Przestańcie pitolić o dupie maryny!
Co powiecie na taki facelifting Giulietty! :wow:
A tak poważniej Alfa Romeo ma następujące plany na przyszłość - plotki od autonews.com:
1. 4C i 4C Spider - rozważają mocniejszą wersję coś jak GTA
2. Giulia - pod koniec 2016 klienci odbiarą pierwsze sztuki w USA, w 2017 będzie 2.0 TBi.
3. Stelvio - prezentacja na targach w LA (USA) 15.11.2016 i debiut na drogach na początku 2017 (luty?).
4. Flagship (sportowa limizyna - następca AR166) - na razie plany stworzenia rywala Audi A6 i BMW 5 są odłożone na półkę.
5. Roadster - z powodu spadku popytu na świecie na roadstery - projekt póki co zamrożony.
6. Midsize coupe (rywal obecnie M4, dawniej M3/CSL) - wersja coupe AR Giulia by konkurować z BMW 4 Coupe i Audi A5.
7. Duży SUV (Grand Crossover) - była i jest nadal planowana większa wersja Stelvio specjalnie na USA i Chiny. Wersja produkcyjna będzie bazować na Stelvio i ma rywalizować z Audi Q7 i BMW X5.
8. Giulietta berlina(sedan) i Giulietta coupe - właśnie trwa dyskusja wewnątrz AR/FCA czy zbudować następcę obecnej Giulietty ale w wersji sedan i coupe i bazować na skróconej platformie Giorgio (krótsza platforma Giulii) czy na obecnej platformie Giulietty.
tumaczyłem z włoskiego portalu, ale oryginał jest tutaj i brzmi lekko inaczej - jednak szczegóły są zachowane
http://www.autonews.com/article/201...and-crossover-alfas-product-timing-gets-fuzzy
Nooooo, Panowie - taki powrót marki na rynek światowy to mi się podoba!
A na koniec FL zadka Giulietty - jest bardziej sportowo, choć naczelni maruderzy powiedzą, że im przypomina Audi A* albo Kię
L.