Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #15601
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    Alfa Giulietta Sportiva TCT, Alfa 156 Crosswagon 1,9 16v, Alfa 156 1.8 TS
    Postów
    94

    Domyślnie

    https://auto.wprost.pl/aktualnosci/1...ie-dzieje.html

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  2. #15602
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Podobno lifting Giulii jeszcze w tym roku. Ciekawe jak dalekie będą zmiany.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #15603
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    sądzę, że stylistycznie minimalne, może temat pójdzie w stronę multimediów czy tego typu spraw.

  4. #15604
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    pewnie jak w Stelvio, inaczej przy podłokietniku, grubsza kiera, inna gałka na drążku, pewnie multimedia. pewnie też będzie kilkadziesiąt innych zmian których na oko nie widać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #15605
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Pytanie, jak to będzie ograne medialnie, aby napędzić sprzedaż.....

  6. #15606
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    Pytanie też, ja bardzo zmienią się soft i na ile będzie to dopracowane... zarówno w Stelvio, jak i w Gulii.

  7. #15607
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar leeroy15
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Ostrowiec
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    19

    Domyślnie

    Wycofanie się z produkcji 159 w 2011 było błędem firmy, natomiast zakończenie produkcji Giulii będzie nieuniknione.... Samochód ładny i poprawny. Nic poza tym. Linia nadwozia jeszcze atrakcyjna jednak ma zbyt wiele wspólnego z niektórymi markami. Nie wnosi żadnej innowacyjności na rynku i niestety nie kładzie na kolana. Dodatkowo jest to design bardzo szybko starzejący się.... Są samochody, które przetrwają próbę czasu a są też takie, które niestety nie dadzą rady. W mojej opinii Giulia należy do tych drugich. Osobiście samochód mi się podoba z zewnątrz i w środku ale niestety nie jest innowacyjny jak AR159 podczas swojej premiery....

  8. #15608
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Nie zgodzę się. Design ładny i nie zestarzeje się. Taką miałem refleksję porównując np. ze Stingerem, który wg mnie zestarzeje się dość szybko.

    W mojej opinii to piękne i wyjątkowe auto. Nie ma na rynku nic innego czym mógłbym jeździć jeśli by Giulii zabrakło (od biedy Stinger, niechętnie BMW, ew zmiana na zupełnie niefunkcjonalne ale dające fun Fiat 124 spider, który chyba już wyszedł z produkcji czy Mazda MX-5).

    Dodam że przy wyborze szukałem funkcjonalnego (jedyne moje auto), dające frajdę i emocje z jazdy. Najlepiej RWD. Szukałem usportowionej limuzyny, ze wskazaniem na sport niż wygodę bardziej. Lepszego auta nie mogę sobie wyobrazić znaleźć do tego stopnia, że boję się co będzie po Giulii (na dzisiaj mam nadzieję że jakaś kolejna jeszcze nieelektryczna Giulia). No chyba że budżet pozwoli na np. Maserati - choć Maserati jako jedyne auto, chyba bym tylko chuchał i dmuchał na nie. ;p

    ¯\_(ツ)_/¯

  9. #15609
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    Nie zgodzę się. Design ładny i nie zestarzeje się. Taką miałem refleksję porównując np. ze Stingerem, który wg mnie zestarzeje się dość szybko.

    W mojej opinii to piękne i wyjątkowe auto. Nie ma na rynku nic innego czym mógłbym jeździć jeśli by Giulii zabrakło (od biedy Stinger, niechętnie BMW, ew zmiana na zupełnie niefunkcjonalne ale dające fun Fiat 124 spider, który chyba już wyszedł z produkcji czy Mazda MX-5).

    Dodam że przy wyborze szukałem funkcjonalnego (jedyne moje auto), dające frajdę i emocje z jazdy. Najlepiej RWD. Szukałem usportowionej limuzyny, ze wskazaniem na sport niż wygodę bardziej. Lepszego auta nie mogę sobie wyobrazić znaleźć do tego stopnia, że boję się co będzie po Giulii (na dzisiaj mam nadzieję że jakaś kolejna jeszcze nieelektryczna Giulia). No chyba że budżet pozwoli na np. Maserati - choć Maserati jako jedyne auto, chyba bym tylko chuchał i dmuchał na nie. ;p

    ¯\_(ツ)_/¯
    W pełni się zgadzam.

  10. #15610
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capone Zobacz post
    W pełni się zgadzam.
    i ja się zgodzę,
    wiadomo - gust gustem i trudno się przekonywać,
    ale o ile co do zasady np. podoba mi się nowy 508, to kiedy stały obok siebie AR i 508, to jednak miałem takie poczucie, że mimo że ładny to szybko się opatrzy;

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory