Strona 5 z 155 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1544

Temat: Giulia- Testy, filmy, zdjęcia.

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  2. #42
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar wojass
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Warszawa/Chełm
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDm
    Postów
    24

    Domyślnie

    Słuchanie komplementów z niemieckich ust jest co najmniej ciekawym doświadczeniem: https://www.youtube.com/watch?v=22uSY877lGo

  3. #43
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar P@wol
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    11

    Domyślnie

    Wczoraj jeździłem 2.2 180KM diesel, no cóż manualna skrzynia biegów to jakieś nieporozumienie biegi trzeba wrzucać na siłe i jeszcze drgania były na pedale sprzęgła SZOK samochód za prawie 200tyś, silnik klekotał to nie było przyjemne. Jestem ROZCZAROWANY!! Wygląda rewelacyjnie z zewnątrz jak i wewnątrz ale co z tego jak po prawie 1h jazdy miałem dość. Dla mnie gówno owinięte w ładny, bardzo ładny papierek i tyle w temacie. Chce zobaczyć jeszcze benzyne i na dniach ma być QV

  4. #44
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Czy możesz rozwinąć swoją opinię? Bo jednak samochód to nie tylko jedna skrzynia biegów.

    P.S. A mówiłem, żeby nie psuć sobie smaku dotykając manuala? )
    Zresztą w 2 litrowej benzynie nie będziesz miał tego problemu - są tylko automaty.
    To nie jest skrzynia z mazdy mx5.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  5. #45
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar P@wol
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    11

    Domyślnie

    Rozwinąć opinię? przecież napisałem że wygląda rewelacyjnie z zewnątrz jak i wewnątrz tylko nie mogę pojąc dlaczego wsadzili taki gówniany manual... oczywiście że z automatem to inna bajka ale moja opinia dotyczyła tego konkretnego modelu. Mega plus za tył napęd, zawieszenie i układ kierowniczy ale akurat tego byłem pewien

  6. #46
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Cytat Napisał P@wol Zobacz post
    Wczoraj jeździłem 2.2 180KM diesel, no cóż manualna skrzynia biegów to jakieś nieporozumienie biegi trzeba wrzucać na siłe i jeszcze drgania były na pedale sprzęgła SZOK samochód za prawie 200tyś, silnik klekotał to nie było przyjemne. Jestem ROZCZAROWANY!!
    Nie wiem czy zauważyłeś ale jeździłeś dieslem - musi klekotać i mieć wibracje, bo na tym polega urok tych silników. Zamiast marudzić na forum postaraj się wystawiać oceny bardziej obiektywne bo jak narazie wychodzi, że Giulia w twojej ocenie jest dużo gorsza do Giulietty.

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nie wiem czy zauważyłeś ale jeździłeś dieslem - musi klekotać i mieć wibracje, bo na tym polega urok tych silników. Zamiast marudzić na forum postaraj się wystawiać oceny bardziej obiektywne bo jak narazie wychodzi, że Giulia w twojej ocenie jest dużo gorsza do Giulietty.
    No właśnie. Ja miałem przez 6 lat 159 1.9JTDm a teraz na codzień benzyny (bo wolę) Giuliettę TB i 159 TBI. Jezdziłem w zeszły poniedziałek Giulią 2.2d 180KM manual, i szczerze to wcale nie było zle (jak na diesla), jak kolega P@wol pisał (może właśnie porównuje diesla do multiaira jakiego ma w Giulietcie?). Jak był zimny silnik troche więcej trzepało, jak to diesel, skrzynia na poczatku faktycznie trochę wydawała się ciężko chodzić, ale po 10 minutach jazdy czułm się jak u siebie w domu tzn w aucie tzn nie przeszkadzała mi już skrzynia i nic nie denerwowało. Nawet ten diesel mi się całkiem podobał (mógłbym przygarnąć), mimo że sam odszedłem od diesla (nie lubię szczególnie w zimie na krótkie dystanse jakie głównie robię), to ten przynajmniej w ciągu kilkudziesięciu minut spędzonych razem, całkiem mi przypadł do gustu (może to bardziej zasługa reszty samochodu, tego jak się prowadzi itp?). W każdym razie jazda testowa sprawiła mi przyjemność a Giulia zrobiła dobre wrażnie.

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Skrzypieć może wszystko co ma tulejkę i pomoże tylko wymiana. Co do Giulii- ogladałem statycznie białą we wrocławskim ADF-ie . W srodku tak sobie, nie wyglada to tak jak na zdjęciach z jasnym wstawkami . Miedzy drzwiami a słupkiem B widac blachę w jaskrawym białym. Z ciekawości sprawdziłem potem kolejno w 159- brak , Fiacie Grande Punto-brak, fiacie Palio- brak oraz Fiacie Panda- tu blacha jest również widoczna. Może z innym kolorem nie będzie to tak raziło . Bagażnik sprawia wrażenie małego -na szczęście nie ma to dla mnie zadnego znaczenia . Nie wiem skąd opinie,ze jest wiecej miejsca z przodu niz w 159. Według mnie jest podobnie . Po włączeniu ekranu zostałem wyproszony przez obsługę z samochodu (nie zdążyłem usiąść z tyłu) bo akumulator słaby i żebym przyszedł za tydzień to dadzą sie przejechać . Brudny nie byłem, więc moze chodziło o moja gębę? Szedłem tam z przeświadczeniem,że za chwile obejrze mój następny samochód , w rezultacie jak wróciłem za kierownice 159 poczułem sie jak w luksusowej salonce.Duży minus dla Julii w zwykłych tapicerkach . Teraz czekam na benzynę w skórach .

  9. #49
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Wczoraj obejrzałem sobie dokładnie demówkę, czyli tradycyjnie biały diesel 180km manual. Moja Giulietta z 2011 Distinctive z pakietem sport, skórą i szklanym dachem itp. to wersal w porównaniu z tą Giulią. Wiem że to bieda wersja, ale jednak dużo droższa od mojej Giulietty. Tak wiem że napęd na tył, że bajery, że technologia ale nie powinni rzucać na demówki takiej biedy. Chociaż w sumie to nie do końca bieda bo i navi i kamera cofania i fele 18 turbiny. No w każdym bądź razie w środku nie za fajanie. Kierownica robi wrażenie dopóki się nie dotknie. Wydaje się że ten materiał się przetrze za 3 miesiące. No ale może się mylę.
    Świetnie że jest to auto z tym że widać że na sensowną wersję trzeba sporo dopłacić.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  10. #50
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Mnie wersja SUPER Giulii bardzo się podobała z jednym wyjątkiem - standardowa półskóra na fotelach i kierownicy jest w ekoskórze. Jedyną przewagę w wypasionej wersji Giulietta ma w skórzanych fotelach, reszta to przepaść jakościowa na korzyść nowej Alfy.
    Mnie nie dziwi ,że nie biorą droższych demowek. Trzeba je będzie za kilka miesięcy sprzedać. Już te wersje będzie ciężko wypchnąć (z rabatem za demo pójdą pewnie za około 160 tys.) a co dopiero jakby by były jeszcze 20 -30 tys. droższe.

Podobne wątki

  1. Zlot 2015 - zdjęcia, filmy i obrazki
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2015, 17:59
  2. Zdjęcia i filmy ze zlotu :)
    Utworzone przez YonasH w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 00:35
  3. [Relacja] Grande Pregio Bruntal - zdjęcia i filmy
    Utworzone przez manager5pl w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 19:57
  4. [Relacja] Zlot Alfaholicy 2012 - zdjęcia, filmy, wrażenia
    Utworzone przez ryloon w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 251
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 21:07
  5. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Zdjęcia, Filmy
    Utworzone przez rain w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 19:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory