, żeby się przekonać, że Alfa po prostu nie miała nic do zaoferowania dla niego. Takich osób po 159 było dużo. Teraz mam nadzieję, że wrócą do AR
    Chyba nie znasz historii Raftera - sprzedał świeżą AR 159 bo mu się za często psuła a nie dlatego, że marzył o AUDI w benzynie. Jakby myślał o mocnej benzynie a chciałby zostać przy Alfie to po prostu wymienił by na TBI i po kłopocie. Nie ma szans, żeby tacy klienci wrócili do Alfy choćby nawet jak Rafter dalej interesowali się marką. Chyba że Giulia udowodni po kilku latach, że jest dopracowana jak żadna inna Alfa i psuje się mniej od BMW

  5. #10885
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    VW CC
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Chyba nie znasz historii Raftera - sprzedał świeżą AR 159 bo mu się za często psuła a nie dlatego, że marzył o AUDI w benzynie. Jakby myślał o mocnej benzynie a chciałby zostać przy Alfie to po prostu wymienił by na TBI i po kłopocie. Nie ma szans, żeby tacy klienci wrócili do Alfy choćby nawet jak Rafter dalej interesowali się marką. Chyba że Giulia udowodni po kilku latach, że jest dopracowana jak żadna inna Alfa i psuje się mniej od BMW
    Ja mam bardzo złe doświadczenia z Alfą
    Miałem 147 2.0 TS – silnik do remontu łącznie 3 razy (pierwszy raz jeszcze na gwarancji w aso). Potem strzelił rozrząd niedługo po wymianie (oczywiście po gwarancji) - remont. Dwa lata później z niewiadomego powodu silnik zatarł się na autostradzie. Do tego liczne inne usterki. Sprzedałem budę nawet bez naprawy. Tak miałem dość tego samochodu.

    Od tego czasu jeździłem używanymi Renault megane, Mazdą 6, BMW 1. Obecnie mam passata CC i nowe audi A3. Z żadnym z powyższych samochodów nic poważnego się nie działo.
    Ale ale i tak zastanawiam się nad Giulią. Tylko pod jednym warunkiem - leasing z wysokim wykupem. Mogę pojeździć przez 3 lata i oddać. Na własność nie chce. Pytanie czy Alfa będzie miała taki leasing w ofercie. Na razie widzę tylko wykup 35% w FCA. Dla porównania Audi dało mi na A3 w wyprzedaży rocznika wykup 60%

  6. #10886
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Chyba nie znasz historii Raftera - sprzedał świeżą AR 159 bo mu się za często psuła a nie dlatego, że marzył o AUDI w benzynie. Jakby myślał o mocnej benzynie a chciałby zostać przy Alfie to po prostu wymienił by na TBI i po kłopocie. Nie ma szans, żeby tacy klienci wrócili do Alfy choćby nawet jak Rafter dalej interesowali się marką. Chyba że Giulia udowodni po kilku latach, że jest dopracowana jak żadna inna Alfa i psuje się mniej od BMW
    Żuczek masz rację i nie masz racji , A5 coupe było moim marzeniem od momentu jak tylko się pojawiło na rynku , ale gdy poszedłem do salonu zaraz po premierze i zobaczyłem 3.0TDI quattro w mocnej opcji za 340 tys. uznałem że to za wysokie progi dla mnie . Po jakimś czasie AUDI wprowadziło 2.0TFSI 211 KM a ja poznałem ofertę brokerów i ceny okazały się dużo przystępniejsze . BMW kupione już faktycznie w momencie kiedy Alfa miała w ofercie tylko MiTo i Giuliettę , a te auta , mnie prawie 50-letniemu facetowi nie grały na emocjach . Giulia ma ciężko na rynku , dealerzy konkurencyjnych marek prześcigają się w promocjach a brokerzy wyszukują najkorzystniejsze oferty w EU ,że czasami sam jestem w szoku gdy dostaję propozycje cen na maila .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  7. #10887
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Pojawił się już także spot z Veloce: https://www.facebook.com/alfaromeopr...4246132540322/
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 22-10-2016 o 22:40 Powód: Off Topic

  8. #10888
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Mój kolega namierzył Andersona i cyknął mu zdjęcie:

    Pojawił się już także spot z Veloce: https://www.facebook.com/alfaromeopr...4246132540322/
    Po pierwsze, szkoda że w "4K", po drugie ten spot ma już ze dwa tygodnie.

  9. #10889
    Użytkownik Romeo Avatar .Andrzej.
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    do zabawy: Alfa Romeo Gtv 1.9 JTDm, na co dzień: duże z V6 i RWD
    Postów
    678

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Wystarczy spojrzeć jakie auta po 159 miał/ma rafter, żeby się przekonać, że Alfa po prostu nie miała nic do zaoferowania dla niego. Takich osób po 159 było dużo. Teraz mam nadzieję, że wrócą do AR
    Dobrze ujęte. Miałem m.in. 159. Czy wrócę do Alfy, nie wiem. Prawdopodobieństwo powrotu do marki, na ten moment, to nie więcej niż 33,3%
    Ostatnio edytowane przez .Andrzej. ; 21-10-2016 o 17:56

  10. #10890
    Użytkownik Świeżak Avatar piotr197308
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDM 120KM sportwagon 2006 rok czarna perła teraz Giulia 2,2 180KM
    Postów
    83

    Domyślnie

    Odebrałem w Warszawie więc do Jeleniej miałem troche oczywiście prawie cały czas na ustawieniech najsłabszych czyli A na drodze bardzo dobrze się trzyma jechałem max 140 mały bak spaliła mi 5l/100 wiec nie potrzeba większego.Ostatni tydzień tylko miasto więc pokazało spalanie 6,6litra.Dwa razy pojezdziłem po krętych drogach tutaj jest ich mnóstwo i jezdżąc i próbowałem trzy tryby DNA samochód przyklejony do drogi nie dziwie sie ze wykręcili taki czas w Niemczech .Oczywiście jeżdząc cały czas na przednim napedzie jest inaczej a reasumując całkiem inna jazda i inny samochód.Wchodząc w zakret ma się wrażenie ze zaraz wyleci samochód a z drugiej strony samochód trzyma się jak by był na magnesie.Drżący drążek nie zauważalny wcale może tylko troszkę skrzynia cięzko chodzi w porównaniu do 159 ale tamta ma przejechane 160tyś km , a ta 700km.Ogólne wrażenie dobre tylko kluczyk nigdzie się nie wkłada więc trzeba go kłaść w schowku który cięzko się zamyka.Jadąc na A samochód zamulony jak by był na Engine Check na tym samym gazie przełącznik na N samochód dostaje mocy która jest wyczuwalna od razu a jak na D to tak jak bym przygazował choc noga na gazie w tym samym miejscu.Na D nie jedziłem dużo gdyz poczekam jak przejade ponad 1000 km w Poniedziałek na Niemcy więc zobaczymy co potrafi.Skret bardzo dobry ale tylko dlatego że silnik jest inaczej ułożony jak w 159 hamulce super i nie doszedłem jeszcze do opcji automatycznego hamowania jak jest przdemną samochód za blisko nie zawsze działa.Ogólnie w środku duzo więcej miejsza niz w 159 nie tylko z przodu lecz i w tyle widac dużą róznice porównując to siedzenia są chudsze w giuli jutro moge ze srodka przesłać zdjęcia
    Alfa Romeo 155 2,5 td
    Alfa Romeo 159 120 jtdm
    Alfa Romeo Giulia Super 2,2

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory