Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79

Temat: Giulia - cenniki, katalogi itp (Tylko fakty, bez komentarzy i dywagacji)

  1. #31
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    może jest jakiś problem z dostępnością farby może jakiś problem czy to z dostępnością składników, czy jakieś obłożenie, a może problemy które wychodzą w testach z nowym lakierem? robię projekty dla firmy z branży elektronicznej, i normalnym jest że czas realizacji zamówienia na komponenty (np układy FPGA, ) jest rzędu 18 tygodni, normalnym też jest że wychodzą niespodzianki i opóźnienia typu pół roku to norma.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #32
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    może jest jakiś problem z dostępnością farby może jakiś problem czy to z dostępnością składników, czy jakieś obłożenie, a może problemy które wychodzą w testach z nowym lakierem? robię projekty dla firmy z branży elektronicznej, i normalnym jest że czas realizacji zamówienia na komponenty (np układy FPGA, ) jest rzędu 18 tygodni, normalnym też jest że wychodzą niespodzianki i opóźnienia typu pół roku to norma.
    To rozumiem, sam też siedzę w podobnych rzeczach i wiem, że w piątek o 13 wychodzą fackupy ale tak jest w fazie przedprodukcyjnej.
    Jeśli taki kolor już byłby w fazie produkcyjnej, to wydaje się, że nie powinno byc problemu ze skalowaniem produkcji.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  3. #33
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa 159 1.9 jtdm 150 KM
    Postów
    106

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, poniekąd macie rację, ale czemu innym się to jakoś udaje i nie mają aż takich fuck-up'ów? Może to głupio zabrzmi, ale bardziej bym zrozumiał jakieś niedoróbki, drobne problemy z samymi autami (na początku produkcji) niż to, że trudno im ogarnąć cenniki, katalogi, konfiguratory i farby. Mam tu na myśli to, że Giulia jest na tyle ładnym i fajnym autem, że wystarczyłoby dobrze przygotować się od strony marketingowej i sprzedażowej, a zamówienia sypałby się jak z kapelusza, a o to chyba chodzi? Niestety nie są w stanie ogarnąć najbardziej podstawowych rzeczy i już na starcie zniechęcają potencjalnych klientów, fanów marki, a co dopiero innych kierowców, którzy żyją stereotypami jaka to Alfa jest straszna...

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    70

    Domyślnie

    A ja mam jakieś podejrzenia, że to może chodzić o samą lakiernię i jej ograniczenia techniczne. Wlanie do maszyny odpowiedniego lakieru to żaden problem, ale jak trzeba dostawić nową maszynę, albo zmienić trochę linię produkcji w malarni, to może być większy kłopot.

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    Ale brednie piszecie. Za chwilę ktoś stwierdzi że roboty nie malują na niebiesko bo im się odcień nie podoba.

  6. #36
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Namieszali na targi w Paryżu dwa wiadra i teraz nie umieją odtwotrzyc tego koloru nie wiedzieli ze sie tak spodoba i nie zapisali proporcji


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #37
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Odpowiedź jest moim zdaniem w miarę prosta - w Niemcowie, albo innej Wielkiej Brytanii, mówią do napalonego klienta, że może sobie pan zamówić super kolor jak na targach w Paryżu i jest to oferta limitowana, bo na "x" rynkach niedostępna. Dzięki temu mogą sprzedać auto + więcej za niego wziąć.

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz2107 Zobacz post
    A ja mam jakieś podejrzenia, że to może chodzić o samą lakiernię i jej ograniczenia techniczne. Wlanie do maszyny odpowiedniego lakieru to żaden problem, ale jak trzeba dostawić nową maszynę, albo zmienić trochę linię produkcji w malarni, to może być większy kłopot.
    Jakby u Ździcha w stodole malowali to na takie tłumaczenie możnaby sie nabrać. Ale to potężna marka, w obrocie miliony dolarów i nie umieją poradzić sobie z kolorem. Moze mieszalnik w Castoramie im nawalił. Trzeba to zrozumieć i dać im czas załatwić nowy.

  9. #39
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa 159 1.9 jtdm 150 KM
    Postów
    106

    Domyślnie

    W USA pojawił się nowy katalog, a w nim nowe kolory w tym Misano Blue

    KATALOG do pobrania

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    70

    Domyślnie

    Misano Blue w sierpniu, czy jeszcze później?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	veloce misano.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	60.5 KB
ID:	223465

    http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...-veloce-8.html

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio - cenniki i katalogi
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-03-2020, 09:45
  2. [Giulia] Jak Giulia wersja tylko z tylnym napędem radzi sobie w zimie
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 159
    Ostatni post / autor: 10-02-2020, 13:14
  3. Cenniki, broszury, katalogi itp - wszystkie modele!
    Utworzone przez mmax88 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-01-2017, 08:06
  4. [145/146] Prospekty, katalogi
    Utworzone przez glic4 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-01-2009, 20:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory