Strona 90 z 155 PierwszyPierwszy ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 1544

Temat: Giulia- Testy, filmy, zdjęcia.

  1. #891
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Znowu baty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Sam sobie dopowiedz, czy takie testy są poważne.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #892
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał k3ss Zobacz post
    jednak myślę, że niewiele jest osób, dla których prowadzenie jest kluczowe
    Właśnie to jest największa tragedia. Giulia niczym się nie wyróżnia oprócz genialnego prowadzenia.
    Znam nawet osoby, którym przeszkadza "narwany" układ kierowniczy a nie ma niczego innego co by mogło to "zrekompensować".
    Pytanie co chce konsument.
    Czy 5sek do setki i super hiper prowadzenie czy np 6sek i po prostu dobre prowadzenie? Czy to jest warte posiadania archaicznego infotainment, tylko dobrego wykończenia Giulii. Nie powala plastik w kieszonkach czy wiecznie zaplątane pasy itp. Brak wielu opcji nawet za dopłatą.
    Mam te 5 sek a tak na prawdę jest pewnie i tak ponad 6 bo jest jakiś lag ch wie skąd a po torze jeździć się nie da bo kontrola trakcji.
    Znowu się wkurzyłem

    alfa ma dokładnie taki problem jak to Masetari
    https://youtu.be/7AHJaYGes5w
    Muszą coś z tym zrobić i to szybko bo czas tyka a konkurencja miażdży.


    ehh jeszcze jak będą tak pisać to nie pomoże
    https://auto.wprost.pl/aktualnosci/1...ie-dzieje.html
    Ostatnio edytowane przez azar ; 25-07-2019 o 19:43
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #893
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    ...
    Postów
    15

    Domyślnie

    Alfa Romeo Gulia Veloce 280 KM AT 8 Missano Blue - jazda testowa

    Nie wiem od czego zacząć - więc opisze moje wrażenia w dwóch wersjach - pierwsza dla tych, którzy są właścicielami lub mieli przyjemność jechać Veloce, druga wersja dla tych, którzy nie jechali i nie mają tego samochodu ( lub planują kupić Niemca, Koreańca, Francuza, Japońca lub Amerykańca w podobnym budżecie).

    Wersja Pierwsza - nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale 280-konna GV to samochód, który zapewne w tajemnicy i konspiracji opracował zespół inżynierów Maserati w kooperacji z Ferrari - tylko się o tym nie mówi głośno Nie potrafię bowiem wytłumaczyć inaczej faktu jak wiele ten samochód wyzwala endorfin szczęścia, błogostanu, pozytywnych bodźców i emocji, jaką daje wysublimowaną radość z jazdy i przebywania w nim i wokół niego . Ten samochód jest kwintesencją motoryzacji, ucieleśnieniem słowa WYRAFINOWANY.

    Wersja Druga - na żywo w pięknym kolorze Missano Blue wersja Veloce po prostu zwala z nóg. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Giulie w 2015/2016 r niespecjalnie byłem zachwycony. Gdzie ten polot, gdzie ta cudowna bryła 159ki do której wszyscy tak bardzo się przyzwyczailiśmy ? Dzisiaj z perspektywy kilku lat wiem gdzie jest klucz do wzorniczego mistrzostwa Giulii. Otóż 159 ka od momentu wejścia na rynek "postrzeganie wizualne" utrzymuje na tym samym, wysokim poziomie - zawsze tak samo mi się podobała - tak w dniu premiery jak i dzisiaj.
    W przypadku Giulii początkowy sceptycyzm dotyczący designu z upływem czasu przeradza się w coraz większy zachwyt - w tej bryle wszystko pasuje, jest taka klasyczna, ociekająca stylem i wyrafinowaniem, absolutnie ponadczasowa - ten samochód z upływem lat będzie coraz piękniejszy. I do tego ten wysmakowany, dopieszczony środek, te zegary pokazujące konkurencji, że te wszystkie "wyświetlacze" i sterczące tablety w samochodach to szczyt bezguścia i obciachu.

    Jak ten szczyt motoryzacyjnej pasji zachowuje się na drodze ? FENOMENALNIE - jak ona się prowadzi, jak współgra z kierowcą, GV tworzy ze swoim Panem jedność, jest mu posłuszna a zarazem narowista, inteligenta, kusząca i zachęcająca - mówi "wejdź ze mną ostro w zakręt, a dam ci przyjemność, naciśnij na gaz, a poczujesz rozkosz, przyśpiesz, zwolnij, ciesz się chwilą przebywania ze mną'. ZF pracuje doskonale, jest wybitnie zintegrowana z 280 konna jednostką napędową.

    Zawieszenie jest genialne - Alfa jest przyklejona do asfaltu, odczucie jest takie jakby zamiast czarnej masy i lepiku ktoś położył szyny kolejowe - a włoska piękność po prostu po tych szynach JEDZIE.
    Jak już kierowca nasyci się wyrafinowanym wnętrzem, dozna podczas jazdy niesamowitych emocji i w końcu zaparkuje Giulię, po wyjściu z samochodu będzie się za nią oglądał, zerkał, obracał - jak za najpiękniejszą kobietą.

    Który samochód w tej cenie oferuje coś podobnego ?

    Podsumowanie:
    AR Gulia Veloce to maszyna z sercem, duszą, obiegiem krwionośnym, to członek rodziny. Auto dla tych którzy Kochają Motoryzację i którzy Rozumieją Motoryzację., dla ludzi z klasą, dla których samochód to nie jest przyrząd do przemieszczania się z punkt A do B w otoczeniu "serwerowni komputerowej" ( ach te paskudne multimedia, komputery, tablety i ekrany dotykowe w tych samochodach).

    AR Gulia Veloce to Samochód przez Wielkie "S"

    - - - Updated - - -

    P.S.
    "Ostrze zęby" na Giuliette w nowej odsłonie ale Giulia Veloce zburzyła mój wewnętrzny spokój i zabija powoli resztki zdrowego rozsądku.......
    Ostatnio edytowane przez MichalPAU ; 03-08-2019 o 06:44

  4. #894
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Brzmi jak tekst z folderu reklamowego.. sorry ale większość z nas z tego działu ma Giulie lub Stelvio.. No więc sorry ale jak ktoś jezdzi juz jakis czas nie łapie się na takie dyrdymały..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 05-08-2019 o 07:26

  5. #895
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    ...
    Postów
    15

    Domyślnie

    Ponieważ Szanowna Moderacja była uprzejma usunąć kilka moich wpisów ( w których musiałem odeprzeć zarzut napisania przeze mnie artykułu sponsorowanego, czy bycia dziennikarzem - więc w domyśle człowiekiem z branży który ma "jakiś" interes) chciałbym tylko delikatnie zaznaczyć, że mój opis wrażeń z jazdy to opinia wieloletniego miłośnika marki i przykro mi, że niektórzy forumowicze - którym najprawdopodobniej brakuje odpowiedniego dystansu - odebrali ten opis jako dyrdymały.
    Ostatnio edytowane przez MichalPAU ; 05-08-2019 o 13:06

  6. #896
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Jeżdżę 12ty miesiąc Giulią, co prawda Business, nie Veloce - ale podpisuję się obiema rękami pod postem [MENTION=70696]MichalPAU[/MENTION]

  7. #897
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Wprawdzie pomykam Stelvio ale podpisuję się pod tym co napisał MichalPAU , to moja pierwsza alfa bywa denerwująca ale odczucia z jazdy bezcenne. W firmie obecnie mamy auto zastępcze Toyota Corolla z 2018 1,6 benzyna 132 km dzisiaj od rana przemieszczam się tym autem i powiem tyle , auto dla mało wymagającego klienta , niby solidne ale zero przyjemności z jazdy , a jeszcze nie tak dawno zapewne bym go pochwalił pomimo że to inny segment.

  8. #898
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał MichalPAU Zobacz post
    Nie potrafię bowiem wytłumaczyć inaczej faktu jak wiele ten samochód wyzwala endorfin szczęścia, błogostanu, pozytywnych bodźców i emocji, jaką daje wysublimowaną radość z jazdy i przebywania w nim i wokół niego . Ten samochód jest kwintesencją motoryzacji, ucieleśnieniem słowa WYRAFINOWANY.
    Jechałem. Samochód jest bardzo dobry, ale nie jest ideałem. Może kwestia do czego porównujesz i czego oczekujesz.

    Cytat Napisał MichalPAU Zobacz post
    na żywo w pięknym kolorze Missano Blue wersja Veloce po prostu zwala z nóg. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Giulie w 2015/2016 r niespecjalnie byłem zachwycony. Gdzie ten polot, gdzie ta cudowna bryła 159ki do której wszyscy tak bardzo się przyzwyczailiśmy ? Dzisiaj z perspektywy kilku lat wiem gdzie jest klucz do wzorniczego mistrzostwa Giulii. Otóż 159 ka od momentu wejścia na rynek "postrzeganie wizualne" utrzymuje na tym samym, wysokim poziomie - zawsze tak samo mi się podobała - tak w dniu premiery jak i dzisiaj.
    W przypadku Giulii początkowy sceptycyzm dotyczący designu z upływem czasu przeradza się w coraz większy zachwyt - w tej bryle wszystko pasuje, jest taka klasyczna, ociekająca stylem i wyrafinowaniem, absolutnie ponadczasowa - ten samochód z upływem lat będzie coraz piękniejszy.
    Tu się zgodzę. Mam tak samo. Z biegiem czasu jest coraz piękniejsza, a na początku byłem wręcz rozczarowany.

    Cytat Napisał MichalPAU Zobacz post
    Jak ten szczyt motoryzacyjnej pasji zachowuje się na drodze ? FENOMENALNIE
    Trakcja owszem, fenomenalna. Skrzynia szybka i precyzyjna. Silnik... obnaża wady konstrukcji turbo. Nie hamuje (w sensie po odpuszczeniu gazu), nie brzmi (brrr, suszarka do włosów, chyba najgorszy dźwięk w klasie), na szczęście jest mocny.

    Cytat Napisał MichalPAU Zobacz post
    Jak już kierowca nasyci się wyrafinowanym wnętrzem
    Pod warunkiem, że takie ma. Deska w skórze jest cudowna. Wnętrze z wersji Business jest na poziomie koreańskich kompaktów (materiały) i psuje cały design swoim wykonaniem... takie wrażenia po obejrzeniu obu wersji.


    A do jakiej konkurencji porównywałeś? Czym jeździłeś?
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  9. #899
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Jechałem. Samochód jest bardzo dobry, ale nie jest ideałem.


    A do jakiej konkurencji porównywałeś? Czym jeździłeś?
    No właśnie a Ty czym jeździłeś w tej klasie i uważasz, że jest lepsze od Giulii ? Bo nawet marudni testerzy z proniemieckich czasopism uznają, że to najlepszy obecnie sedan „dla kierowcy”.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #900
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    ...
    Postów
    15

    Domyślnie

    tomaz
    No i co ja Ci mam odpisać ?
    Pytasz jakie mam oczekiwania ? - to wyjątkowo jasno wynika z mojego opisu.
    Nawet nie wiesz jak się cieszę że GV nie jest ideałem (zresztą nic takiego nie napisałem)- bo wtedy zapewne nici z EMOCJI i tych wyjątkowych DOZNAŃ.
    Pytasz o konkurencję - a ja się pytam o JAKĄ konkurencję. Chyba nie myślisz o BMW 3 czy Audi A4 - te samochody nie wywołują u mnie żadnych emocji - ani negatywnych ani pozytywnych. NIC. Tętno ani rusz, ani w górę ani w dół.
    A z Giulią tętno cały czas skacze, serce bije w rytmie zmiany pozycji wskazówki na obrotomierzu, a samo przebywanie w pobliżu GV wywołuje ekstazę.
    To jest dla mnie Motoryzacja a nie rozbudowane multimedia, superhiper ksenony czy pojemny bagażnik.
    Całe szczęście że Włosi nie sa tak idealni jak Niemcy bo dzięki temu mają fantazję, polot, styl, klasę oraz niezrównane wyczucie piękna. Dlatego produkują dzieła sztuki samochodowej ( na całe szczęście też nie idealne) jak Masaerati, Ferrari, Bugatti, Lambo no i Belle
    Ostatnio edytowane przez MichalPAU ; 06-08-2019 o 20:04

Podobne wątki

  1. Zlot 2015 - zdjęcia, filmy i obrazki
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2015, 17:59
  2. Zdjęcia i filmy ze zlotu :)
    Utworzone przez YonasH w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 00:35
  3. [Relacja] Grande Pregio Bruntal - zdjęcia i filmy
    Utworzone przez manager5pl w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 19:57
  4. [Relacja] Zlot Alfaholicy 2012 - zdjęcia, filmy, wrażenia
    Utworzone przez ryloon w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 251
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 21:07
  5. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Zdjęcia, Filmy
    Utworzone przez rain w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 19:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory